Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Drugi DEKODER SAMSUNG ICU JUŻ MOŻLIWE !!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Drugi DEKODER SAMSUNG ICU JUŻ MOŻLIWE !!

Od poniedziałku można już mieć max 4 dekodery w ramach usługi IPTV. Mogą to być 4 dekodery SAMSUNG ICU 100. Ja wczoraj wymieniłem SAGEMCOMA na SAMSUNG ICU 100 w ramach MR.

Oplata co miesiąc 10 zł.

7 ODPOW. 7

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Drugi DEKODER SAMSUNG ICU JUŻ MOŻLIWE !!

No i super. Wielu klientów czekało na taką możliwość 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Drugi DEKODER SAMSUNG ICU JUŻ MOŻLIWE !!

@erwinsans  Jak abonent zamówi sobie od razu 4 dekodery przy instalacji, to widzę zadowolenie technika Emotikon: Język


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Drugi DEKODER SAMSUNG ICU JUŻ MOŻLIWE !!

Na bank po WiFi więc problemu nie ma. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Drugi DEKODER SAMSUNG ICU JUŻ MOŻLIWE !!

@erwinsans  Jest bardzo duży problem. W bardzo wielu przypadkach z jednym dekoderem po WI-Fi są problemy, a gdzie tu z 4. 

Nie mówię tutaj, że sprzęt jest wadliwy, ale to problem samej technologii Wi-Fi. Ona nie zapewnia żadnej gwarancji jakości/QoS. Transmisja TV musi mieć idealne parametry, ponieważ to nie jest streaming i nie zejdzie z jakości, a zaczną wychodzić makrobloki.

Problemy z TV wg moich luźnych szacunków to 80% podłączenie dekodera po Wi-Fi.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Drugi DEKODER SAMSUNG ICU JUŻ MOŻLIWE !!

Smart wifibox daje możliwość podpięcia dwóch dekoderów kablem. Ja tak mam i śmiga. Dobre rozwiązanie bez konieczności ciągnięcia kabla ETH. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Drugi DEKODER SAMSUNG ICU JUŻ MOŻLIWE !!

@erwinsans  ale sygnał tak czy siak leci po Wi-Fi. To rozwiązanie jest OK jak mamy UHD88 i chcemy go połączyć po WI-Fi. Super, że u Ciebie działa ale tak u każdego nie jest. Wszystko zależy od odległości, ilości ścian a nawet sieci sąsiadów.


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Drugi DEKODER SAMSUNG ICU JUŻ MOŻLIWE !!

@erwinsans opłata wynosi 10 zł za multiroom plus 10 zł za ICU100, także uhd 88 koszt 10 zł a ICU100 20 zł.