Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć wypożyczalnie?

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Jak wyłączyć wypożyczalnie?

Witam. Mam taki problem, mój syn nawypożyczał filmów na dekoderze na ponad 100 zł. Czy jest jakaś możliwość zablokowania tej wypożyczalni, bo dzwoniłam do orange i powiedzieli że nie mogą tego wyłączyć w żaden sposób. Nie moge syna odciąć od telewizji ale nie chciałabym żeby znów się to powtórzyło, a już wie jak to zrobić. Czy może mi ktoś podpowiedzieć w jaki sposób to wyłączyć?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13060
  • 53596
  • 623

Jak wyłączyć wypożyczalnie?

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13060
  • 53596
  • 623

Jak wyłączyć wypożyczalnie?

@Juno  przeczytaj punkt 5 i na to się powołuj https://www.orange.pl/omnibook/wideo-na-zyczenie-w-orange-tv

Skoro tak napisali....


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Jak wyłączyć wypożyczalnie?

Czyli jednak się da zablokować. Ech jutro rano w takim razie będę znowu musiała tam dzwonić. A czy w salonie mi to zrobią?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Jak wyłączyć wypożyczalnie?

Moim zdaniem trochę słabo zostało to pomyślane na dekoderach Orange gdyż np. na dekoderach C+ (np. Ultraboxach dostępnych również w O) można ustawić blokadę rodzicielską i bez znajomości czterocyfrowego kodu nie da się nic wypożyczyć ani obejrzeć tytułów dla dorosłych oznaczonych 18+.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22183
  • 181

Jak wyłączyć wypożyczalnie?

@Juno 

Ja rozumiem że "Trust is good, control is better" albo "Доверяu, но проверяu" to często powtarzany slogan. Ale czy przypadkiem nie jest odwrotnie? Przecież przypisuje się go postaci o problematycznej konduicie. Może ważniejsza od blokady byłaby w tej sytuacji poważna rozmowa z szanowną pociechą?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Jak wyłączyć wypożyczalnie?

Ja tam wole inne powiedzenie: Strzeżonego Pan Bóg strzeże.
Co do rozmowy z pociechą, to są ludzie ale są i ludziska, nie chciałabym tu wchodzić w głębszą dyskusję ale pewnych spraw się nie przeskoczy.
Mimo wszystko dzięki za podpowiedzi, okazało się że jednak wyłączyć tego całkowicie nie mogą, podobno pan już za pierwszym razem ustawił mi limit na wypożyczalni na 0 zł i mówili że w takiej sytuacji wypożyczyć się już nie da, ale sprawdzać tego teraz nie chcę, jak cos to będę reklamować.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22183
  • 181

Jak wyłączyć wypożyczalnie?


@Junonapisał(-a)

Ja tam wole inne powiedzenie

...


Cóż, jeden woli organy drugi organiścinę... Najważniejsze że udało się osiągnąć zamierzony efekt. Mam nadzieję że synek Ci tego nie wypomni za 20 lat (serio, zdarza się).

Polecamy się na przyszłość.😉