Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO MAX już 8 Marca

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

HBO MAX już 8 Marca

Starszy Tizen zainstalowany na telewizorach Samsunga już nie obsłuży HBO Max. Była o tym informacja https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/hbo-go-hbo-max-samsung-tizen-nie-dziala-platforma-streamingowa...

Anonim

Nie dotyczy

HBO MAX już 8 Marca

@maciejnet  naziemna TV się przeobraża, to ludzie wymienią TV, problem z HBO MAX zniknie 😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

HBO MAX już 8 Marca

@Anonim , apetyt wzrasta w miarę jedzenia😊 Podpucha cenowa jest, ale gwiazdka z drobnym druczkiem warta uwagi.

Anonim

Nie dotyczy

HBO MAX już 8 Marca

Ty pewnie nie masz z HBO GO problemu 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

HBO MAX już 8 Marca


@Anonimnapisał(-a)

Ty pewnie nie masz z HBO GO problemu 😄


@Anonim , kto, ja? Jeszcze nie zgłębiłem możliwości, a już przed chwilką był krótkotrwały zanik sygnału na Polsacie. Teraz czas na oglądanie, a w miarę możliwości, do południa każdego dnia będę się "rozpychał"😀


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

HBO MAX już 8 Marca

@bronzub  pamiętaj źe w razie gdybyś chciał odpalić apkę HBO GO to serwis ten jest płatny. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7052
  • 183

HBO MAX już 8 Marca


@slav72napisał(-a)

@bronzub  pamiętaj źe w razie gdybyś chciał odpalić apkę HBO GO to serwis ten jest płatny. 


Dla abonentów C+ w droższych planach nie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

HBO MAX już 8 Marca

@slav72 , na razie bezpłatnie dorwałem się (za płacenie abonamentu rtv) do TVP VOD. Subskrypcje pewnie co jakiś czas wykupię, ale jak nadejdzie wiosna, to świeże powietrze, śpiew ptaków i kwiaty będą na pierwszym planie😁


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

HBO MAX już 8 Marca


@Katani1napisał(-a)

@slav72napisał(-a)

@bronzub  pamiętaj źe w razie gdybyś chciał odpalić apkę HBO GO to serwis ten jest płatny. 


Dla abonentów C+ w droższych planach nie.


@Katani1  pisałem gdyby chciał z zewnątrz uruchomić na smart. Nie miałem na myśli tego że ktoś jest abonentem tej czy innej platformy, bo to już inna sprawa. 

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 64
  • 0

HBO MAX już 8 Marca

Czy już jest oficjalne stanowisko Orange w sprawie warunków cenowych zakupu HBO Max i/lub przedłużenia/transformacji pakietu HBO GO na Max?