Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Integracja PVR i Multinagrywarki w Samsung ICU-100


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 38
  • 0

Integracja PVR i Multinagrywarki w Samsung ICU-100

Witam,

 

Czy ktoś z użytkowników Samsunga ICU-100 z dyskiem twardym zaobserwował ostatnio nową funkcję w postaci integracji nagrań z dysku twardego i Multinagrywarki? Wcześniej gdy wprowadzono tę funkcję nagrywania w chmurze, trzeba było wybrać, czy chce się nagrywać tylko na dysk czy tylko korzystać z Multinagrywarki - co czasami oczywiście było uciążliwe, bo generalnie na co dzień korzysta się z dysku, ale Multinagrywarka ma fajną funkcję, że potrafi udostępnić nagranie od początku programu - w sytuacji gdy coś zapomnimy zaprogramować do nagrania na dysk i zorientujemy się gdy program "już leci". Od jakiegoś czasu zauważyłem, że teraz po kliknięciu PVR widzę nagrania z dysku twardego, a gdy wejdę w opcję Multinagrywarka widzę listem z mixem nagrań z dysku i zleconych do Multinagrywarki. Gdy klikam czerwony klawisz nagrywania to system pyta mnie czy chcę skorzystać z dysku czy Multinagrywarki. Bardzo fajnie to teraz działa, więc jest to korzystna zmiana w software. Czy ta opcja równoległego korzystania z obu sposobów nagrywania pojawiła się jakoś niedawno w aktualizacji? Dekoder nie informuje kiedy co pobiera, więc ciężko mi stwierdzić kiedy ta modyfikacja nastąpiła.

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22018
  • 179

Integracja PVR i Multinagrywarki w Samsung ICU-100

@tomasz85od zmian w EPG tak to działa. Czyli już kilka miesięcy. Ale tylko wtajemniczeni na NO mogli się dowiedzieć, nie było żadnej informacji za strony operatora. Jak zwykle. Czy to nie jest idiotyczne? Wprowadza się nową, fajną funkcję, ale nie informuje się zainteresowanych.