Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak 3 dekoderów - żałosny skandal...

Anonim

Nie dotyczy

Brak 3 dekoderów - żałosny skandal...

Witam,

 

chciałbym pożegnać się z Orange po kilkunastu latach.

 

Przeglądając wątki na forum i pomysły innych użytkowników dotyczące multiroom na więcej niż 2 dekodery - a także, a raczej - co najważniejsze - podejście Orange do sprawy - po prostu jestem zażenowany.

 

Wasze podejście jest skandaliczne. 

Widze, że ludzie mają z tym problem od kilku ładnych lat - a wy jedyne co robicie to piszecie że coś tam testujecie. 

 

Nie wiem jak to u was działa, ale w Vectrze - czy tam innej multimedii, plusie czy innych dostawcach telewizji kablowej/satelitarnej - wszystko działa w porządku.

 

I właśnie chciałem was poinformować, że wszystkie moje 6 telefonów, internet światłowodowy a także telefon stacjonarny przenoszę do Plusa.

 

To jest nieśmieszny żart jak traktujecie pomysły, prośby i sugestie klientów.

 

Szkoda, bo wszystko działało stabilnie - o dziwo nawet internet, a na jego temat też są niepochlebne opinie.

 

Niemniej jednak wasza bierność i brak jakiejkolwiek chęci poprawy to powód, dla którego przenoszę bezapelacyjnie wszystkie swoje usługi do konkurencji.

 

Nie liczę na żadną reakcję z waszej strony, bo biorąc pod uwagę wypowiedzi pracowników na tym forum to jest to jakaś komedyjka a nie firma. 

 

#dobrazmiana - no nic.

 

Nie dziękuję i do nie widzenia... 

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak 3 dekoderów - żałosny skandal...

Z większością można się zgodzić. Ale od kiedy w Vectrze jest trzeci Multiroom? Trzeba brać tv jaką oddzielną usługę za stawkę dla usługi solo.