Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder w multiroom

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 1

Dekoder w multiroom

Dzień dobry,

Orientuje się ktoś czy aktualnie jest jakaś możliwość zdobycia drugiego dekodera (multiroom) IWU200 albo ICU100 zamiast dekodera sagem?
Pamiętam, że kiedyś był w ofercie samsung icu jako drugi dekoder bez opłat dodatkowych ale oferta się zmieniła. Czy orientuje się ktoś jak wygląda oferta teraz? Szkoda, że na stronie orange ciężko znaleźć informacje o multiroom. 

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 1

Dekoder w multiroom

IWU200 10zł multiroom + 10zł dekoder. Szkoda, że zaspałem ofertę z ICU za 10zł (multi + dekoder). Może orange jeszcze zmieni ofertę. Dzięki za pomoc. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Dekoder w multiroom

@msmafy100 Jaka masz usługę? Przy FTTH zależnie od oferty 10 lub 4,99 zł/ mc. IWI200 chyba free. Wymienić możesz...i tak lepiej zgłosić tą potrzebę na czacie https://www.orange.pl/view/kontakt i spytać o dostępność i ewentualne warunki (finansowe) w najbliższym firmowym salonie Orange. Koniecznie w firmowym.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 1

Dekoder w multiroom

Mam orange światłowód z multibox 3.0 i dekoder ICU100. Chciałbym drugi dekoder ICU100 bądź IWU200. Zapytam na chacie, może się dogadam.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Dekoder w multiroom

@msmafy100 Myslę, że się dogadasz pod kątem swojej usługi. Pamiętaj o zapytaniu o salon (adres i dostępność sprzętu). Uwagę zwrócę też na to, że po wifi możesz podłączyć do modemu  tylko jeden dekoder


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 1

Dekoder w multiroom

IWU200 10zł multiroom + 10zł dekoder. Szkoda, że zaspałem ofertę z ICU za 10zł (multi + dekoder). Może orange jeszcze zmieni ofertę. Dzięki za pomoc. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dekoder w multiroom

Pod koniec października i na początku listopada będzie odświeżenie oferty - ale nie wiem czy w tym zakresie.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 67
  • 135
  • 0

Dekoder w multiroom

Interesuję mnie multiroom z ICU 100, może coś wiadomo dla takiej oferty.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dekoder w multiroom

Obecnie nie jest to dostępne w standardzie.

 

___________

* Wpis poddany edycji - moderator Bartłomiej


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 1

Dekoder w multiroom

Z tego co wiem ICU100 nie jest w multiroom. Szkoda, kiedyś był! Orange nadal nie widzi, że oferuje słabe dekodery w porównaniu z konkurencją. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Dekoder w multiroom

@fenomen masz do wyboru IWU 200 - dość fajny dekoder, sam go mam jako główny dekoder w domu