Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

IPTV dokupienie EXTRA+ do pakietu podstawowego


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

IPTV dokupienie EXTRA+ do pakietu podstawowego

Witam

Mam obecnie pakiet podstawowy w Orange IPTV (funpack - umowa z grudnia 2015).

Czy mogę aktywować pakiet EXTRA+ w ramach tej promocji za 29,90 miesięcznie
do pakietu podstawowego ? Mam na myśli wersję IPTV a nie DTH.
Nie mam możliwości zamontowania anteny SAT.

Zapewne powinienem zadzwonić do BOK lub pójść do salonu, ale może ktoś z Was niedawno przeprowadzał taką operację i potwierdzi możliwość na forum.

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

IPTV dokupienie EXTRA+ do pakietu podstawowego

jaką masz promocję na funpacka? to światłowód czy miedź?

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

IPTV dokupienie EXTRA+ do pakietu podstawowego

Promocja Superszybki Internet z FunPackiem 24M podpisana 25.11.2015.

Światłowód FunBox 2.0 + UHD88


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

IPTV dokupienie EXTRA+ do pakietu podstawowego

To masz zatem pakiet podstawowy w tej promocji. To Ci nie powiem.
Nie wiem czy łapiesz się na tą 14miesięczną promocję, a powinieneś się łapać na 24 miesięczną - w tej samej cenie https://www.orange.pl/b/binaries/PL/683/WP_Pakiety%20nc+%2024m_5.1.pdf
Poza tym domówienie niektórych pakietów zależy trochę od tego co sprzedawcy podstawi się w konfiguratorze - więc najlepiej przedzwoń na BOK lub podejdź do salonu.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

IPTV dokupienie EXTRA+ do pakietu podstawowego

Nie za bardzo chciałbym się wiązać z NC+ na 24 miesiące, 14 jeszcze bym przeżył.

Może Orange w końcu uzupełni swój pakiet Bogaty i zrówna go z Extra+ (na razie brak np kanałów Polsatu) wtedy nie będzie problemu.

W wolnej chwili podejdę do salonu i popytam, bo z infolinią to loteria na kogo się trafi...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

IPTV dokupienie EXTRA+ do pakietu podstawowego

Ja kiedyś myślałem, że jak w lutym 2016 pojawiła się oferta z telewizją bezpośrednio od Orange to już nie będą promowane opcje nc+. A tu w listopadzie 2016 i styczniu 2017 były odświeżone promocje. Ciężko przewidzieć co będzie...

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

IPTV dokupienie EXTRA+ do pakietu podstawowego


gmarek napisał:

Może Orange w końcu uzupełni swój pakiet Bogaty i zrówna go z Extra+ (na razie brak np kanałów Polsatu) wtedy nie będzie problemu.

W wolnej chwili podejdę do salonu i popytam, bo z infolinią to loteria na kogo się trafi...


I jak tam @gmarek? Udało Ci się w Salonie coś więcej dowiedzieć? Obojętny robot Z tego co się orientuję, to Pakiet Extra+ (na 14 mies.) został wdrożony w listopadzie 2016 r. i dedykowany jest wyłącznie dla użytkowników technologii DTH, którzy podpisują nowe umowy/aneksy właśnie gdzieś od początku listopada.

A "Polsaty" się już pojawiły Emotikon: Szczęśliwy (z tymże tylko dla tych, którzy posiadają Pakiet Optymalny)

 

PS: jeżeli któryś z wpisów okazał się dla Ciebie w jakimś stopniu pomocny - to prosimy o oznaczenie go │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Kot pokazuje język


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

IPTV dokupienie EXTRA+ do pakietu podstawowego

Za każdym razem kiedy przechodzę obok jakiegoś salonu Orage są tam tłumy ludzi.

Nie chce mi się czekać tylko po to żeby pogawędzić o pakietach TV 🙂

 

Po ostatnich zmianach w ofercie (dodanie Polsatów) pakiety Extra+ i Bogaty praktycznie się dla mnie zrównały. Nie wiem tylko jak to cenowo będzie wyglądało.

Jestem ograniczony wyłącznie do IPTV - nie mam możliwości montażu anteny sat.

 

Na razie nic nie kombinuję, muszę poczekać do października
aż będę mógł przejść na promocję Love, wtedy zastanowię się nad pakietami TV.