Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec Lifetime


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Koniec Lifetime

Mam Orange Love Standard 4 w 1 i  dodatkową umowę na któryś z pakietów Canal+ (prawie na pewno Extra+)... otrzymałem pocztą klasyczną pismo (datowane na14 grudnia 2021 r., nadania 15.12.2021 r.) w którym zostałem poinformowany o możliwości wypowiedzenia tej umowy, właśnie w związku z tym że Canal+ SA zakończy udostępnianie kanału - stacji Lifetime z dniem 31 stycznia 2022 roku. Szczerze mówiąc, nie znalazłem daty do kiedy mogę wypowiedzieć... tyle tylko, że przysługuje mi prawo do rozwiązania umowy na ten pakiet bez zachowania okresu wypowiedzenia. Zgaduję, że do dnia zaprzestania udostępniania tego kanału.  Oczywiście wcześniej w  piśmie jestem informowany o dołączeniu do oferty, bez żadnych dodatkowych opłat, 4 nowych kanałów (Polsat Game, Novelas+, TeenNick, Eleven Sports 4 HD) itd. itp.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Koniec Lifetime

@Misiek62  małe sprostowanie, to nie Canal+ zakończy udostępnianie kanału Lifetime lecz kanał zakończy nadawanie na satelicie i w pakietach operatora Canal+ też Lifetime nie będzie dostępny.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Koniec Lifetime

@slav72 z pełnym szacunkiem, praktycznie cytowałem pismo... "Canal + SA zakończy udostępnianie tego kanału z dniem 31 stycznia 2022 r." Fakt, że wcześniejsza część zdania brzmi: "Ze względu na zbliżające się zakończenie stacji Lifetime".... rzuca inne światło, to jakby odrębna kwestia 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Koniec Lifetime

@Misiek62  Orange, przynajmniej częściowo sformułowało pismo tak, że czytając je pobieżnie można by uznać winę Canal+, a winny w tym wszystkim jest A+E Networks Poland.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Koniec Lifetime

😉małe wyjaśnienie @slav72  pismo mam sygnowane przez CANAL+, nie przez Orange... 

 

Update. Przy okazji wróciłem do pisma... i doczytałem, że jest tam info. że do dnia 31 stycznia 2022 r. przysługuje mi prawo do rozwiązania umowy na pakiet Canal+