Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista Kanałów Orange IPTV


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Lista Kanałów Orange IPTV

Na pozycji 232 z pozycji 323 zameldował się kanał BBC First.

Co więcej kanał Novelas+ ma być w planach.

Na razie trwają rozmowy nad dołączeniem Novelas+ do autorskiej oferty.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Jak rozumieć ten ruch z tym kanałem czy on będzie tylko na tej nowej pozycji teraz czy na obu bo póki co jest pod 232 i 323 przynajmniej u mnie tak jest i po co takie dublowanie. Coraz więcej jest takich kanałów o ile by lista lepiej wyglądała jakby każdy kanał miał swoją jedną pozycję bez względu na pakiet, w którym jest dostępny.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9661
  • 82

Lista Kanałów Orange IPTV

Najnowsze informacje w sprawie  kanałów IPTV:

* Kanały TVP Seriale, TVP Historia  oraz TVP Rozrywka pojawiły się w wersji HD  na kanałach nr 223 TVP Seriale HD,  445 TVP Historia HD  oraz 337 TVP Rozrywka HD.

* Kanały Tele 5 HD i Polonia 1 HD są dostępne na numerach 64 i 65 w dekoderach IPTV  oprócz tego pozostały takze na poprzednich numerach 884 i 885.

* Kanał Nuta Gold został przeniesiony z nr 351 na nr 678

* Kanał 4FUN KIDS został przeniesiony z nr 678 na pozycje nr 562 

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Po jakiego czorta dublują kolejne kanały. Jeszcze chwila i wszystkie będą miały po 2 pozycje niech od razu  zrobią tak ze wszystkimi po co tak stopniują jeżeli w planach mają z innymi też tak zrobić. Dla mnie nie mają co robić i się nudzą i taką głupotę robią z listą dziwaczniejszej to już nigdzie chyba nie widziałem. Co im to da skoro kto będzie chciał to dany kanał sobie włączy i żadnego wpływu nie będzie to miało na oglądalność, że nagle im skoczy przez to, że dany kanał będzie 2 razy na liście.

@Pablo5zapomniałeś napisać o Studiomed też tak zrobili, że jest na 2 pozycjach pozycja 63 albo 62 i na starej


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

Lista Kanałów Orange IPTV

co się pytam o novelas + restartują mi dekoder nie wiem po co ja tylko pytam przecież nie mam od poniedziałku diagnozuj tv czyli nowa aktualizacja softu nadchodzi ale nie wiem kiedy i co zmieni  

Pozdrawiam serdecznie wszystkich 😚


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10831
  • 64

Lista Kanałów Orange IPTV

Boomerang zmienił nazwę na Cartoonito, Kanał 561.

 

Cartoonito_PL_Launch_campaign_promo_970x250_01.jpg

 

Cartoonito to kanał telewizyjny, stworzony z myślą o dzieciach w wieku 2-6 lat, ich rodzicach i opiekunach, oferujący radosną i bezpieczną przestrzeń, gdzie maluchy zawsze mogą być sobą.
W ramówce stacji znajdą się produkcje, których fabuła i bohaterowie nauczą dzieci wytrwałości, pracy zespołowej, umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach, dobroci, więzi, umiejętności słuchania i kreatywności – wszystkiego, czego przedszkolaki potrzebują, by stać się troskliwymi członkami społeczności. Znajdą się tu premierowe produkcje m.in : „Batwheels”, „Królik Bugs: nowe konstrukcje” i wiele innych.

 

Sama nazwa na dekoderach i Orange Tv Go zapewne będzie zmieniona wkrótce.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Lista Kanałów Orange IPTV

@Luki555 Kanał Studiomed TV jest na pozycji 62.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Lista Kanałów Orange IPTV

Już jutro (19.04) Tele 5 i Polonia 1 przestaną nadawać na pozycjach 884 i 885 i tym samym będą dostępne wyłącznie na pozycjach 64 i 65.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Fajnie tylko jest więcej takich kanałów co się powtarzają na liście z nimi też mogli tak zrobić a nie tylko z tymi dwoma zrobili porządek.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9661
  • 82

Lista Kanałów Orange IPTV

W dniu dzisiejszym w telewizji kablowej IPTV nastąpiło usunięcie dubli:

884 Tele 5 - dalej jest pod numerem 64,

885 P1 (Polonia 1) - dalej jest pod numerem 65.

Orange informuje na kanałach Discovery, że  22 maja nastąpi kolejny etap usuwania dubli. Dotyczy  następujących kanałów:

kanał nr 41 TLC HD zostanie usunięty, a kanał ten będzie dostępny tylko na pozycji 338,

kanał nr 42 HGTV HD zostanie usunięty, a kanał ten będzie dostępny tylko na pozycji 335,

kanał nr 43 Food Network HD zostanie usunięty, a kanał ten będzie dostępny tylko na pozycji 341,

kanał nr 44 Discovery Life HD zostanie usunięty, a kanał ten będzie dostępny tylko na pozycji 451,

kanał nr 45 ID HD zostanie usunięty, a kanał ten będzie dostępny tylko na pozycji 449,

kanał nr 49 Discovery Channel HD zostanie usunięty, a kanał ten będzie dostępny tylko na pozycji 448,

kanał nr 50 Travel Channel HD zostanie usunięty, a kanał ten będzie dostępny tylko na pozycji 467,

kanał nr 51  DTX HD zostanie usunięty, a kanał ten będzie dostępny tylko na pozycji 453,

kanał nr 52 Discovery Science HD zostanie usunięty, a kanał ten będzie dostępny tylko na pozycji 452,

kanał nr 53 Discovery Historia zostanie usunięty, a kanał ten będzie dostępny tylko na pozycji 450,

kanał nr 54 Animal Planet HD zostanie usunięty, a kanał ten będzie dostępny tylko na pozycji 454.

Pozdrawiam 🙂