Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Hasło do usługi tv.

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Hasło do usługi tv.

Witam. Nie mogę uruchomić dekodera tv ponieważ nie mam hasła, które jest do tego wymagane. W jaki sposób mogę aktywować dekoder jeśli nie mam umowy, na której jest podane hasło (nie mogę znaleźć tej umowy) ?
Pozdrawiam, Tomek
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Hasło do usługi tv.

Dzięki, załatwione przez chat.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Hasło do usługi tv.

Zadzwoń na BOK na 510100100

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Hasło do usługi tv.

Dzięki, załatwione przez chat.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Hasło do usługi tv.

Super, że się udało.
Mamy tu małą "pomarańczową" tradycję - jeśli chcesz oznacz jeden z postów jako rozwiązanie - dzięki temu inni w podobnej sytuacji łatwiej znajdą odpowiedź.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Hasło do usługi tv.

@chudeusz09, z tego co widzę, to dobrą radą poratował Cię @Piotrekk95, a rozwiązanie pokazuje coś innego 😉
Anonim

Nie dotyczy

Hasło do usługi tv.

@mabud73Autor tematu ma wolna rękę nic nie zmienisz chyba ze zgłosisz 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Hasło do usługi tv.

Nie ma to jak "dobry" adwokat. Z tego co widzę to Piotrek proponował połączenie telefoniczne (płatne - jeśli się mylę poprawcie mnie), a temat załatwiłem przez chat. Nie rozumiem "poruszenia".... Dla mnie jest różnica.
Anonim

Nie dotyczy

Hasło do usługi tv.


chudeusz09 napisał(-a):
Nie ma to jak "dobry" adwokat. Z tego co widzę to Piotrek proponował połączenie telefoniczne (płatne - jeśli się mylę poprawcie mnie), a temat załatwiłem przez chat. Nie rozumiem "poruszenia".... Dla mnie jest różnica.

@chudeusz09Jak widzę jest polaczenie bezpłatne https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-M%C3%B3j-Orange/Bezp%C5%82atne-po%C5%82%C4%85czenie-z-doradc%C...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Hasło do usługi tv.

Z tego linku wynika, że trzeba mieć numer w orange a takiego nie posiadam. Poza tym kolega Piotrek zaproponował połączenie telefoniczne z BOK z numerem 510100100, nie przez aplikację. Ja skorzystałem z chata, noe z propozycji Piotrka. Nie rozumiem po kiego grzyba drążycie temat? Sprawa dla mnie oczywista.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Hasło do usługi tv.

Pewnie po takiego grzyba, ponieważ sezon grzybowy w pełni 😉 Spoko... dla mnie jest po temacie. Problem zrodził się z tego, że nie wiedzieliśmy że nie posiadasz numeru w Orange...nikt tu nie jest wróżką...wystarczyło od razu tak napisać. Najważniejsze że już wszystko ogarnięte...


Pozdrawiam
Maciej