Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@sebaswiderskinapisał(-a)

@Citi2017 Jaki byłby cel takiego artykułu?



no taki niech piszą swoje opinie pomysły swoją dyskusje może coś Orange spodoba się z pomysłów sugestii ich 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@sebaswiderski  I Ty podajesz ze pracujesz w Orange

napewno wewnątrz możesz podpytać kogoś 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@Tob Dlatego napisałem, że podrążę temat.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@TobTak @sebaswiderski  jest pracownikiem Orange ale nie wolno mu wszystkiego ujawniać 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@Tobnapisał(-a)

Czekałem na głos @Piotrekk85 

on zawsze wspiera klientów i dla niego podejście ze klient jest na 1 miejscu jest bardzo specyficzne. Dzieki za takie rady Piotrek. 

Czytales wyżej opinie (nie tylko moja) po co jest forum klientów ? 


Wydaje mi się, że forum klientów jest po to, aby każdy mógł wyrazić swoje zdanie. A nie dzielić klientów na tych co mogą coś napisać i na tych, co nie mogą coś napisać.

Poza tym klienci mają różne priorytety co ująć najpierw, co szybciej. Z perspektywy Twojej wydaje się to szybkie do wdrożenia, być może dla Orange z jakiś względów wymaga to więcej czasu.

 

By być bardziej "proklienckim" może przypomnieć parę pomysłów i obietnic Orange tj.:

1) rozwijanie oferty 4K - nic nowego od wielu miesięcy

2) uruchomienie kanału Orange Love w 4K dla posiadaczy tej oferty - gdzie ten kanał?

3) oferowanie dysków do dekoderów

4) bezpłatną asystę przy instalacji tv sat

 

Oczywiście te hasła wyprodukowało samo Orange, jak one wyglądają na dziś?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@Tobnapisał(-a)

@sebaswiderskinapisał(-a)

@Tob zwróć uwagę, że myśli i tezy o których piszesz nie są formułowane przez pracowników Orange. Kompletnie się z nimi nie zgadzam.

 

 

@sebaswiderski napisał(-a)

Klient zawsze był i jest na pierwszym miejscu w Orange. Niestety nie da się dogodzić wszystkim. Przykro mi, że odczucia odnośnie oferty tv masz takie a nie inne. Może kiedyś się to zmieni.


dziękuje za stanowisko. 

Zmieni się jak oferta będzie przynajmniej konkurencyjna. Zmiana kanałów na HD to nie jest tak dużo w dzisiejszych czasach, pytanie czy to lenistwo i zaniedbania, czy brak zainteresowania Orange tematem tego co daje w usłudze tv.


Orange ma słabe styki a Ty chcesz, by jeszcze inwestowali w mało popularne kanały HD, które pobierają więcej Mb/s 🙂 A przeważnie jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. A Orange akurat jest najbardziej oszczędzającą siecią w kwestii dania, poprawienia, polepszenia czegoś klientowi.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@Citi2017 będę wdzięczny jeśli będziesz wypowiadał się w swoim imieniu a nie moim, dzięki 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@sebaswiderski ok przepraszam  za kłopot 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@Piotrekk85napisał(-a)

@Tobnapisał(-a)

Czekałem na głos @Piotrekk85 

on zawsze wspiera klientów i dla niego podejście ze klient jest na 1 miejscu jest bardzo specyficzne. Dzieki za takie rady Piotrek. 

Czytales wyżej opinie (nie tylko moja) po co jest forum klientów ? 


Wydaje mi się, że forum klientów jest po to, aby każdy mógł wyrazić swoje zdanie. A nie dzielić klientów na tych co mogą coś napisać i na tych, co nie mogą coś napisać.

 


No właśnie. Ty zaś w moim 2-3 poscie na tym forum od razu zacząłeś bronić Orange i odsyłać do informacji branżowych ale przede wszystkim podkreślać zacząłeś, ze ja tylko narzekam. Wolno mi narzekac i nie będziesz ustalał czy mam chwalić czy nie swojego dostawce usług. Wiec to nie ja zacząłem dzielić i ograniczać co i ile wolno pisac na forum. Dziękuje. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@-brtk-napisał(-a)


Orange ma słabe styki a Ty chcesz, by jeszcze inwestowali w mało popularne kanały HD, które pobierają więcej Mb/s 🙂 A przeważnie jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. A Orange akurat jest najbardziej oszczędzającą siecią w kwestii dania, poprawienia, polepszenia czegoś klientowi.


Jeśli chodzi o tv tak to wyglada. A szkoda. 

A kanały HD to dziś jest niemal standard.