Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom i orange tv go

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22183
  • 181

Multiroom i orange tv go

@Januszbba 

No oczywiście, to jest właśnie ten Stream 4k. Wybierasz go jako opcję do multiroom i tyle.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@j131  W apce mój orange nie mogę wybrać tego dekodera.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22183
  • 181

Multiroom i orange tv go


@Januszbbanapisał(-a)

@j131  W apce mój orange nie mogę wybrać tego dekodera.


Nie pisałem że możesz to zrobić w apce. IMHO ta apka jest generalnie do bani. Co i jak można załatwić przez wszystkie kanały dostępu to nie wiem, to się zresztą zmienia w czasie i przestrzeni. Trzeba przetestować samemu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@j131 Dzięki dużo już wiem zrobie to przez www.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@j131 @agat13  @Pablo5 Mam jeszcze do Was pytanko Czy oglądaliście coś z orange tv go z laptopa podpinajac kabel żeby mieć to na ekranie tv chodzi mi o to jaka jest jakość obrazu i płynność i czy jak da się pelny ekran nie robią się boczne ramki? ja mam 24 cale pytam z ciekawości internet w 2 domu mam 20 mb/s w laptopie wtedy trzeba odinstalować program antywirusowy lub coś innego  żeby to dobrze działalo będę wdzięczny za cenne rady.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22183
  • 181

Multiroom i orange tv go

@Januszbbatego nie da się zagwarantować, możesz tylko sam to sprawdzić. Nie mam dostępu do twojego sprzętu więc nie wiem czy nie będzie problemów z rozdzielczością czy płynnością. Napisz chociaż jaki to laptop.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@j131  dell latitude e5500


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9939
  • 85

Multiroom i orange tv go

@Januszbbawidze że w laptopie masz wejście  VGA to może zastosować przejściówką połączyć telewizor (przejściówka VGA na HDMI) to będzie ci działać 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@Pablo5  Dzięki 🙂 tylko zastanawiam się czy w laptopie trzeba też coś poustawiać 🙂 żeby to dobrze chodziło np. Ilość ramu, programów, antywirus itd  🙂 bo kabel to 1 🙂 za bardzo się na tym nie znam 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9939
  • 85

Multiroom i orange tv go

@Januszbbaznalazłem coś takiego Jak wyświetlić zawartość ekranu komputera na telewizorze przez łącze HDMI   https://www.sony.pl/electronics/support/articles/00013185

To jest coś podobne do tego co ja ci pisałem  o tym połączeniu VGA i HDMI 🙂