Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 4
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?


@Daniosznapisał(-a)

@Daniosznapisał(-a)

@Arti_Kn_Plnapisał(-a)

@Daniosz

jeśli masz Canal+ Prestige to zaloguj się do nc+ Go  na https://ncplusgo.pl/konto/rejestracja za pomocą adresu email, ID usługi TV z umowy oraz PESEL i powinieneś mieć dostęp do tych kanałów.


Dziękuję, bo faktycznie jest dostęp 🙂


Witam ponownie.

Wczoraj na NC+ Go jeszcze wszystko mi działało a dzisiaj już nie. U Was też tak jest ? Pisze, że mogę zamówić ten pakiet pod nr 510 100 100 😞


Na prawdę nikt nic nie wie, dlaczego na telewizorze Polsaty Sport Premium mi działają a na NC+ GO, mobilnie już przestały ?? Nawet eksperci Orange tutaj nic nie wiedzą ? Emotikon: sfrustrowany Najgorsze jest to, że w końcu zadzwoniłem i naraziłem się na koszty rozmowy pod ten nr 510 100 100 jak sugeruje aplikacja a tam też niczego konkretnego się nie dowiedziałem Emotikon: Smutny


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Witam,

 

Mam ten sam problem w nc+ go z Poslatem Sport Premium. Zgłoszony do działu obsług klienta. Dzisiaj przyszła odpwiedz:

Usługę świadczymy oraz opłaty naliczamy prawidłowo, zgodnie z warunkami umowy oraz obowiązującym
regulaminem. W związku z powyższym, jest nam przykro, ale nie mamy podstaw do uznania Pana reklamacji.

 

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego mi odmówiono a reszta ma.

Po drugie jaki regulamin? Bo ja nie mam regulaminu do pakietu dodatkowego polsat sport premium.

A po trzecie jak działało bez opłat przez pierwsze pół roku to kupując pakiet chyba mogę wyjść z założenia że działa to na tych samych zasadach?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Jaki Canal + masz wykupiony Select czy Prestige ? Mistrzowska Piłka bezpłatnie jest tylko do Prestige

Cennik:

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/11358/6a75a36a-f2c9-4581-92f6-26527cabfccf.pdf

Tabela nr 8

oraz regulamin:

https://www.orange.pl/medias/sys_master/root/h5a/h69/9251585622046/SW-Opcji-Dodatkowej-Mistrzowska-P...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Ale mi nie chodzi o płatny czy bezpłatny.

Mam pakiet canal + select i wykupiłem za 30 pln miesięcznie pakiet polsat sport premium.

a w nc+ go jest tylko canal + odblokowany a polsat sport premium zablokowany czyli kłódka zamknięta. 

 

gdzie w regulaminie wyklucza się dostępność polsat sport premium w nc+ go?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Próbowałeś przeinstalować apkę ? Jest aktualna ?
Jeśli na komputerze wyczyść pliki cookie.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Minęło 45 dni od aktywacji polsat sport premium na dekoderze?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

apka aktualna i zainstalowana na nowo nic nie zmiena. na pc to samo. tablet też.

 

canal+select am od początku umowy.

polsat sport premium zamówiłem 01.02.2019. i nie, nie minęło 45 dni. ale w lutym  jak była LM to 12.02/13.03 jak i 19.02 na nc+ go był polsat sport premium. a od 20.02 jest zablokowany. dlaczego?

 

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Zapytam inaczej, czy ktoś z was wykupił polsat sport premium lub ma go w pakiecie i nie może oglądać polsat sport premium na nc+ go? czy ja jestem wyjątkiem czy wszyscy mają blokadę w nc+ go.

bo tak twierdzi orange w odpowiedzi na moją reklamację, że pakiet polsat sport premium nie obejmuje nc+ go.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 4
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?


@Raphael1napisał(-a)

Zapytam inaczej, czy ktoś z was wykupił polsat sport premium lub ma go w pakiecie i nie może oglądać polsat sport premium na nc+ go? czy ja jestem wyjątkiem czy wszyscy mają blokadę w nc+ go.

bo tak twierdzi orange w odpowiedzi na moją reklamację, że pakiet polsat sport premium nie obejmuje nc+ go.


Polsat Sport Premium obejmuje też NC+ Go, ponieważ jest to opcja wykupywana właśnie w NC+ i jest to pewnie kolejny błąd od nich, że nie masz tych kanałów dostępnych.

 

P.S. Nie wiem jak Ty to sobie obliczyłeś, ale nie lepiej jest po prostu wykupić to z nową umową na Prestiż i wszystko mieć taniej bo tylko za 49,99PLN ?? Teraz to Cię kosztuje chyba 69,99PLN a tak zostałoby Ci jeszcze 20zł na dobry sześciopak i byłoby z tym mniej problemów Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

@Daniosz - dziękuje za podpowiedz . zmieniłem pakiet na prestige i zamiast 39,99 za select + 30 za Polsat SP opłata za perstige  jest 49,99 a polsat ujęty. 

 

Teraz mi tylko powiedz czy ty masz w nc+go odblokowane wszystkie kanał czyli także polsat sport premium