Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy dysk z UHD88 będzie pasował do dekodera ICU100? Jak wygląda wymiana?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Właśnie,  po wifi bym połączył.  też wymienią go jak będę chciał, czy za kasę? Czy wymieniają FunBox-y z 2.0 na 3.0. Lepszy jest ten 3.0 (dwu zakresowi wifi)

Anonim

Nie dotyczy

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

@darekszOba Funbox 2.0 i 3.0 maja 2.4 GHZ i 5GHz idź do salonu a tam wszystkiego się dowiesz 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Podejdę. Dzięki za podpowiedzi. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Hej, Nawiązując do wcześniejszych moich  postów, to Orange wymieni mi za free Dekoder Samsunga ICU 100 i FunBoxa 3.0. Dlatego mam pytanko mianowicie,  jak podłącze FB 3.0 to internet po kablu będę miał od razu, a WiFi muszę sobie od nowa skonfigurować?. Ta  konfiguracja WiFi z FB 2.0 czyli nazwa sieci i hasło - ich nie będzie? Muszę od nowa je ustalić? I jeszcze sprawa z podłączeniem, mianowicie w FB 2.0 mam takie małe "gówienko" terminal optyczny (ONT), on chyba w FB 3.0 jest zintegrowany i znajduje się wewnątrz tego FB, więc mniej urządzeń do podłączenia?. Dobrze myślę.?. Natomiast podłączenie samego FB 3.0 to standard: zasilaczem do gniazdka a reszta jak w FB 2.0 (poza tym terminalem optycznym) ?.   

Anonim

Nie dotyczy

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

@darekszJeśli chodzi o wymiana dekodera w czasie trwania umowy jest płatna 129 zł więcej znajdziesz tutaj a co do routera jest darmowa ale ten sam model FB2.0 na FB2.0 raczej nie dostaniesz FB3.0 pytaj się w poniedziałek na czat


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Wymiana routera w trakcie umowy na życzenie nie jest realizowana. Jest realizowana tylko gdy są przesłanki techniczne, także brak zgodnego sprzętu.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Hej. No właśnie wymiana jednego i drugiego jest możliwa, bo jak rozmawiałem z konsultantem to mi powiedziała że nie ma problemu ( przedłużam) umowę właśnie. Zapłacić muszę tylko za dysk twardy za jego używanie 49 zł, reszta jak pisałem wyżej w ramach przedłużenia za Free. Tylko teraz nie wiem czy samej wymiany ja mam dokonać czy technicy to zrobią i ewentualnie za Free czy za kasę. Nie wiem czy z FB 3.0 dam sobie radę. Może podpiwiecie. Pozdrawiam
Anonim

Nie dotyczy

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Nie wiem czy dasz rade ale możesz obejrzeć filmy Pamiętaj że FB 3.0 bardzo długo się uruchamia niż FB 2.0

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Oki, bede je oglądał hehe, ale pytanko jak FB 2.0 działa to FB 3.0 też powinien bez zbędnych komplikacji typu: technicy muszą coś pozmieniać w okablowaniu w domu u mn ie czy coś takiego. Instaluje, ustawiam u gra?
Anonim

Nie dotyczy

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

@darekszMoże być potrzeba konfiguracja ze strony techników ale na centrali czyli autoryzacji ONT bo się zmieni numer. Trzeba dopytać się w salonie podczas wymiany no i uważać podczas wyciągania kabla optycznego żeby nie został zabrudzony.