Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec umowy a pakiet nc+

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 4
  • 0

Koniec umowy a pakiet nc+

Czy ktoś już może przechodził sytuację. Na czacie 1 pani mówi że wszystko się kończy a 2 pan na czacie ze będzie kara.

Pakiet start plus był podpisany później.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Koniec umowy a pakiet nc+

Ważne jest dokładne brzmienie wskazanego punktu. Mimo, że w języku potocznym "wygaśnięcie" i "rozwiązanie" umowy może wydawać, że jest to samo, pod kątem prawniczym nie jest.

Ten punkt trzeba czytać następująco: jeśli ulega rozwiązaniu 'Umowa z Partnerem' (czyli umowa z Orange na funpack) to wygasa Umowa (czyli umowa na pakiet nc+ z ITI) - w razie wątpliwości na początku regulaminu są definicje używanych pojęć. Wygaśnięcie umowy nie jest wg regulaminu promocji na start+ przesłanką do naliczenia kary (kara jest naliczana tylko przy "rozwiązaniu" umowy przed wskazanym czasem).
Ważne że składając wypowiedzenie (samodzielnie pisząc czy korzystając z gotowego formularza) nie należy składać rezygnacji ze start+. Umowa na start+ powinna wygasnąć po rozwiązaniu umowy na funpack.
Po wpisach w internecie widać, że czasami bywa rezygnacja źle wprowadzona przez co przychodzi fakturą z naliczoną karą. Oczywiście trzeba to reklamować. Każdy prawnik co zna podstawy prawa cywilnego powinien znać różnice między "wygaśnięciem" a "rozwiązaniem" umowy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Koniec umowy a pakiet nc+

A znasz nazwy w promocji w jakich masz funpack lub orange love i w jakiej start+?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 4
  • 0

Koniec umowy a pakiet nc+

Tv to 

Supernowa w dobrej cenie w funpacku.

 

Nc + dodatkowa przez telefon.

Umowa w ramach oferty dla klientów orange z dnia 2.10.2017.

Podpisana 22.11.2017

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Koniec umowy a pakiet nc+

Musisz przejrzeć startę papierów które powinieneś dostać przy zamawianiu start+. W jednym z regulaminów (w załączeniu) jeden z punktów mówi o wygaśnięciu umowy na pakiety nc+ po rozwiązaniu umowy z Partnerem (czyli Orange). Wygaśnięcie oznacza potocznie odłączenie bez kary. Jest mały cień szansy ze dostales inny regulamin bez tego punktu. W razie wątpliwości zamów na bok wysylke na maila kopii dokumentów które Cię obowiązują.IMG_20181231_173929.jpg

 

 

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 4
  • 0

Koniec umowy a pakiet nc+

Mam dokładnie te dwa ostatnie pkt.

Tylko myślałem że partner to jakiś haczyk i to jest cyfra a nie orange.

 

Umowa zawarta z

Partner telekomunikacyjny działający w imieniu i na rzecz iti..

 

Reasumując mając ten pkt w załączniku i jedną pozytywną dla mnie opinie z czatu mogę ze spokojem skończyć umowę?

Anonim

Nie dotyczy

Koniec umowy a pakiet nc+

@PIOTRGAN1, pakiet nc+ masz w ofercie promocyjnej na jaki okres? Bo innymi słowy, jeżeli Partner rozwiązuje umowę, to kary nie ma, jeżeli faktycznie masz to zapisane w regulaminie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 4
  • 0

Koniec umowy a pakiet nc+

Pakiet nc + mam do października ale umowa z orange na funpack kończy się w marcu. Czyli wygasa jeśli dobrze rozumiem. 

 

Pan który dzwonił powiedział że nie będzie problemu bo nie będą mieli jak mi dać do oglądania pakietu bo nie będę miał telewizji.

Czy tą rozmowę można jeszcze w Orange odsłuchać?

 

I tak mam te przytoczone pkt w moich papierach.

Anonim

Nie dotyczy

Koniec umowy a pakiet nc+

@PIOTRGAN1, umowa na nc+ wygasa po zaprzestaniu świadczenia umowy przez Partnera, skoro masz te punkty. Natomiast sam FunPack zależy, czy ma automatyczne przedłużenie umowy (APU) w Twojej umowie regulaminu świadczenia umowy po marcu. To musisz doczytać u siebie. Są różne oferty regulaminowe. Raczej nie da się odsłuchać tamtej rozmowy, z tego co na forum piszą inni.

@PIOTRGAN1, jedynie takie przesłanki, jak wspomniał kolega w innym temacie, mogą mieć zastosowanie:

Pokaż szczegóły

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Koniec umowy a pakiet nc+

Ważne jest dokładne brzmienie wskazanego punktu. Mimo, że w języku potocznym "wygaśnięcie" i "rozwiązanie" umowy może wydawać, że jest to samo, pod kątem prawniczym nie jest.

Ten punkt trzeba czytać następująco: jeśli ulega rozwiązaniu 'Umowa z Partnerem' (czyli umowa z Orange na funpack) to wygasa Umowa (czyli umowa na pakiet nc+ z ITI) - w razie wątpliwości na początku regulaminu są definicje używanych pojęć. Wygaśnięcie umowy nie jest wg regulaminu promocji na start+ przesłanką do naliczenia kary (kara jest naliczana tylko przy "rozwiązaniu" umowy przed wskazanym czasem).
Ważne że składając wypowiedzenie (samodzielnie pisząc czy korzystając z gotowego formularza) nie należy składać rezygnacji ze start+. Umowa na start+ powinna wygasnąć po rozwiązaniu umowy na funpack.
Po wpisach w internecie widać, że czasami bywa rezygnacja źle wprowadzona przez co przychodzi fakturą z naliczoną karą. Oczywiście trzeba to reklamować. Każdy prawnik co zna podstawy prawa cywilnego powinien znać różnice między "wygaśnięciem" a "rozwiązaniem" umowy.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 4
  • 0

Koniec umowy a pakiet nc+

Pan w punkcie obsługi powiedział że  jeśli nie złożę wypowiedzenia na funpack to umowa sama się przedłuży na 6 miesięcy.

 

Czy to zmienia coś w mojej sytuacji.