Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec Lifetime

Anonim

Nie dotyczy

Koniec Lifetime

A jaki był/jest termin graniczny, po którym podpisane umowy nie będą miały takiego prawa?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32706
  • 38323
  • 1384

Koniec Lifetime

25 marca 2021 - nie jest ważne podpisanie umowy, ale rodzaj wygenerowanych dokumentów, które zostały dołączone do umowy. I kiedy to nastąpiło.
Anonim

Nie dotyczy

Koniec Lifetime

Czyli powinienem móc wypowiedzieć umowę... No dobra, poczekam do nowego roku - jeśli nie będzie dalej żadnej informacji od Orange, to popchnę to dalej - najpierw reklamacja a potem ewentualnie wypowiedzenie. Dzięki za pomoc! 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1284
  • 3092
  • 31

Koniec Lifetime

@Anonimdoczytalem sie ze top kids jr znika z tv po satelicie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Koniec Lifetime

Kanał Lifetime na początek znika tylko z satelity, tu fragment artykułu z satkuriera

slav72_0-1640869657826.png

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32706
  • 38323
  • 1384

Koniec Lifetime

Warto czytać dalej - z kabla znika w maju.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Koniec Lifetime


@Piotrekk85napisał(-a)
Warto czytać dalej - z kabla znika w maju.

Co oczywiście wyjaśnia fragment wklejonego artykułu 😁

Anonim

Nie dotyczy

Koniec Lifetime

@Anonim tak na przyszłość jak będziesz kontaktował się z Orange jak Max nie reaguje na powtarzana komendę połącz z konsultantem to powiedz o co chodzi i daj się zweryfikować. Mnie puszcza dalej bez problemu. Do odpowiednika Maxa lepiej sie przywykij. Coraz więcej firm wprowadza takie rozwiązania. Ja spotkałam się z tym róży okazji kontaktu z bankiem i swoim dostawca internetu (tu bot był wyjątkowo tępy, na dodatek miał głos niezadowolonego z życia konsultana). 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Koniec Lifetime

Też nie dostałem żadnej wiadomości a kanał mam gwarantowany w umowie. Widać celowe działanie Orange. Dostają info Ci co nie mogą zrezygnować.

To do kiedy można wypowiedzieć umowę?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Koniec Lifetime

@1pietrek1  na pierwszej stronie wątku wiadomość dostał kolega @Windowv2  że może zrezygnować. Co do daty wypowiedzenia to z maili kolegów wynika że do czasu wprowadzenia zmian w ofercie.