Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista własnych kanałown , ulubione . znikają z listy

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Lista własnych kanałown , ulubione . znikają z listy

Witam mam pytanie do urzytkowników TV od orange poprzez sat na dekoderze Sagemcom WHD 80 . Co drugi dziń a nieraz co dziennie dekoder resetuje , usuwa kanały ustawione jako ulubione i trzeba od nowa je ustawiac . Czy jest to normalne w tych dekoderach czy tak on wykazuje objawy uszkodzenia ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Lista własnych kanałown , ulubione . znikają z listy

Niestety @Waldi95 jest to częsta przypadłość spowodowana błędami w oprogramowaniu. Czy to WHD 80 czy też UHD 88. Podobno, ale to tylko moje przypuszczenia, operator już nad tym pracuje...ale raczej doczekamy się prędzej następnej emisji dekoderów...

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Lista własnych kanałown , ulubione . znikają z listy

Niestety @Waldi95 jest to częsta przypadłość spowodowana błędami w oprogramowaniu. Czy to WHD 80 czy też UHD 88. Podobno, ale to tylko moje przypuszczenia, operator już nad tym pracuje...ale raczej doczekamy się prędzej następnej emisji dekoderów...

 

Pozdrawiam


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Lista własnych kanałown , ulubione . znikają z listy

Czyli najprawdopodobniej śieć ma to głęboko w ... . I myśli że urzytkownika to bawi jak włancza telewizje i te ich udogodnienia i co kawałek sobie ustawia kanały . Albo koduje sobie w pamięci numery kanałów .


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Lista własnych kanałown , ulubione . znikają z listy


Waldi95 napisał(-a):

Czyli najprawdopodobniej śieć ma to głęboko w ... . I myśli że urzytkownika to bawi jak włancza telewizje i te ich udogodnienia i co kawałek sobie ustawia kanały . Albo koduje sobie w pamięci numery kanałów .


Użytkownik owszem, włącza urządzenie i jest niestety ostatnim ogniwem łańcucha (chciało by się napisać pokarmowego 😉 ) handlowego, ale nie do końca mają nas w głębokim poważaniu...jak pisałem jest to dość częsty przypadek dotyczący tej wady, ale widocznie priorytet usterki jest niski. Pozostaje nam poczekać na owoce pracy informatyków Orange, pracującymi nad "łatką" oprogramowania...


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Lista własnych kanałown , ulubione . znikają z listy

Odswieżę trochę temat. Potestowałem co prawda z innymi dekoderami, bo z UHD 86 IPTV i UHD 88. "Trzymają" ustawienia ulubionych od ponad tygodnia, z czego wnioskuję że WHD 80, tak jak napisałem wcześniej, posiadają "lukę" w oprogramowaniu. Inna technologia, innego oprogramowanie, brak problemu...


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Lista własnych kanałown , ulubione . znikają z listy

Heja @Waldi95 Emotikon: Szczęśliwy
Z tym tematem (tzn. ilością kanałów na liście 'Ulubione') spotkałem się w poście na starym FORUM. Może on w jakimś stopniu stanie się dla Ciebie pomocny? Emotikon: Szczęśliwy

Trochę odgrzałem ten temat, bo chciałem Cię zachęcić do oznaczenia wpisu przez │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem okazał się najbardziej przydatny. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć. Bardzo szczęśliwy kot


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Lista własnych kanałown , ulubione . znikają z listy

Problem z usuwaniem kanałów z listy ulubionych nadal istnieje, dekoder sam usuwa kanały zapisane w zakładce ulubione. Średnio co 2 lub 3 dni. Nawet nie chce się tej telewizji oglądań jak mam co kawałek ustawiać kanały albo latać po wszystkich dostępnych i nie dostępnych. dekoder to Sagemcom WHD 80 podłączony do Orange FunBox 2,0