Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec Lifetime


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Koniec Lifetime

31 maja 2022 roku kanał Lifetime zakończy nadawanie w Polsce - ustalił "Press". Ma to związek z decyzją A+E Networks UK o wygaszeniu stacji w całej Europie.

Na przełomie lutego i marca kanał zniknął już z Wielkiej Brytanii, Irlandii i Malty. Pod koniec maja przyszłego roku zostanie wycofany także z Polski.

źródło:https://www.press.pl/tresc/68007,kanal-lifetime-konczy-nadawanie-w-polsce-i-na-innych-europejskich-r...

34 ODPOW. 34

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Koniec Lifetime

Choć mam ten kanał w pakiecie (C+) to nigdy nie przewiązywałem do niego szczególnej wagi, był bo był, zresztą ramówka niezbyt przykuwająca uwagę, typowa zbitka programów nadawanych na innych kanałach, przynajmniej zwolni miejsce na satce dla innych nadawców.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Koniec Lifetime

Ciekawi mnie co włączą w miejsce LifeTime ?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Koniec Lifetime

Kanał nie jest na liście gwarantowanych więc nie muszą dawać nic w zamian i poprzedzając ewentualne następne pytania, nie można składać wypowiedzenia z powodu utraty tego kanału.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Koniec Lifetime


@Windowv2napisał(-a)

31 maja 2022 roku kanał Lifetime zakończy nadawanie w Polsce - ustalił "Press". Ma to związek z decyzją A+E Networks UK o wygaszeniu stacji w całej Europie.

Na przełomie lutego i marca kanał zniknął już z Wielkiej Brytanii, Irlandii i Malty. Pod koniec maja przyszłego roku zostanie wycofany także z Polski.

źródło:https://www.press.pl/tresc/68007,kanal-lifetime-konczy-nadawanie-w-polsce-i-na-innych-europejskich-r...


Kanał jednak szybciej zostanie zlikwidowany i jak ktoś został maila od orange  to może rezygnować i też  kanał Top Kids Jr. zostanie zlikwidowany

źródło Scr:https://www.pepper.pl/promocje/mozliwosc-rozwiazania-umowy-z-orange-tv-483742

483742_1


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Koniec Lifetime

@Windowv2  ciekawa wiadomość, a jednak myliłem się w moim poprzednim wpisie i można złożyć wypowiedzenie usług bez konsekwencji z powodu usunięcia tego kanału (czyli jednak był na liście gwarantowanych, a mi się zdawało że nie...).

Anonim

Nie dotyczy

Koniec Lifetime

Dziwne, mam umowę na Orange Love Extra, w której ten kanał jest gwarantowany umową (Lifetime HD) - a nie dostałem takiej możliwości. W ogóle nie zostałem o tym poinformowany. Chyba wypadałoby to gdzieś dalej popchnąć, bo mimo wszystko takie informacje powinny być klientom przekazywane. 

 

Próbowałem skontaktować się przez czat z konsultantem, aby o to zapytać - natomiast Max potrafi wyprowadzić człowieka z równowagi.... Infolinię odpuściłem, bo tam z Maxem po prostu nie da się - prosisz go pół godziny by połączył z konsultantem to ciągnie rozmowę "czy problem dotyczy tego, siamtego, podaj to, tamto itd. itp." - na czacie widzę, że też kompletnie zepsuliście obsługę.

 

I przyznam się szczerze, że jak tylko nadarzy się okazja to rezygnuje z Orange - bo z lidera obsługi staliście się zakładnikami "Maxa".... żenada jednym słowem ;( U zielonych wchodzę i albo dzwonię, albo piszę na czacie od razu z żywym człowiekiem, który rozumie co się do niego pisze. W Orange wyglądało to do niedawna najlepiej - a teraz ten złom "Max"... 😕 

 

@ Udało mi się "dobić" na czat - mam w umowie gwarantowany ten kanał (Lifetime HD) - natomiast i tak nie mogę wypowiedzieć umowy. Czyli dla klientów Orange Love Extra te gwarancje są tylko na "papierze", a generalnie nic nie znaczą. Kolejny minus dla Orange. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec Lifetime

Sprawdź mail (spam) lub poczekaj na list. Jeśli miałeś naprawdę gwarantowane, to taka możliwość jest. Ew złóż reklamację.
Anonim

Nie dotyczy

Koniec Lifetime

Nie ma na mailu nic ani listu też raczej nie będzie, bo konsultantka powiedziała że klienci mający możliwość wypowiedzenia zostali poinformowani mailowo/listownie właśnie, natomiast dla mojego konta nie było żadnej informacji na ten temat. A w umowie mam jak wół - "Kanały telewizyjne dostępne w ramach Usługi TV" no i tu jest lista, na tej liście jest Lifetime HD. Pod tym jest adnotacja "Dodatkowo mają Państwo dostęp do innych kanałów telewizyjnych, zgodnie z bieżącą informacją na naszej stronie internetowej. Dostępności tych kanałów nie gwarantujemy Umową". Konsultantka także przeprosiła i powiedziała, że nie może nic zrobić i nie ma na to wpływu. Mogłem oczywiście złożyć skargę, ale jaki to ma sens? Skoro gwarancje na umowie nic dla Orange nie znaczą, to ja nie mam na to wpływu. Po nowym roku oczywiście będę składał reklamację i próbował wypowiedzieć umowę, bo straciłem zaufanie do obsługi klienta w Orange oraz nie lubię, jak umowne gwarancje nic dla firmy nie znaczą. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec Lifetime

Maile wyszły niedawno, listy mogły nie dojść z uwagi na święta/nowy rok. Czas jest do końca stycznia 2022. Może poczekaj z tydzień jeszcze.

A możesz wrzucić skan lub zdjęcie cennika, który dostałeś z umową?