Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały Polsatu w pakiecie Optymalnym

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 72
  • 0

Kanały Polsatu w pakiecie Optymalnym

Jak to jest z tymi dodatkowymi kanałami tematycznymi Polsatu w pakiecie Optymalnym? Są dostępne dla wszystkich? W zeszłym roku zostały dodane do pakietu Optymalnego. Do tej pory nie mam do nich dostępu poza Polsat Doku. Z kolei np. CBS Reality, który "spadł" niedawno do pakietu Optymalnego świeci bez problemu. Prosić na czacie o ponowienie uprawnień?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Kanały Polsatu w pakiecie Optymalnym

Polsaty w pakiecie optymalnym są dla klientów podpisujących umowę, aneks po 05.09.2022 r. o ile dobrze pamiętam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Kanały Polsatu w pakiecie Optymalnym


@shafaunapisał(-a)

Jak to jest z tymi dodatkowymi kanałami tematycznymi Polsatu w pakiecie Optymalnym? Są dostępne dla wszystkich? W zeszłym roku zostały dodane do pakietu Optymalnego. Do tej pory nie mam do nich dostępu poza Polsat Doku. Z kolei np. CBS Reality, który "spadł" niedawno do pakietu Optymalnego świeci bez problemu. Prosić na czacie o ponowienie uprawnień?


Jeśli lubisz ryzyko, to proś. Zawsze może się coś popsuć. O które konkretnie kanały Ci chodzi (numery)? Sprawdzę jak jest u mnie.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Kanały Polsatu w pakiecie Optymalnym

Hej @shafau  w pakiecie Optymalnym są następujące kanały Polsatu: Polsat, Super Polsat, Polsat News, Polsat News 2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Games, Polsat Comedy Central Extra, Polsat Film, Polsat Seriale, Polsat 2, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Rodzina, Polsat Doku, Polsat Music. Natomiast w pakiecie Komfortowym są następujące kanału Polsatu: CI Polsat, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature. Przesyłam ci w pliku najnowszą listę kanałów technologii kablowej (IPTV). Jeśli nie masz do nich dostępu napisz do BOK na Orange czacie wpominając o nich i żeby odświeżyli ci uprawnienia na karcie Viacess. Próbowałeś na kanale 998 odświeżyć uprawnienia  🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Kanały Polsatu w pakiecie Optymalnym

Polsaty w pakiecie optymalnym są dla klientów podpisujących umowę, aneks po 05.09.2022 r. o ile dobrze pamiętam.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Kanały Polsatu w pakiecie Optymalnym

@shafau  tutaj masz informacje na temat tych kanałów w linku  ,, Kanały Polsatu w Pakiecie Optymalnym Telewizji od Orange" https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-odbierac-orange-telewizja-promocja-pakiet-optymalny-polsat... Ja na twoim miejscu bym napisał na Orange czacie o te kanały. Jeśli masz pakiet Optymalny to o te kanały powinieneś się starać aby zostały włączone. Pozdrawiam  🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Kanały Polsatu w pakiecie Optymalnym

Ja też mam pakiet optymalny i zakodowane mam kanały :  Polsat News 2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Games , Polsat Film, Polsat Seriale, Polsat 2, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Rodzina,  Polsat Music. Wie ktoś czy mogę coś zrobić żeby te kanały były odkodowane no bo odświeżanie nic nie pomogło , było też dzwonione na infolinie i powiedzieli że nie wiedzą czemu są zakodowane. A co ciekawe mam odkodowane Polsat Doku i CI Polsat


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Kanały Polsatu w pakiecie Optymalnym

@Grzegorz2232  spróbuj tych etapów może pomogą

* Musisz wyłączyć modem i dekoder

* Włącz modem i poczekaj aż połączy się z internetem, następnie włącz dekoder.

* Jeśli po restarcie problem nie zniknie, włącz kanał 998 (kanał pomoc i ustawienia) wejdź w drugi kafelek czyli diagnozuj TV i przeprowadź wszystkie testy i tam będą uprawnienia to ci się odświeżą.

* Jeśli nadal nie działa - to przed kontaktem z Orange możesz jeszcze zrobić zresetowanie dekodera do ustawień fabrycznych naciśnij na pilocie d-c-d i wybierz kafelek zresetuj do ustawień fabrycznych. Koniecznie zobacz ID i PIN do usługi TV ,bo może być potrzebny. 

* Jeśli to nie pomoże to skontaktuj się z Orange czat i poproś o odświeżenie uprawnień.

Daj znać czy zadziałało.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Kanały Polsatu w pakiecie Optymalnym

@Pablo5 Niestety nic nie zadziało dalej są zakodowane te kanały a na Orange czat nawet nie chcieli mi odświeżyć uprawnień


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Kanały Polsatu w pakiecie Optymalnym

@Grzegorz2232a próbowałeś dekoder resetować do ustawien fabrycznych. Reset do ustawień fabrycznych ponownie wgrywa odnowa ustawiania dekoder i pobiera ponownie listę kanałów oraz uprawnienia i może, usunąć błąd. Jeżeli to nie pomoże to  kontaktuje się z BOK i poproś o ponowne odświeżenie uprawnień 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Kanały Polsatu w pakiecie Optymalnym

@Grzegorz2232 

Nazwy pakietów się zmieniały. Te, które teraz są reklamowane dotyczą aktualnej oferty. Dla ciebie nie ma to znaczenia, ciebie obowiązuje w zasadzie ten układ kanałów, który był w momencie podpisywania umowy. Orange może ci coś dołożyć ale nie musi. W efekcie jest bałagan i pytania takie jak Twoje. Jeśli BOK nie widzi problemu to nic z tym nie zrobisz. Ewentualnie możesz spróbować domówić jakiś większy pakiet, sprawdzić czy działai zdecydować. Zawsze taką zmianę można odwrócić, więc duzych kosztów nie wygeneruje.