Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista Kanałów Orange IPTV


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 267
  • 1113
  • 1

Lista Kanałów Orange IPTV

Jeżeli jest możliwość techniczna to bym miał propozycje aby te kanały informacyjne Polsatu na dekoderach były obok siebie bo są przedzielone kanałem Biznes24 czy Republiką tv uporządkować te kanały na poz 28 dać Polsat News na 29 Polsat News 2 a Republikę tv dać na poz 31 wtedy lepiej by to wyglądało to ułożenie tych kanałów.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

@agat13 wiem że oprócz tego że coś napiszę to nic więcej nie mogę. Tylko po co mnie nagabywali abym kupił tuner 4k  i HDD jak teraz nie mogę z tego korzystać. W poprzednim dekoderze zablokowali wifi i nagrywanie, jak reklamowałem to powiedzieli że nie mam i nie miałem takiego sprzętu od nich. Chyba się tego z pewnej telewizji nauczyli 😀


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53628
  • 625

Lista Kanałów Orange IPTV

@adzia1I widzisz...to są konkretne zarzuty.

Jedno co mnie uderza, to brak konsekwencji w ofercie i tym, co masz obecnie. To warto wyjaśnić, bo skoro do usługi coś oferują, to znaczy, że jest możliwość. Z technicznego punktu widzenia nie ma możliwości blokowania wifi czy nagrywania (jeśli nie w multinagrywarce, to na HDD dla ICU100)

Sądząc po usługach możesz mieć FTTH, co w ogóle jest w tedy niezrozumiałe, aby coś ograniczali...

Brak urządzeń świadczy o bałaganie w bazie danych. Tym bardziej polecam to dokładnie wyjaśnić, bo taki stan rzeczy jest naprawdę niedopuszczalny.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22186
  • 182

Lista Kanałów Orange IPTV


@adzia1napisał(-a)

...

wiem że oprócz tego że coś napiszę to nic więcej nie mogę

...


Wołanie na puszczy na pewno niczego nie zmieni, poprawisz sobie co najwyżej humor.

To że nie składasz reklamacji, to oczywiście Twoja decyzja, ale z drugiej strony skoro tego nie robisz to pretensje możesz mieć także do siebie.

Jeśli chcesz postawić Orange zarzuty kryminalne (nawet tu), to będziesz musiał mieć mocne dowody, inaczej narażasz się na zarzut o zniesławienie, z wszystkimi tego konsekwencjami.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Lista Kanałów Orange IPTV


@adzia1napisał(-a)

@agat13 wiem że oprócz tego że coś napiszę to nic więcej nie mogę. Tylko po co mnie nagabywali abym kupił tuner 4k  i HDD jak teraz nie mogę z tego korzystać. W poprzednim dekoderze zablokowali wifi i nagrywanie, jak reklamowałem to powiedzieli że nie mam i nie miałem takiego sprzętu od nich. Chyba się tego z pewnej telewizji nauczyli 😀


@adzia1 

Czyli jaki masz ten dekoder ? Podaj nazwę, bo się pogubiłem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

@Arti_Kn_Pl  ICU100


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

@j131 pisałem odwołania nie raz. Powiedziano że umowa stara i nie ważna. Nigdy jej nie zrywałem i myślę że zapisane w umowie warunki są nadal aktualne. Powiedziano mi że wszystko czego się domagam to było jako promocja i się dawno skończyła, ale o tym powinni mnie poinformować. Dostałem za dopłatą drugi dekoder ICU100, abym mógł oglądać programy 4k, trwało to tylko jednorazowa na mistrzostwach w Wolleyball.  Używałem wówczas dwóch dekoderów i na obu miałem możliwość nagrywania. Po jakimś czasie kiedy nie mogłem nagrywać programu i jednocześnie  oglądać drugiego skontaktowałem się z konsultantem, dział serwisu wgrał mi taki soft do pierwszego tunera że nie nie miałem WiFi oraz nie miałem możliwość nagrywania, nie mogłem też reklamować bo powiedzieli że nie posiadam drugiego tunera więc nie mam co reklamować. Odpuściłem sobie wszystkie roszczenia w stosunku do Orange. Jak to mówią "z koniem się nie kopie"


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22186
  • 182

Lista Kanałów Orange IPTV


@adzia1napisał(-a)

...

Odpuściłem sobie wszystkie roszczenia w stosunku do Orange

...


Twoja wola, mnie nic do tego.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

@agat13 masz rację pisma pomagają, kiedyś nie mogłem anulować umowy na kartę SIM w salonie, twierdził że to niemożliwe. Jednak wina była po stronie Orange, odczytano nagranie zawierania umowy na telefon i przyznali mi rację. W tej sprawie też pisałem i tym razem nic nie pomogło. Pozdrawiam


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9941
  • 85

Lista Kanałów Orange IPTV

@adzia1  a próbowałaś reaktywować swoje uprawnienia w IPTV Orange czyli:

* Musisz wyłączyć modem i dekoder

* Włącz modem i poczekaj aż połączy się z internetem, następnie włącz dekoder.

* Jeśli po restarcie problem nie zniknie, włącz kanał 998 (kanał pomoc i ustawienia) wejdź w drugi kafelek czyli diagnozuj TV i przeprowadź wszystkie testy i tam będą uprawnienia to ci się odświeżą.

* Jeśli nadal nie działa - to przed kontaktem z Orange możesz jeszcze zrobić zresetowanie dekodera do ustawień fabrycznych naciśnij na pilocie d-c-d i wybierz kafelek zresetuj do ustawień fabrycznych. Koniecznie zobacz ID i PIN do usługi TV ,bo może być potrzebny.

* Jeśli to nie pomoże to skontaktuj się z doradcą na Orange czat i poproś o odświeżenie uprawnień.

Daj znać czy pomogło

Pozdrawiam 🙂