Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@Anonimnapisał(-a)

TVP Kultura w HD czy Superstacja, mega bonus, tych kanałów chyba nikt nie ogląda, ba mało kto ogląda nie filmowe kanały, więc mogą zniknąć czy trwać w SD.


Protestuję w imieniu tych "mało kto"! Superstacji faktycznie w zasadzie nie oglądam ale TVP Kultura?! To jeden z niewielu kanałów jakie mnie interesują. I w dużej mierze filmowy 🙂

Na dodatek teraz, po przeniesieniu do mux'a 8, mogę go komfortowo oglądać jedynie z satelity, więc tym bardziej wersją HD jestem tutaj zainteresowany.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@bluesmanniaknapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

TVP Kultura w HD czy Superstacja, mega bonus, tych kanałów chyba nikt nie ogląda, ba mało kto ogląda nie filmowe kanały, więc mogą zniknąć czy trwać w SD.


Protestuję w imieniu tych "mało kto"! Superstacji faktycznie w zasadzie nie oglądam ale TVP Kultura?! To jeden z niewielu kanałów jakie mnie interesują. I w dużej mierze filmowy 🙂

Na dodatek teraz, po przeniesieniu do mux'a 8, mogę go komfortowo oglądać jedynie z satelity, więc tym bardziej wersją HD jestem tutaj zainteresowany.


no to już nas dwóch ogląda ten kanał. Tez wyczekuje na high definition TVP Kultura. Po 30.11. nie będzie dostępna obecna niska jakość wiec najpóźniej za półtora mca będzie musiało być HD. Obecnie jedynie UPC podmieniła. 
superstacja została zepsuta, jak większość przejętych mediów przez Solorza (z Radio PiN było tak samo, przejął i zrobił stacje jakich wiele). Superstacja miała ciekawa publicystykę innych gosci niż mainstreamowe kanały informacyjne. Po zmianie formatu kanału kwestia czasu kiedy albo go zamkną, albo zaczną go używać jako kolejny kanał Polsatu opierający swoją ramowke na powtórkach sitcomów i paradokumentów przeplatanych ogromnymi blokami reklamowymi. Ten koncern takie stacje produkuje. 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@TobJeśli będę cokolwiek wiedział dam znać.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

W UPC ten kanał jest HD ale bez znaczka HD. Lepsza jakość widoczna gołym okiem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

CP i Discovery planują (bez Orange) robić platformę OTT. Ale narzekamy na brak hd na niszowych kanałach.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@-brtk-napisał(-a)

W UPC ten kanał jest HD ale bez znaczka HD. Lepsza jakość widoczna gołym okiem.


Tak

na drugi dzień włączyli

znaczka nie ma i generalnie w XXI w podkreślanie HD to już takie sobie. Wiele stacji angielskich jak BBC czy Sundance nie podają już znaczka HD bo uznają to za standard i nie dublują już programów w innej jakosci. 

@Piotrekk85 napisał(-a)
CP i Discovery planują (bez Orange) robić platformę OTT. Ale narzekamy na brak hd na niszowych kanałach.

to co dla Ciebie jest nisza dla kogoś może nie być. Więcej kultury (!) właśnie i tolerancji różnych potrzeb klientów Orange. 
Powtórzę się, takim myśleniem zlikwidować ofertę telewizyjna i jej nie rozwijać. Kolejny raz pojawia się tu głos że telewizja jest przeżytkiem i niepotrzebna. Ale jest i będzie. Nie musisz tej usługi opłacać, ale pozwól innym ja posiadać ok? 

Skoro ta usługa jest w moim abonamencie to życzę sobie możliwie najlepsza jakość, tym bardziej kiedy obecnie to ociąganie się operatora Orange, bo nadawca kanału udostępnia sygnał w lepszej jakosci, o czym wiem, że informował odpowiednio wcześnie na jakich zasadach i częstotliwości. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

Piszesz o kulturze, gdy sam siejesz hejt. Warto zweryfikować wszystkie informacje i pisać merytorycznie w odpowiednim temacie. Póki co wrzesień się już skończył dawno temu.

Wracając to tematu - określenie niszowe nie jest pejoratywne. To stwierdzenie faktu. Poza tym misz masz Discovery i CP może spowodować, że ich bardziej popularnych nowych treści nie będzie i o to trzeba się martwić. A póki co nie widać na horyzoncie by Orange chciało tworzyć treści tv w Polsce.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@Piotrekk85napisał(-a)
Piszesz o kulturze, gdy sam siejesz hejt. Warto zweryfikować wszystkie informacje i pisać merytorycznie w odpowiednim temacie. Póki co wrzesień się już skończył dawno temu.

- Ja hejt? To Ty i kilku innych użytkowników wielokrotnie mi stawiacie wyrzuty i zarzuty, że mam uwagi wobec Orange, że pytam i pisze itd Kółko adoracji przeciwko mnie tworzycie. Bo śmiem odbierając usługę telewizyjna o niej pisać, zapytywał, dyskutować, oglądać kanały które Ty uznajesz za takie, a nie inne. Naprawdę rozmowy z Tobą i jeszcze dwoma z Was nie należą do przyjemności.

- a pisze w wątku jaki jest. Podnosiłem ja i nie tylko ja, że panuje na forum nieporządek. Temat miał być zmieniany, nie został.

a od weryfikacji informacji to właśnie wymiana informacji powinna się odbywać na forum, a Ty piszesz jakobyś oczekiwał to miejsce za portal informacyjny gdzie się udziela informacji. Ja udzieliłem zresztą odnośnie TVP Kultura.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@Piotrekk85napisał(-a)
CP i Discovery planują (bez Orange) robić platformę OTT. Ale narzekamy na brak hd na niszowych kanałach.

A co mnie to na dziś obchodzi? Na dodatek bez Orange. I czemu o tym piszesz w tym wątku?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

To że warto oczekiwać od Orange nowych treści a nie dodawanie kanałów innych z opóźnieniem.