Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO GO w dekoderze


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

HBO GO w dekoderze

witam,

 

czy istnieją jakieś plany / zamierzenia / plotki w temacie dołączenia aplikacji HBO GO do dekodera Orange IPTV ?

 

Pozdrawiam

17 ODPOW. 17

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. HBO GO w dekoderze

@Mat, Ty o TV wiesz bardzo dużo. Nie obiło Ci się coś o uszy? 😉

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. HBO GO w dekoderze

Póki nie będzie softu androidopodobnego w dekoderze, to raczej małe szanse.

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Dot. HBO GO w dekoderze

Nie słyszałem nic o takich planach.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

HBO GO w dekoderze

A ja słyszałem co nieco o możliwości podgrania do menu dekodera Orange opcji na wzór HBO Go, ale to były tylko słuchy... 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

HBO GO w dekoderze

samodzielna zmiana softu, czy dostawca zaktualizuje?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

HBO GO w dekoderze

W związku z uwolnieniem usługi HBO GO chciałbym odnowić temat i pytanie do ORANGE. Czy serwis HBO GO będzie dodany do oprogramowania dekodera na takiej samej zasadzie jak  NETFLIX i kiedy?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

HBO GO w dekoderze

To raczej wymogi licencyjne. Na dekoderach zwykłe w innych sieciach jest HBO OD. Podejrzewam że nie prędko lub wcale.
Anonim

Nie dotyczy

HBO GO w dekoderze

@UzikA o jaki pytasz się dekoder? możesz oglądać bez problemu na Smart TV czy telefonie Android i laptopie 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

HBO GO w dekoderze

Chodzi o dekoder do TV (w moim przypadku SAMSUNG GX-PL680EK), który jest podpięty do FUNBOX. NETFLIX ma własny "kafelek" w menu i fajnie by było mieć taki także dla usługi HBO GO. Wtedy odchodzi włączanie kompa lub innego sprzętu aby użytkować serwis. Niestety nie mam telewizora smart. Wiem, że on posiada tą opcję (może w przyszłości się zaopatrzę, dla jednej usługi wiecej nie ma ekonomicznego sensu zmieniać telewizora co 2 lata), wiec pomyślałem, że może ORANGE mogłoby zadbać o kilentów w tym przypadku.