Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Eleven Sports 4 - kiedy w ofercie?

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Eleven Sports 4 - kiedy w ofercie?

Kiedy będzie w ofercie? Poprowadziliście już rozmowy z nadawcą?

 

_____________

* W temacie doprecyzowano tytuł i kategorię - Wiktor

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Eleven Sports 4 - kiedy w ofercie?

@klimi  na to pytanie nikt na forum nie jest w stanie Ci odpowiedzieć, jest zgłoszony pomysł na który możesz zagłosować również Ty, link tu ELEVEN SPORTS 4 HD W ORANGE TV - Nasz Orange Sami jesteśmy ciekawi jak to się potoczy, pozostaje cierpliwie czekać z nadzieją że ów pomysł zostanie niebawem wdrożony.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 614

Eleven Sports 4 - kiedy w ofercie?

@klimi  Ja bym chętnie poprowadził, ale moje ustalenia niewiele wniosą do oferty Orange. Jako uczestnicy forum samopomocowego nie mamy pojęcia o stopniu zaawansowana negocjacji " kanałowych"... Tego typu info jest strzeżone przed konkurencją i niedostępne nawet pracownikom firmy


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Eleven Sports 4 - kiedy w ofercie?

@klimi  na to pytanie nikt na forum nie jest w stanie Ci odpowiedzieć, jest zgłoszony pomysł na który możesz zagłosować również Ty, link tu ELEVEN SPORTS 4 HD W ORANGE TV - Nasz Orange Sami jesteśmy ciekawi jak to się potoczy, pozostaje cierpliwie czekać z nadzieją że ów pomysł zostanie niebawem wdrożony.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Eleven Sports 4 - kiedy w ofercie?

Mam u siebie Eleven 4 i tam lecą praktycznie same powtórki, jedyne przydatne Eleveny to 1 i 2, bo tylko tam są wydarzenia na żywo, szczególnie polecam Eleven 1 w 4K 🙂 Na Eleven 3 i 4 to tylko powtórki z tego co zauważyłem.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Eleven Sports 4 - kiedy w ofercie?

@Czullo  jak napisałem taką samą opinię o tym kanale (też mam go w C+) co Ty w "Pomysłach" to zostałem niemal "zjedzony żywcem" przez jednego z forumowiczów (możesz poczytać o tym tu https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/ELEVEN-SPORTS-4-HD-W-ORANGE-TV/idi-p/262722 ).


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Eleven Sports 4 - kiedy w ofercie?

@slav72 nie jestem jakimś fanatykiem sportu i nie oglądam każdego meczu, ale czasem jak przełączam sobie pomiędzy kanałami to na 3 i 4 są praktycznie same powtórki, może czasem jest tam jakiś mecz na żywo gdzie nie ma go na innych kanałach, ale to pewnie jest rzadkość. Nie wiem w sumie czemu operatorzy dublują niektóre kanały gdzie lecą same powtórki, no ale widocznie człowiek(abonent) lubi jak ma więcej kanałów pomimo że na 3/4 lecą same powtórki 🙂