Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy w podstawowym pakiecie telewizyjnym jest teraz więcej kanałów?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 235
  • 1033
  • 0

Czy w podstawowym pakiecie telewizyjnym jest teraz więcej kanałów?

Mam pytanie czy ktoś coś wie na temat podstawowego pakietu tv bo jeszcze w tamtym tygodniu było tak, że pakiet zawierał 119 kanałów a od wczoraj strona orange wyświetla, że w tym pakiecie jest 131 kanałów. Patrząc na logotypy to kanały Polsatu się pojawiły  (są też w pakiecie Extra przynajmniej część). Nie wiem jak to rozumieć czy to jest błąd na stronie, czy powiększono ten pakiet o te kanały czy chwilowa promocja dla tych co mają ten podstawowy pakiet. Nigdzie nie znalazłem informacji o zmianach w tym pakiecie.

 

 

____________________

Post wydzielony z tematu "Otwarte pasma dla klientów Orange TV" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270
19 ODPOW. 19

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy w podstawowym pakiecie telewizyjnym jest teraz więcej kanałów?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 235
  • 1033
  • 0

Czy w podstawowym pakiecie telewizyjnym jest teraz więcej kanałów?

Ok na dole artykułu jest podane, że ten pakiet będzie powiększony o te kanały i tu nie chodzi o promocję pakietu Komfort - super.

A tak z innej beczki to czy jesteście zadowoleni z IPTV bo pod koniec miesiąca miałbym zmieniać ofertę tv na tą z orange i szukam informacji np na youtube są nagrania zappingi kanałów z oferty orange ale jak ktoś nagrywa kamerką to takie nagranie nie oddaje w 100 % jakości obrazu i chciałem wiedzieć czy jest w porządku czy są różnice z satelity i nie chodzi mi tutaj o artykuły tylko o wasze bezpośrednie opinie. Przeglądając to forum to bardziej osoby polecają ICU100 też od innych dekoderów zauważyłem.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Czy w podstawowym pakiecie telewizyjnym jest teraz więcej kanałów?

@Luki555  zostaje zwiększony pakiet optymalny o kolejne 12 kanałów polsatowych na stałe. obecni czy nowi klienci te kanały dostają. a kanały z pakietu komfortowego to na zasadzie otwartego okna


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 235
  • 1033
  • 0

Czy w podstawowym pakiecie telewizyjnym jest teraz więcej kanałów?

Ok to już wiem,  chciałbym jeszcze odpowiedź na 2 pytanie czy jesteście zadowoleni z IPTV chodzi tu o jakość obrazu i co do dekodera czy tutaj się nic nie zmieniło i nadal lepiej mieć ICU100 jak wspomniałem będę zmieniał ofertę tv za niedługo i takie info przyda mi się przy podjęciu decyzji.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Czy w podstawowym pakiecie telewizyjnym jest teraz więcej kanałów?


@Luki555napisał(-a)

Ok to już wiem,  chciałbym jeszcze odpowiedź na 2 pytanie czy jesteście zadowoleni z IPTV chodzi tu o jakość obrazu i co do dekodera czy tutaj się nic nie zmieniło i nadal lepiej mieć ICU100 jak wspomniałem będę zmieniał ofertę tv za niedługo i takie info przyda mi się przy podjęciu decyzji.


mam icu100 ogólnie jestem zadowolony, nie mam z nim problemów. obraz jest ok. nie zacina, nie śnieży 😋
jeżeli myślisz aby dekoder był połączony z FB przez wifi to wybierz iwu200


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 235
  • 1033
  • 0

Czy w podstawowym pakiecie telewizyjnym jest teraz więcej kanałów?

Bezpośrednio kablem dekoder będzie podłączony mam FB6. Co do obrazu to bardziej chodziło mi czy jest podobny z tym przekazem ze satelity czy w jakiś sposób odbiega poprzez światłowód na gorzej czy jest taki sam.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7657
  • 31

Czy w podstawowym pakiecie telewizyjnym jest teraz więcej kanałów?

IWU200 też przycina na wifi. Każdy dekoder z IPTV multicastowym - tylko przez kabel.

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Czy w podstawowym pakiecie telewizyjnym jest teraz więcej kanałów?


@Luki555napisał(-a)

Bezpośrednio kablem dekoder będzie podłączony mam FB6. Co do obrazu to bardziej chodziło mi czy jest podobny z tym przekazem ze satelity czy w jakiś sposób odbiega poprzez światłowód na gorzej czy jest taki sam.


jak dla mnie to obraz mam lepszy po ftth niz jak mialem polsat


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 235
  • 1033
  • 0

Czy w podstawowym pakiecie telewizyjnym jest teraz więcej kanałów?

Ok dzięki wolałem zapytać o ten szczegół tutaj bo w salonach bywa różnie niby można podpatrzeć jak to wygląda ale wolę jak ktoś ma w domu dłuższy czas i może wydać ocenę dla tej oferty tv