Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

Dla Orange tv nigdy nie była i prędko nie będzie usługą nr 1. Orange nigdy w Polsce nie tworzyło masowego kontentu jak robi to nc+,c+ czy CP. Poza tym tv w Orange jest tylko dlatego by zwiększyć sprzedaż Neostrady lub internetu mobilnego fix (ze strefą domową), bo usługa typu BB jest kluczową dla inwestorów Orange. Orange jest spółką akcyjną notowaną na GPW. Przy omawianiu wyników rzadko pojawiają się wzmianki o tv. To wszystko przekłada się na to, że w Orange wielu rzeczy nie będzie a wszystkie zmiany będą toczyć się powoli (poza jednorazowymi strzałami jak mistrzostwa w 4K).

Możemy się spierać na argumenty długo, choć widać, że już Ci się kończą bo zaczynasz personalne. Ale ani Ty, ani ja nie mamy najmniejszego wpływu na Orange. Zrób masową akcję w "internetach" by dotarła do "góry Orange" to najprędzej coś się wydarzy w tym temacie.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@Piotrekk85napisał(-a)
Dla Orange tv nigdy nie była i prędko nie będzie usługą nr 1. Orange nigdy w Polsce nie tworzyło masowego kontentu jak robi to nc+,c+ czy CP. 


———
Jaki związek z tworzeniem kontentu ma aktualizowanie oferty o dostępność kanałów czy dawanie kanału niszowego do podstawowego pakietu, a słabe stacje o niskiej jakosci programowej do droższego. Nie ma to związku. Minimalna wola zainteresowania się oferta i zawartością treści na nich emitowanych.
 Przykład Discovery Life pokazuje że od dwóch lat jak kanał u konkurencji jest w HD a w Orange w SD nikt się nie interesuje rynkiem

kanalow telewizyjnych. 

 

Ok, przekonujesz mnie ze usługa tv to najmniej korowy produkt tej firmy. Szkoda, ze dając ofertę 3-4 usług dbają jedynie o jedna max dwie. No ale moloch to moloch. Gdybym nie musiał to bym nie zawierał lojalki z ta firma, ale warunki mieszkaniowe które zmieniałem zobowiązywały mnie do zostania z ta firma, całe szczescie udało się przenosząc usługi wziac je ze Światłowodem. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@Piotrekk85 Stale (w kilku wątkach) próbujesz przekonać, że robimy błąd patrząc na ofertę i działania Orange z punktu widzenia klienta. A ja po raz kolejny napiszę, że tylko takie podejście ma sens. To czy rozumiem (mając jakas wiedzę) dlaczego Orange coś robi nie oznacza, że mnie jako klientowi to się musi podobać.

Co do meritum wątku. Sam przyznałeś, że Orange niespecjalnie przykłada się do TV. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

dokładnie tak. To forum klientów Orange, a nie ekspertów rynku medialnego i obserwatorów tendencji.

Za usługi Orange płace. W moim przypadku za CZTERY usługi i guzik mnie powinny obchodzić czy dla Orange oferta telewizyjna (niezrozumiała względem oferty kablówek i platform) jest oczkiem w głowie czy nie, bo z pozycji klienta wszystkie cztery winny być zgodnie z dewiza sieci nr 1. Czyli także telewizji.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

Również uważam, że usługa tv w Orange jest słabo rozwijana, szczególnie jeżeli chodzi o zmianę nadawania kanałów z SD na HD i że jest traktowana jako dodatkowy "bonus" do usługi internetu i telefonii komórkowej. Dodałem nawet pomysł odnośnie zmiany kanałów, ale spotkał się z małym zainteresowaniem. https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Zmiana-kana%C5%82%C3%B3w-SD-na-HD/idc-p/144531#M4808. Oczywiście ostatnie zmiany (Multinagrywarka) to krok do przodu, ale dla mnie przede wszystkim ważna jest jakość kanałów, a od oglądania niektórych kanałów w SD aż oczy bolą.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@aro87  Dzięki za głos. Mam tam samo. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

Wspominany pomysł przez półtora miesiąca zyskał całe zero głosów. Więc poszukajcie ludzi od tv w Orange w social mediach jak chcecie "działać" a nie "pisać".

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

Czekałem na głos @Piotrekk85 

on zawsze wspiera klientów i dla niego podejście ze klient jest na 1 miejscu jest bardzo specyficzne. Dzieki za takie rady Piotrek. 

Czytales wyżej opinie (nie tylko moja) po co jest forum klientów ? 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

raczej tu awantura jest i nowości nie będzie to można a zamknąć ten temat


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

nowości nie będzie 🙂 Klient jest po to tylko aby płacił i nie wyrażał zdania. Zamknijcie całe to „forum” bo jak się ma klienckie podejście do oferty i się o niej rozmawia to zamykać chcecie albo odsyłać do szukania pracowników Orange na fb 😂