Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Nie wiem, czy jest Pan związany umową z firmą Orange, czy tylko sympatykiem ? Pańska odpowiedź nic nie wnosi do tematu. Natomiast zadawanie pytań na  pytania, nie jest dobrym czynnikiem wpływającym na wizerunek firmy. Jeżeli ma Pan coś do powiedzenia, proszę o konkrety(Ja je uzasadniłam. Pan natomiast nie)Pisać, aby pisać, każdy potrafi. Zasady kulturalnej odpowiedzi opierają się na konkretach i uzasadnieniach, nie na powszechnym w dzisiejszych czasach aroganckim negowaniu. Mimo wszystko pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

@Kogata tu BOK Orange nie działa, takie sprawy to już telefonicznie czy czat, gro Forum to użytkownicy, mający lub nie usługi Orange, nie oczekuj że otrzymasz tu jakieś wiążące odpowiedzi, możemy tylko doradzić.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

O, i to jest kulturalna odpowiedz. Bardzo dziękuję. Jeżeli chodzi o to co napisałam, jest to tylko moje niezadowoleni. Wiem, że nawet kontakt z BOK nie zmieni tego (przynajmniej tak mi się wydaje), Bardziej mnie denerwuje, że pracownicy Orange wszystkim się zajmują co nie dotyczy "drażniącej kwestii" We wszystkich z pozoru błahych tematach udzielają się, natomiast w tych ważnych "jak makiem zasiał". Ani widu, ani słychu. Dziękuję ludziom, którzy są pomocni, ale to nie oni biorą pieniądze za udzielanie informacji. Informacji, która bazuje bezpośrednio na kontaktach między ludzkich pracowników firmy. To oni powinni się wypowiadać w kwestii tego tematu, aniżeli "ludzie dobrej woli"  Pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38073
  • 1376

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Trzeba czytać warunki umowy a nie oczekiwać tego samego co w innej. Stały ip łatwo osiągnąć dopisując ipv6 do loginu neo. Ale Neostrada nie daje stałego ip. Jeśli taka usługa jest potrzebna, trzeba było zamówić inną opcję dostępu do internetu. Co do oferty. Są operatorzy którzy wcale nie mają LM w ofercie i z tym żyją. To nie mus mieć to w ofercie. Nikt nie obiecywał że będzie za darmo. Na dzisiejsze darmowe włączenie i tak składają się wszyscy klienci co mają c+ i co nie mają c+. To nie takie proste jeśli chodzi o rozliczanie opłat za reemisję sygnału.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38073
  • 1376

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

LM będzie też w TVP (1 mecz na tydzień+skróty) http://satkurier.pl/news/173219/liga-mistrzow-uefa-takze-w-tvp.html

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Nie mam zamiaru się sprzeczać, bo nie to jest istotą tematu. W rzeczy samej, powinnam dać przeczytać synowi warunki umowy.Jestem starszą osobą. Nowe media są dla mnie trochę trudne(pomaga mi syn w pisaniu). Jednak po przeczytaniu Pańskiej odpowiedzi zajrzałam do umowy. Dlatego pragnę Pana uświadomić nawiązując do moich negatywnych spostrzeżeń.

Po pierwsze. Nigdzie nie ma w umowie powiedziane co ile zmienia się adres IP.

Po drugie. Nigdzie nie ma w umowie nawiązania do tras routingu(tak to się chyba nazywa).

Po trzecie. Tu się z Panem zgodzę jeżeli chodzi o telewizję. Powinnam się co do tych pakietów zastanowić.To jest i w umowie, i w warunkach świadczenia usługi. Boli mnie tylko to, że tak się traktuje klientów dokupujących osobne pakiety. Niestety, mój błąd.. 

Po czwarte. To Orange, odpowiada za instalację. Ma podpisane umowy z podwykonawcami. Rzeczą śmieszną jest, że firma Orange dzwoni następnego dnia po instalacji pyta o opinię w sprawie jej wykonania. Tak jak napisałam. Wszystko, teoretycznie było dobrze do 4 miesięcy( nie każdy musi się znać na instalacji okablowania. W szczególności kobieta). W związku z tym, może należałoby zadzwonić do klienta następnego dnia, a także po 0,5 roku ? Nawiasem pisząc. Z innymi firmami, nigdy takich problemów nie miałam.  Reasumując odpowiedzi dotyczące umowy. W jednym przypadku, ma Pan rację. W dwóch nie, dlatego, że nie ma tego w warunkach umowy. Jeszcze nawiązując do spadku prędkości w godzinach szczytu. Tak, ma Pan rację. Jest to napisane w umowie. Jadnak liczyłam, że tak jak u poprzedniej firmy, zdarza się to bardzo rzadko. W tej, niestety jest to nagminne . Co do emisji sygnału, nie interesuje mnie to. To firma odpowiada za przyciągnięcie klienta do siebie, a nie klient. firmę, może on tylko wyrażać swoje niezadowolenie, co zresztą to czynię.  


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Sorry ale to nie ja wylewam swoje żale i swą frustracje faktem że nie będę oglądać LM.

Niestety ale mój operator nie daje mi dostępu do np LM mimo tego że posiadam C+.

I wiesz co? Nie lecę na jego profil na fb aby wypłakać się. Na pewne rzeczy nie ma się wpływu i albo się akceptuje dany stan rzeczy albo najlepsza opcja jest zmiana. 

 

Twoje uzasadnienia to odnoszenie się do konkurencji. Skoro konkurencja to ideał to czemu jej nie wybrałaś?  Brak możliwości? Życie, nie wszystko można mieć.

 

I na sam koniec straszenie brakiem przedłużenia umowy. Proponuje aby już dziś spakować zabawki z piaskownicy i udać się do domu 😉

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38073
  • 1376

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Ad.1. Jest zapisany zmienny adres IP. Więc może zmieniać się w dowolnym czasie.
Ad.2. W Neostradzie nie ma gwarantowanych tras. Jest to usługa tylko "do internetu". Można skorzystać z innych opcji z kontrolą routingu. Jest to zapisane na umowie.
Ad.3. Na razie jest to tylko reemisja a nie docelowa oferta. Może się zmieni. Na razie oficjalnych info brak.
Ad.4. Jeśli masz wyrażoną zgodę na kontakty obsługowe, raz na jakiś czas do wybranej losowej grupy klientów są wykonywane kontakty poprzez biura opinii.
Co do jakoś instalacji - nie wiem w czym jest problem. Jeśli usługa nie działa prawidłowo, można zarejestrować na BOK zgłoszenie techniczne. Jeśli instalacja nie wygląda "estetycznie" np. kable psują estetykę miejsca gdzie są - też to można zgłosić, reakcja jest wolniejsza ale jest.
Anonim

Nie dotyczy

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?


@Piotrekk85napisał(-a)
Stały ip łatwo osiągnąć dopisując ipv6 do loginu neo. Ale Neostrada nie daje stałego ip. 

@Piotrekk85To daje czy nie ? Pierwsze słyszę o czymś takim?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38073
  • 1376

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Zależy pod jakim kątem to rozumieć.