Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4k stream - telewizor w ogóle go nie widzi


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 41
  • 0

Dekoder 4k stream - telewizor w ogóle go nie widzi

Witam ponownie. W weekend prosiłam. O pomoc bo po podłączeniu nowego dekodera 4k stream zmienia się barwa obrazu. Dziś rano dostałam. Informacje od Orange o wymianie dekodera. Wymieniłam dekoder ale jak się okazuje telewizor go w ogóle nie widzi.  Przełączyłam do innego hdmi i też nic. Oczywiście zgłoszone na infolinie i mają naprawić w ciągu 36h.  Czy wy też macie problemy z tym dekoderem? 

 

 

 

__________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

22 ODPOW. 22

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dekoder 4k stream - telewizor w ogóle go nie widzi

@Alincia30 albo masz niebywalego pecha, albo jakas felerna partia urzadzen. Albo jedno i drugie. Jak zgloszone to trzeba czekac. Przykra sprawa. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dekoder 4k stream - telewizor w ogóle go nie widzi

@byczyn_86  z tą felerną partią urządzeń może i być prawda (choć nie musi), było tak swego czasu z FunBoxami 6 (jeden z forumowiczów wymieniał chyba 4 sztuki pod rząd i wszystkie felerne - jak się okazało cała partia miała usterkę fabryczną).

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder 4k stream - telewizor w ogóle go nie widzi


@Alincia30napisał(-a)

Witam ponownie. W weekend prosiłam. O pomoc bo po podłączeniu nowego dekodera 4k stream zmienia się barwa obrazu. Dziś rano dostałam. Informacje od Orange o wymianie dekodera. Wymieniłam dekoder ale jak się okazuje telewizor go w ogóle nie widzi.  Przełączyłam do innego hdmi i też nic. Oczywiście zgłoszone na infolinie i mają naprawić w ciągu 36h.  Czy wy też macie problemy z tym dekoderem? 

 

 

 

__________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.


trochę tego problemu nie rozumie?

W salonie dekoder odbierasz, to zaraz sprawdż czy działa po HDMI, oczywiście tego co teraz masz wymieniasz ponownie, bo zdalnie ci go nie naprawią, bardzo trzeba mieć pecha by taki sprzęt dostać.

Tak z innej strony, sprawdż czy inny sprzęt działa pod HDMI od TV, bo może on ma usterkę.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Dekoder 4k stream - telewizor w ogóle go nie widzi

@Alincia30 Pytanie, czy odbiornik w ogóle nie widzi nic podłączonego po HDMI (brak logo czy menu), czy nie widzi platformy (bo to drugie może wynikać z niedopisania do bazy danych aktywnych dekoderów) i wtedy nie ma widocznych kanałów TV

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder 4k stream - telewizor w ogóle go nie widzi

Może banalne pytanie?

Czy podłączasz dekoder kablem HDMI, jak TV działa, bo sporo osób tak robi, wypina i wpina kable jak działa sprzęt i uszkadza gniazda HDMI, potem zdziwienie że sprzęt nie działa, zdalnie diagnozy nie zrobię, ktoś ogarnięty w sprzęcie musiał by to sprawdzić ci w domu.

@agat13  nawet jak aktywacji nie ma na dekoderze, jakiś komunikat się wyświetla, jak nic się nie wyświetla, to TV albo dekoder uszkodzony, lub żle wybrane gniazdo HDMI w TV, takie przypadki się zdarzają.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5377
  • 21548
  • 173

Dekoder 4k stream - telewizor w ogóle go nie widzi

@Alincia30 

Jaki to TV? Czy masz inne źródło sygnału które możesz podłączyć do tego TV żeby sprawdzić czy port w TV w ogóle działa?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 41
  • 0

Dekoder 4k stream - telewizor w ogóle go nie widzi

  • Nic nie widzi. Wyświetla się tylko informacje hdmi 1 i czarny ekran 

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 41
  • 0

Dekoder 4k stream - telewizor w ogóle go nie widzi

Pokaż szczegóły
 

Tylko na wyłączonym telewizorze podpinalam kabel hdmi 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Dekoder 4k stream - telewizor w ogóle go nie widzi

@Alincia30 jeśli na tym HDMI odbiornik widzi np DVD, Blue Ray czy inne urządzenie medialne, a nie widzi dekodera, to dekoder niestety do wymiany