Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czemu nie działa mi drugi tydzień po podpisaniu umowy kanał 29 CANAL+4K ULTRA HD?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Tak dostępny tylko dokupiony i w umowa na satelita wcale nie działa, dla usługa kablowa może i tak, a na satelita nie i trzeba upominać, nie działa wcale.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12921
  • 53103
  • 611

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

@Henryk12  jeśli się należy, a reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, to w ramach gratyfikacji otrzymasz bonus ( w opłatach ) który zrekompensuje straty moralne


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Otwarte pasma dla klientów Orange TV


@jankol57napisał(-a)

Misiek62 - jak najbardziej mieszczą się w tym temacie ,albowiem jest to kanał dla posiadaczy C+ Prestige

dostępny w promocji do końca lutego. Nie ma więc znaczenia czy ma na niego umowę czy nie.


@jankol57  pozwolisz, że, jako założyciel tematu, nie zgodzę się z Tobą. Moją intencją było żebyśmy się informowali o otwartych pasmach, a nie o problemach z ich oglądaniem. Nie odmawiam @Henryk12  prawa do opisywania tego z czym ma problem, jakie podejmuje działania, że nic to nie daje... ale mam prawo uważać, że nie w tym temacie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Otwarte pasma dla klientów Orange TV


@PARANOJAnapisał(-a)

@Misiek62  @slav72  ale to nie Wy decydujecie kto  gdzie ma pisać o swoim problemie z Orange. @Henryk12   przykład pokazuje jaka jest obsługa po podpisaniu umowy. 


@PARANOJA  teraz się udzielasz?, czy ja zabraniam koledze pisania, prowadzę konwersację z kolegą @Henryk12   na ten temat od prawie miesiąca i nie tylko w tym wątku, ale w dziesięciu innych. Więc najpierw proponuję zgłębić temat, a potem się wypowiadać.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Jak zacznie działać ten CANAL+ ULTRA HD na satelita dla klientów Orange,

to jaki problem, można będzie to wszystko pousuwać, na razie nie działa i nikt tego chyba też nie czyta ani z Orange, ani Canal+, bo coś by ruszyło w tej kwestia i czemu to nie działa tyle czasu? Ktoś by wyjaśnił chociaż w czym przyczyna i czyja? I kiedy zacznie działać? A to zero odpowiedzi zgaduj, zgadula ktoś się bawi. I, że to jest blokowane klientom, abonentom Orange i nie uruchomiane wcale i sprzedawane. Bo bym wiedział, że nie będzie działać to bym tego nie brał wcale i nie dokupywał razem tego CANAL+4K ULTRA HD na umowa i co teraz mam iść po Święta zmieniać umowa, zwracać to wszystko? Czy rekompensatę co miesiąc będą zwracać? A to ktoś namotał nie uruchamia razem wszystkiego.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

@Henryk12  właśnie oto chodzi, że tutaj nie możesz oczekiwać reakcji Orange jako dostawcy usług.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Czemu po wymianie sprzętu to nie działa? A to zapewniali mnie, że będzie działać 100% i nie taka karta dali,temu to nie działo od razu, bo bym to od razu zwrócił, mogłem w salon sprawdzić przy odbiór i wymiana, czy to działa, a nie to nie biorę w ciemno tego towaru nie działającego i kota w worku, ale nie było takiej możliwości i nie dali sprawdzić, a teraz tak wychodzi, że nie działa i nie chciał tego, jak nie załączyli od razu po podpisanie umowa. Miejmy nadzieje, że ktoś przeczyta wkrótce załączą do poniedziałku, nie będziemy dalej reklamować od poniedziałku lub idzie do zwrotu teraz już ze wszystkim jeszcze raz całkowicie.

Bo ja tego trzeci raz nie będę biegał wymieniał, bo to dalej nie działa.

Anonim

Nie dotyczy

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

@Henryk12  tak główkuje, dlaczego nie brałeś Canal+ bezpośrednio u nich, po co pośrednika masz....

Ale pewnie tak wygodniej jest, skoro Orange jest pośrednikiem, to u nich reklamuje się takie problemy.

Powodzenia życzę 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Temu, że u nich miałem i mam od dawna temu Orange, a oferowali to samo więc. Przecież ja nic nie mówiłem, że do Canal+ mam iść, jest Polsat Box przecież do wyboru, lokalne telewizje kablowe, kablówki u mnie 2 do wyboru ze światłowodem, naziemna tv przecież DVB-T2, w internecie pełno do wyboru nowych, różnych operatorów streamingowych iptv również i bez anten , więc wybór na rynku co chcesz do wyboru i koloru, co kto chce i jakie ma możliwości na czym oglądania. Ale jak ktoś ma słaby internet, za wolny do oglądania lub wcale nie ma go to bierze tylko ofertę z antenami i u takiego operatora i gdzie ten internet do oglądania nie jest wcale potrzebny i dajmy ma lepszy sygnał z anten, a internetu nie ma wcale lub ma za wolny do tego, bo nic więcej oprócz tv do tego internetu nie podłączy, bo wcale nic może nie działać łącznie z tą tv z niego, bo za wolne łącze dajmy i będzie cięło i zrywało przy transmisjach 4K, a nawet w HD może nie pociągnąć i zrywać........temu u mnie tylko same anteny, internet rzadko albo wcale do oglądania tv za wolne łącze mam......bo wtedy mi całe łącze zajmuje i na komputerze może nie działać ten internet prawidłowo lub w innym urządzeniu laptopie, smartfonie, telewizorze i.t.p

Telewizja w internecie szybkich prędkości potrzebuje i szybkiego netu, najlepiej światłowodu inaczej nie będzie działać wcale lub będzie słaba jakość. A antena czepiasz i masz dobry sygnał, nie każdy ma szybki internet, podobnie możliwość mocowania anten ze względu na warunki otoczenia. Temu dobiera ofertę na warunki odbioru.A tu sygnał z satelita mam dobry, a nie załączają..............

Miałbym szybki internet wtedy bym do oglądania dobierał oferta z internetu i tam operatora.

I wioski, prowincja raczej korzystają z ofert operatorów z anten, w miastach lokalne kablówki wiodą prymat i oferta tv z internetu przy szybkim internecie. I w miastach wygrywa ten co ma najszybszy internet, anteny żadziej, a na wioskach kto w ogóle daje ten internet i anteny przeważają tam. W miastach na uboczu też nie zawsze ten internet dochodzi i tam anteny na domach jednorodzinnych i.t.p


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Dalej to nie działa trzeci tydzień od podpisania umowa ten kanał 29 Canal+4K ULTRA HD, w systemie widnieje zły numer karty mojej w dekoderze i nikt tym widać nie zajmuje. Źle nadane uprawnienia na karta,  dekoder bez tego kanału i nie działa i nie ma komu jak najszybciej nadać je poprawnie i poprawić zgodnie z umową. Tylko numery reklamacji widnieją i zero odpowiedzi.

Plansza tylko KANAŁ NIEDOSTĘPNY, możesz szybko i łatwo kupić ten kanał.........

w strefa.canalplus.pl lub przełączyć dekoder na kanał 11. Dwa numery telefonów do canal+, brak uprawnienia.