Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

ROZWIĄZANE

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@Citi2017 Rozumiem, że masz informacje z marketingu, że żadnych nowości nie będzie?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@sebaswiderskimówię o wrześniu że nic nie będzie bo temat jest czy wiadomo coś o nowościach września tv
a nic  nie będzie, a tu jakaś awantura o głosy nie na temat pytania jest 🙂 teraz to pytanie powinno być czy wiadomo coś o nowościach Października  🙂 @sebaswiderski  sam zauważ że wyskoczyli po za zadane pytanie 🙂


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@Tob zwróć uwagę, że myśli i tezy o których piszesz nie są formułowane przez pracowników Orange. Kompletnie się z nimi nie zgadzam. Klient zawsze był i jest na pierwszym miejscu w Orange. Niestety nie da się dogodzić wszystkim. Przykro mi, że odczucia odnośnie oferty tv masz takie a nie inne. Może kiedyś się to zmieni.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@sebaswiderskinapisał(-a)

@Citi2017 Rozumiem, że masz informacje z marketingu, że żadnych nowości nie będzie?


Czyli ktoś tutaj ma kontakt do osób odpowiedzialnych za zawartość oferty, a odsyła się nas klientów chcących jak najlepsza ofertę a przynajmniej konkurencyjna, do poszukiwan we wlasnym zakresie po social

mediach 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@sebaswiderskinapisał(-a)

@Tob zwróć uwagę, że myśli i tezy o których piszesz nie są formułowane przez pracowników Orange. Kompletnie się z nimi nie zgadzam.

 

 

@sebaswiderski napisał(-a)

Klient zawsze był i jest na pierwszym miejscu w Orange. Niestety nie da się dogodzić wszystkim. Przykro mi, że odczucia odnośnie oferty tv masz takie a nie inne. Może kiedyś się to zmieni.


dziękuje za stanowisko. 

Zmieni się jak oferta będzie przynajmniej konkurencyjna. Zmiana kanałów na HD to nie jest tak dużo w dzisiejszych czasach, pytanie czy to lenistwo i zaniedbania, czy brak zainteresowania Orange tematem tego co daje w usłudze tv.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

W wrześniu to raczej już nie będzie nowości ale w Październiku może coś Orange nam przyniesie 🙂   tego nich nie wie i z takimi ludźmi to pracownicy Orange ale oni nic nie powiedzą bo to tajemnica Orange 🙂  a co do kanałów HD jest dużo W Orange i nie mogę się zgodzić że  same SD mają bo więcej mają HD nisz SD


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@Citi2017napisał(-a)

@sebaswiderskimówię o wrześniu że nic nie będzie bo temat jest czy wiadomo coś o nowościach września tv
a nic  nie będzie, a tu jakaś awantura o głosy nie na temat pytania jest 🙂 teraz to pytanie powinno być czy wiadomo coś o nowościach Października  🙂 


zmienić można temat na: nowościach tv ...? Bez miesiąca 🙂 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@sebaswiderski  co ty na to by o tworzyć wątek na nowości w ofercie kanałowej Orange ?

 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@Tob @Powiem Ci, że zaciekawił mnie temat wspomnianych kanałów i ich brak w hd. Zacząłem drążyć temat. 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@Citi2017 Jaki byłby cel takiego artykułu?