Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Moje multimedia

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 20
  • 0

Moje multimedia

Jak w dekoderze WHD80 uzyskać dostęp do własnych plików zapisanych na pendrivie lub dysku podpiętym do modemu Livebox 2.0? Gdzie w menu znaleźć taką zakładkę?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Moje multimedia

Okej, ale dekoder Orange to dekoder o standardzie DVB-C, a nie multimedialne centrum domu. Takiej funkcjonalności nie ma. On nie służy jako magnetowid, chromecast czy smart tv.

@Artur: jeśli możesz przekaż wyżej sugestię rozbudowy dekodera.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 20
  • 0

Moje multimedia

No wszystko fajnie ładnie ale udostępnić dysk na liveboxie to ja umię, ja chcę wiedzieć jak się do niego dostać z poziomu dekodera WHD80, żeby otworzyć pliki na telewizorze. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Moje multimedia

Niestety nie ma takiej możliwości ani w WHD80 ani w UHD88.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 20
  • 0

Moje multimedia

Czyli mam rozumieć, że jedynym wyjściem żeby wymusić pojawienie się zakładki multimedia jest podłaczenie pendriva do gniazda usb za każdym razem jak będę chciał przeglądać pliki zapisane na dysku zewnętrznym??? To jest jakiś błąd po stronie orange, czy im to po prostu wisi, że dekoder ma taką możliwość  ale nie chce im się jej udostęniać?  A może żeby zakładka moje multimedia się pojawiła to trzeba mieć dedykowany dysk do dekodera?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Moje multimedia

Myślę, że im wisi...

 

Ten dekoder mógłby mieć o wiele większe możliwości, to soft Orange go ogranicza.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Moje multimedia

Jeśli masz podłączony i sformatowany dysk do dekodera WHD80, to powinny być widoczne nagrane multimedia.
Nie zobaczysz plików jeśli dysk podłączasz do liveboxa.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Moje multimedia


Piotrekk85 napisał(-a):
... to powinny być widoczne nagrane multimedia...

Zapomniałeś dopisać, że nagrane wyłącznie tym dekoderem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Moje multimedia

Jak w przypadku większości dekoderów na rynku. Obecnie nagrywanie (a potem używanie na innym urządzeniu) lineralnej telewizji w Polsce nie jest w pełni legalne/właściwie uregulowane. Stąd takie ograniczenia, inni operatorzy też muszą je stosować, choć na różnych forach można znaleźć obejścia. Niestety przeróbki dekoderów Orange kończą się ich zawieszaniem.
Nie wiem jak jest w przypadku nowego dekodera.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 20
  • 0

Moje multimedia

Dziękuję za odpowiedzi ale nie do końca się rozumiemy, nagrywać telewizję na dysk można tylko na dysk dedykowany specjalny od orange - nie mam tego dysku i nie chcę nagrywać telewizji. Mi chodzi o sytuację gdzie mam swój dysk twardy podpięty pod Livebox zawierający własne filmy i seriale,  udostępniony w sieci  i wiem że dekoder WHD80 może kożystać z tego dysku udostępnionego w sieci (dostępny jest w tedy jako Server Livebox), problemem jest to, że w menu dekodera nie ma odpowiedniej zakładki umożliwiającej dostęp do tego dysku przez naciśnięcie jednego klawisza, za każdym razem trzeba się narobić żeby dostać się do jego zawartości.