Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Canal + orange dth


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12916
  • 53078
  • 611

Canal + orange dth

@slav72  właśnie nie ma jasno sprecyzowanych kompetencji.. Nie wiadomo gdzie lepiej zgłaszać.. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Canal + orange dth

Czyli w tym przypadku pozostaje "pukać do obydwu drzwi" (infolinia Orange i Canal+).


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 25
  • 0

Canal + orange dth

Raczej do jednych canal + umywa ręce i tak beda mnie przerzucać podpisalem umowe z canal + a mam mniej kanalow podstawowych  niz z orange a placic bede wiecej 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Canal + orange dth

@Alek789 a co na ten temat infolinia Orange?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 25
  • 0

Canal + orange dth

Dam znac jutro dzis nie mozna z nimi popisac a zanim polacze sie z infolinia strace majtek znajac zycie napisza ze zloża jakas skarge i mam czekac 14 dni a potem odpisza ze to nie jest z ich winy a ja nie bede mogl odstapic od umowy 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5429
  • 183

Canal + orange dth

W c+ odświeżanie uprawnień odbywa się na kanale 11 (TVP1HD). Włącz na ten kanał i zostaw na kilkanaście minut.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 25
  • 0

Canal + orange dth

Robię tak od 25 sierpnia 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Canal + orange dth

@Alek789 w takim razie skontaktuj się jutro z infolinią i powiedz konsultantowi aby odświeżył uprawnienia na Twoim koncie, raczej to powinno pomóc. Jeżeli jednak to nie pomoże to pozostanie składać reklamację (podstawą będzie rozmowa z konsultantką w trakcie przedłużania umowy). Daj znać jutro o efektach.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 25
  • 0

Canal + orange dth

Spoko dam znac co i jak


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 25
  • 0

Canal + orange dth

Witam zgłosiłem ta sprawie poprzez czat Pani zgłosiła reklamacje maks czas jest do 30 dni wiec trzeba czekac