Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

IWU200 - brak obrazu po podłączeniu do amplitunera


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

IWU200 - brak obrazu po podłączeniu do amplitunera

Kable typu A B lub C to kable USB różnią się końcówkami z jednej strony tak aby pasowały do podłączanego urządzenia. O innych kablach mi nic nie wiadomo żeby tak były dzielone na A B C.

Może trzeba tak zrobić że dekoder podłączyć tym kablem USB do amplitunera a kabel hdmi dekoder telewizor skoro technik mówił o takim kablu no chyba że ktoś wie czy są inne kable które się tak dzieli na A B C


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21528
  • 173

IWU200 - brak obrazu po podłączeniu do amplitunera

@Luki555amplituner z dekoderem przez USB? Jak? Przecież ani ten amplituner ani ten dekoder nie mają gniazd USB. Żadnych.

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

IWU200 - brak obrazu po podłączeniu do amplitunera

HDMI ma wtyki standardu A/ B/ C/ D http://www.avstore.pl/baza-wiedzy/typy-kabli-hdmi/

https://www.neonet.pl/blog/kable-hdmi-rodzaje.html

HDMI typ A to standard, ale co tam amplituner ma to już użytkownik musi sam sprawdzić.

Na 100% nie chodzi o USB, bo to nie komputer 😉

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

IWU200 - brak obrazu po podłączeniu do amplitunera

Cześć amplitunerów ma wejścia usb na internecie można to zobaczyć. Nie wiem czy akurat ten model o którym mowa. Co do kabla to napisałem że kable USB są tak określane te końcówki. Nie pisałem że tak ma być na 100% nie widząc amplitunera wyraźnie zaznaczyłem że "może". I napisałem że jak ktoś wie o innych kablach typu A B C żeby napisał bo ja nigdy nawet jak kupowałem taki kabel hdmi nie spotkałem się z takim określeniem przy tych kablach albo nie zwracało się uwagi dlatego


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

IWU200 - brak obrazu po podłączeniu do amplitunera

@Luki555  nie siej zamieszania w temacie i utnij dyskusję o USB, po tym złączu amplitunery wizji + foni nie puszczają, służy jak już do odtwarzania plików z Pendrive czy dysku HDD/ SSD.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21528
  • 173

IWU200 - brak obrazu po podłączeniu do amplitunera

Ten konkretny amplituner ma gniazda HDMI typu A. Sprawdziłem zanim napisałem pierwszy post.