Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały widoczne w umowie na pakiet tv, ale nie działające z nieznanych mi przyczyn


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 6
  • 0

Kanały widoczne w umowie na pakiet tv, ale nie działające z nieznanych mi przyczyn

Dobrze, dobrze Motowizja , Extreme Sports, MTV Rocks, VH1, Baby TV, Cbeebies, CBS Action i kilka kanałów innych miałem w pakietach nc+ i w swoim pakiecie i nadal nadają, są na liście kanałów i nie działają, choć były na umowie, są w ofercie i zostały wyłączone mi z nieznanych mi przyczyn, u mnie nie działają. Tak się nie robi! Nie dość, że Polsat Sport News znikł i Orange Sport inne sportowe kanały...........A Cyfrowy Polsat powinien karę płacić za wyłączenie Polsatu Sport News z naziemnej tv cyfrowej DVB-T i innych ofert.................telewizji kablowych i satelitarnych! Bo kto daje i zabiera niech się w piekle poniewiera!

Bo jak coś wyłącza z oferty, to coś się daje w zamian, ale podobnego, a nie jakieś SuperPolsaty............nie związane ze sportem wcale i tą dziedziną!

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Kanały widoczne w umowie na pakiet tv, ale nie działające z nieznanych mi przyczyn

A może miałeś je w otwartym oknie lub w jakiejś promocji np. na pół roku?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 6
  • 0

Kanały widoczne w umowie na pakiet tv, ale nie działające z nieznanych mi przyczyn

W promocji to miałem cały pakiet Extra+, bodajże na 2 miesiące, czyli wszystkie kanały, a potem to zostało wyłączone został sam pakiet stary COMFORT+ w którym były te wymienione kanały i potem przestały działać z jakiś powodów, choć były w tym pakiecie i są niektóre nawet na liście kanałów do tej pory i nie działają, kilka zostało. Ale ciemność i zadzwoń zamów jest tylko!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Kanały widoczne w umowie na pakiet tv, ale nie działające z nieznanych mi przyczyn

A próbowałeś reklamować? Kilka lat temu był podobny problem, że kilka osób dostało w regulaminie pomyloną listę kanałów (extra+ zamiast comfort+ lub comfort+ zamiast start+), ale błąd szybko był naprawiony. Jeśli masz na papierze obiecany kanał (bez żadnych gwiazdek czy przypisów), to powinieneś go mieć.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 6
  • 0

Kanały widoczne w umowie na pakiet tv, ale nie działające z nieznanych mi przyczyn

MIałem i mam cały czas Comfort+, teraz go wyłączam, bo jak powiedziałem dużo kanałów poginęło, a te co powinny być w nim, były na umowie, którą mam przed sobą, czytam teraz  i jeszcze są na liście kanałów nie działają typu : Motowizja, Extreme Sports, MTV Rocks, VH1, Baby TV. Nic nie reklamowałem i już nie mam zamiaru. Nic pomylone nie zostało z jakiś powodów mi to wyłączyli po jakimś czasie. A czy coś w zamian dali może i tak, tylko może za niektóre kanały i ta lista kanałów działających cały czas zmniejszała................

teraz mam Orange Love i sam pakiet optymalny mi zostanie,bez tego Comfortu+, co wszystko praktycznie przestało działać...........i go wyłańczam teraz z tego powodu. Polsatu Sport brak, radio nie działa, żadna polska stacja radiowa na tym WHD-80, czy z satelity, czy internetu, telegazeta też na TVP1, TVP2  brak.............tylko jakiś zagranicznych kanałów arabskich za dużo zagranicznych kupa, ZDF wyłączyli, nawet niemieckiego kanału nie ma porządnego teraz, a z satelity Astra 19,2e,  też do tego dekodera Orange, nie podłączysz konwertera typu monoblock, żeby mieć stamtąd ZDF, ARD dajmy i TV TRWAM, też FTA , bo nie ma tego na Hotbird.........i listy kanałów z Astra brak i ustawień............na tym WHD-80.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 7
  • 0

Kanały widoczne w umowie na pakiet tv, ale nie działające z nieznanych mi przyczyn

Kolego też miałem pakiet comfort+ którego nie mają juz w ofercie a na wskutek błędu system dopiero mi go wyłączył w listopadzie zamiast w styczniu.fajny pakiet,nie to co teraz jest w optymalnym