Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista Kanałów Orange IPTV


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Lista Kanałów Orange IPTV

Oprócz powyższego (na zmiany z 22 maja przyjdzie czas, jak faktycznie wejdą) dodałem do listy na kanale 472 Love Nature 4K (Ultra HD).

BBC World News zmienił nazwę na BBC News, kanał 777.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Lista Kanałów Orange IPTV

Dzięki @Wojciech że wspomniałeś o zmianie kanału BBC World News na BBC News, kanał 777 Zapomniałem o tym 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 48
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Ta zmiana jest absolutnie FATALNA!

 

Obecnie w miarę sprawnie można przejść

 

Mozaika => druga strona => kanał 37 i potem P+ można przejść przez kilka ciekawych programów od TLC na 41 po 50 Travel Channel.

 

Teraz ta możliwość zniknie.

 

Przeglądanie kanałów na Orange już jest potwornie niewygodne, a teraz stanie się jeszcze gorsze.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Lista Kanałów Orange IPTV


@sasiknapisał(-a)

Ta zmiana jest absolutnie FATALNA!

 

Obecnie w miarę sprawnie można przejść

 

Mozaika => druga strona => kanał 37 i potem P+ można przejść przez kilka ciekawych programów od TLC na 41 po 50 Travel Channel.

 

Teraz ta możliwość zniknie.

 

Przeglądanie kanałów na Orange już jest potwornie niewygodne, a teraz stanie się jeszcze gorsze.




 To utwórz listę ulubionych wg własnych upodobań i po sprawie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Ja bym poszedł jeszcze dalej i usunął pozostałe duble bo te wymienione to nie jest wszystko ale mimo wszystko już lepiej to będzie wyglądało jeżeli to wprowadzą i "sztucznie" powiększonej listy nie będzie.

A jak ktoś lubi mieć duble to niech sobie zrobi własną listę na dekoderze bo to nie jest fatalny krok tylko porządkowanie listy żeby wyglądała w porządku.

Po usunięciu tych wszystkich dubli można by było te wszystkie TVP 3 przenieść na te zwolnione pozycje zaraz za tymi informacyjnymi przesuwając metro, zoom tv czy wp na jakieś fajne pozycje bliższe w miejscu innych dubli bo tak będzie wyglądało jakby to były informacyjne. Przynajmniej ja to tak widzę.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 48
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Ulubione mi nie pomogą. Korzystam od lat z widoku mozaiki. To już pamięć mięśniowa. Mozaika, druga strona, kanał 37, P+ kilka razy do 50.

 

W dodatku, korzystam z pilota od tv samsunga, nie z tego od orange i tam dosyć łatwo przejść do mozaiki, a do listy ulubionych chyba niekoniecznie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Po wpisaniu w Google Chrome "lista kanałów tv w technologii kablowej (IPTV)", jednym z wyszukanych elementów jest taka strona: ( https://orange.binaries.pl/bw/20155/0/57691/af4bcc93-7b99-4c9b-93ed-3f4bcaae6248.pdf ) Jest to cyt. lista kanałów tv w technologii kablowej (IPTV); Telewizja Orange w nowej ofercie z pakietem Optymalnym i pakietami dodatkowym. Nie wiem tylko czy poprawki np. dublujące się kanały są również w takim zestawieniu. Niemiej bardzo dobrze ze chociaż Canal + przekazuje swoim klientom co jakiś czas ujednolicane zestawiania dostępnych kanałów. (aktualne na 04-04-2023

Na stronie pierwszej poza legendą mamy takie pakiety:
1. Optymalny (również w Love Standard/Extra/Premium)
2. Komfortowy (również w Love Extra/Premium)
3. Extra+1 – kanały dostępne w ramach oferty CANAL+

Strona 1 2023-05-18 214455.jpg

 

Na stronie drugiej poza obowiązkową taką samą legendą:
4. Pozostałe kanałyExtra+1 – kanały dostępne w ramach oferty CANAL+
5. Multi+ (również w Love Extra/Premium)
6. Eleven
7. HBO i HBO Max (również w Love Extra i Love Premium)
8. CANAL+ Prestige 4K (również w Love Premium)
9. Mistrzowska Piłka4 (również w Love Premium) Zawiera 6 kanałów, w tym 4 Pay Per View PPV
10. FilmBox
11. Cinemax
12. Fun

 

Strona 2 2023-05-18 214232.jpg

 

- Może jednak ktoś z Orange też  opracuje takie ujednolicone zestawienie, łącznie kolejnymi poprawkami?

 

- Nie wiem czy mamy prawo na Forum Nasz Orange korzystać z kopi opracowanego przez Canal+ ujednoliconego zastawienia wszystkich pakietów i kanałów? Jeżeli nie, to bardzo proszę w ramach korekty o usuniecie tych dwóch plików graficznych. Sam bezpośredni adres do aktualnego zestawienia w postaci pliku PDF powinien wystarczyć. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Lista Kanałów Orange IPTV

W dniu dzisiejszym  w telewizji kablowej IPTV nastąpiło usunięcie dubli:

kanał nr 41 TLC HD został usunięty. Kanał ten jest dostępny tylko na pozycji 338,

kanał nr 42 HGTV HD został usunięty. Kanał ten jest dostępny tylko na pozycji 335,

kanał nr 43 Food Network HD został usunięty. Kanał jest dostępny tylko na pozycji 341,

kanał nr 44 Discovery Life HD został usunięty. Kanał jest  dostępny tylko na pozycji 451,

kanał nr 45 ID HD został usunięty. Kanał jest dostępny  na nowej pozycji 401,

kanał nr 49 Discovery Channel HD został usunięty.  Kanał jest dostępny  na nowej pozycji 400,

kanał nr 50 Travel Channel HD został usunięty. Kanał jest dostępny tylko na pozycji 467,

kanał nr 51  DTX HD został usunięty. Kanał  jest dostępny tylko na pozycji 453,

kanał nr 52 Discovery Science HD został usunięty.  Kanał jest dostępny tylko na pozycji 452,

kanał nr 53 Discovery Historia został usunięty.  Kanał jest dostępny tylko na pozycji 450,

kanał nr 54 Animal Planet HD został usunięty.  Kanał jest dostępny tylko na pozycji 454.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Dla mnie teraz lista o dużo lepiej wygląda bez tych dubli, a ktoś kto te kanały ogląda to nie powinno mieć znaczenia na którym są, bo i tak włączy tylko będzie musiał się przyzwyczaić do nowej pozycji jeżeli wybierał te usunięte i bezsensu to było. Może kiedyś jeszcze usuną pozostałe bo kilka jeszcze zostało.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 48
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

@Luki555jeden włączy, inny nie włączy. Czemu i na jakiej podstawie zakładasz, że wszyscy używają dekodera tak samo, jak ty i mają dokładnie takie same nawyki, jak ty?