Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy nowy następca ICU 100 z PVR do Orange TV?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

Kiedy nowy następca ICU 100 z PVR do Orange TV?

Wszystko super ale mam ICU 100 i często ma zwiechy a lubię dekodery z PVR i HDR

 

POZDRAWIAM 🙂

 

nawet zmieniłem HDD z WD 500 GB na ADATA 2TB 🙂  także dziwię że tylo ICU 100 ma PVR 😞

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Kiedy nowy następca ICU 100 z PVR do Orange TV?

@ryba168  o ile nowy dekoder może w planach,  o tyle chyba bez twardego dysku jako opcji nagrywania... To nieopłacalne i dość  zobowiązujące do serwisu  w przypadku reklamacji. Myślę, że jak udostępniono chmurę, to nagrania  będą głównie realizowane w ten sposób, a możliwość nagrania przez USB będzie dodatkiem  niekoniecznie obowiązkowym 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Kiedy nowy następca ICU 100 z PVR do Orange TV?

@ryba168  o ile nowy dekoder może w planach,  o tyle chyba bez twardego dysku jako opcji nagrywania... To nieopłacalne i dość  zobowiązujące do serwisu  w przypadku reklamacji. Myślę, że jak udostępniono chmurę, to nagrania  będą głównie realizowane w ten sposób, a możliwość nagrania przez USB będzie dodatkiem  niekoniecznie obowiązkowym 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kiedy nowy następca ICU 100 z PVR do Orange TV?

@agat13  zgadza się, z tym że chmura jako usługa to rozwiązanie słabe szczególnie dla osób które materiały przechowują przez dłuższy okres, a 30 dni to bardzo krótki czas, no i w chmurze są dostępne tylko wybrane materiały.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Kiedy nowy następca ICU 100 z PVR do Orange TV?

@slav72  jestem realistą.  Sam też wiesz, że kolejne dekodery zmierzają właśnie w tą stronę...Ja też uważam, że możliwość nagrywania jest fajną  

Operator ma jednak własne kryteria i plany


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Kiedy nowy następca ICU 100 z PVR do Orange TV?

Na dysk można udzielać osobnej gwarancji (krótszej). 

Nieekologiczne będzie nagrywanie w chmurze zamiast lokalnie na dysku. 🙂 I w trakcie awarii lokalne nagranie zawsze odtworzymy. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Kiedy nowy następca ICU 100 z PVR do Orange TV?

@tolek  co innego logika i punkt widzenia  użytkowników, a co innego polityka  operatora..nie zawsze są zbieżne 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kiedy nowy następca ICU 100 z PVR do Orange TV?

@agat13  wiadomo, z tym że możliwość podłączenia np. własnego dysku i nagrywania nań powinna zostać utrzymana, co więcej inni operatorzy usług tv nadal oferują nagrywanie na dyski zewnętrzne oprócz usługi w chmurze.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Kiedy nowy następca ICU 100 z PVR do Orange TV?

@slav72  ja to wiem i popieram,  ale przykład IWU200  daje do myślenia 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Kiedy nowy następca ICU 100 z PVR do Orange TV?

Nie ma czegoś takiego jak nagrywanie w chmurze. Funkcja multinagrywarki niczego nie nagrywa. Jedynie daje trochę więcej czasu na obejrzenie materiału który już jest na serwerach operatora. Ta nazwa to tylko marketing. Żadnych wydarzeń na żywo nie da się multinagrywarką "nagrać". Nic nie zastąpi własnego dysku.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kiedy nowy następca ICU 100 z PVR do Orange TV?

@j131  zgadza się i dlatego ja nie nazywam tego nagrywarką w chmurze tylko usługą w chmurze 😁