Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4k stream netflix


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Dekoder 4k stream netflix

Witam mam pytanie mam dekoder 4k Stream i chce zarejestrować się na Netflixa i dodać opłatę premium 60 zł do rachunku Orange jak mam to zrobić . Jak rejestruje się to są tylko podstawowe formy płatności 

18 ODPOW. 18

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Dekoder 4k stream netflix

@Oliwiesiunia  rejestrujesz z poziomu menu dekodera, ale oznaczenie "satelitarna" I 4K stream?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Dekoder 4k stream netflix

Ja loguje się przez Netflixa na dekoderze i każe mi iść na pocztę żeby dokończyć rejestrację i tam mnie przekazuje na stronę Netflixa gdzie są podstawowe płatności 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Dekoder 4k stream netflix

@Oliwiesiunia 

Na jakiej podstawie sądzisz że tak się da? Może źródło tej informacji dysponuje też rozwiązaniem?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Dekoder 4k stream netflix

Gdy brałam telewizję to powiedzieli mi w salonie że się da tylko muszę się zarejestrować na dekoderze dzisiaj byłam i powiedzieli że muszę mieć jakąś przejściówkę mi stick wiec ja już sama niewiem


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Dekoder 4k stream netflix

@Oliwiesiunia  jeśli zainstalujesz mi stock, to będziesz mogła zarejestrować się tak jak z aplikacji na TV. Wtedy faktycznie powinno podstawić płatność, która będziesz wykonywać niezależnie od Orange. Z poziomu dekodera ICU100 i IWU200 jest możliwość rejestracji i wtedy płacisz przez fakturę z Orange ( to wiem, bo ćwiczylem). Z 4K powinno być do wyboru,  jako, że ten dekoder jest jak stick, na androidzie. Zasada działania  jak stick, te, że działa na Orange TV

Może ktoś z użytkowników ćwiczył?

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Dekoder 4k stream netflix

No właśnie i nie pokazuje mi w ogóle że mam możliwość płatności w Orange 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dekoder 4k stream netflix


@Oliwiesiunianapisał(-a)

Gdy brałam telewizję to powiedzieli mi w salonie że się da tylko muszę się zarejestrować na dekoderze dzisiaj byłam i powiedzieli że muszę mieć jakąś przejściówkę mi stick wiec ja już sama niewiem


@Oliwiesiunia nie wiem na jakiego "dzbana" trafiłaś w salonie, ale "mi stick" to nic innego jak osobny odtwarzacz multimedialny  Mi Poland który to do niczego nie jest Ci potrzebny gdyż posiadasz już podobne urządzenie, a jest nim właśnie dekoder Stream 4K (oprócz tego że jest dekoderem jest również urządzeniem multimedialnym na androidzie).

Tu kilka faktów ze strony Netflix na temat dekoderów Orange Korzystanie z serwisu Netflix na dekoderze marki Orange


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Dekoder 4k stream netflix

No tak ja mam Netflixa normalnie zainstalowanego na dekoderze i nie potrafię zrobić żeby mieć płatność w fakturze Orange . I ten Pan mi powiedział że 4k Stream tak nie idzie i że muszę mieć przejściówke tego Mi Sticka. Niewiem jak mam to zrobić na infolinię Orange nie potrafi też tego zrobić i kazała mi iść do Salonu to w salonie właśnie mi powiedział o przejsciowce