Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Canal+ 4K Ultra HD w telewizji satelitarnej. Ile kosztuje?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 11
  • 0

Canal+ 4K Ultra HD w telewizji satelitarnej. Ile kosztuje?

Mam pytanie co do kanału Canal+ 4K Ultra HD. Chodzi o telewizję satelitarną od Canal+. Oczywiście tą sprzedawaną od Orange. Ile kosztuje ten kanał? Co trzeba zrobić, aby mieć ten kanał? Jakiś dekoder? Czy jakiś specjalny pakiet?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9902
  • 85

Canal+ 4K Ultra HD w telewizji satelitarnej. Ile kosztuje?

Cześć @c4ktv 

W dokumentach Orange znalazłem taki regulamin Regulamin Opcji Dodatkowej CANAL+ 4K ULTRA HD dla Klientów Orange z dnia 26.07.2021 r.  Przesyłam Ci najważniejsze punkty tego regulaminu

4. Warunkiem skorzystania przez Abonenta z Opcji Dodatkowej CANAL+ 4K ULTRA HD jest:
1) korzystanie w ramach oferty CANAL+ Polska z Opcji Dodatkowej CANAL+ Prestige,
2) korzystanie w ramach oferty CANAL+ Polska ze Sprzętu – typ 4K UltraBOX+.

Opłata miesięczna za korzystanie z Opcji Dodatkowej CANAL+ 4K ULTRA HD wynosi 20 zł.

Więcej informacji w załączonym regulaminie

Najlepiej skorzystaj z tej opcji  Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym Doradca przedstawi Ci ofertę dotyczącą tego kanału

Pozdrawiam 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Canal+ 4K Ultra HD w telewizji satelitarnej. Ile kosztuje?

@c4ktv  oferta Prestige https://www.orange.pl/telewizja/canalplus i tylko z dekoderem 4K Ultrabox+


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Canal+ 4K Ultra HD w telewizji satelitarnej. Ile kosztuje?

@c4ktv 

W sprawie aktualnej oferty jedynym właściwym źródłem informacji jest Orange, tu nikt nie wie na pewno jak wygląda oferta dla Ciebie. Obawiam się, że aby w ogóle móc zawrzeć umowę na TV SAT z C+ za pośrednictwem Orange, to trzeba spełniać dość specyficzne warunki. Skąd pomysł żeby tak sobie życie utrudniać?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 11
  • 0

Canal+ 4K Ultra HD w telewizji satelitarnej. Ile kosztuje?

@j131 nie chciało mi się z Maxem walczyć i pomyślałem, że tutaj zapytam. Coś już wiem, ale poczekam na kolejne podpowiedzi 🙂 Za te do tej pory dzięki.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Canal+ 4K Ultra HD w telewizji satelitarnej. Ile kosztuje?

@c4ktv  nie walcz z Maxem Zamów rozmowę na stronie Orange. Zadzwoni do Ciebie handlowiec...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9902
  • 85

Canal+ 4K Ultra HD w telewizji satelitarnej. Ile kosztuje?

Cześć @c4ktv 

W dokumentach Orange znalazłem taki regulamin Regulamin Opcji Dodatkowej CANAL+ 4K ULTRA HD dla Klientów Orange z dnia 26.07.2021 r.  Przesyłam Ci najważniejsze punkty tego regulaminu

4. Warunkiem skorzystania przez Abonenta z Opcji Dodatkowej CANAL+ 4K ULTRA HD jest:
1) korzystanie w ramach oferty CANAL+ Polska z Opcji Dodatkowej CANAL+ Prestige,
2) korzystanie w ramach oferty CANAL+ Polska ze Sprzętu – typ 4K UltraBOX+.

Opłata miesięczna za korzystanie z Opcji Dodatkowej CANAL+ 4K ULTRA HD wynosi 20 zł.

Więcej informacji w załączonym regulaminie

Najlepiej skorzystaj z tej opcji  Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym Doradca przedstawi Ci ofertę dotyczącą tego kanału

Pozdrawiam 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 11
  • 0

Canal+ 4K Ultra HD w telewizji satelitarnej. Ile kosztuje?

20 zł to trochę sporo. Jednak chyba są zawarte w poście powyżej wszystkie informacje. Dziękuję wszystkim 😊


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Canal+ 4K Ultra HD w telewizji satelitarnej. Ile kosztuje?


@c4ktvnapisał(-a)

20 zł to trochę sporo. Jednak chyba są zawarte w poście powyżej wszystkie informacje. Dziękuję wszystkim 😊


@c4ktv jak się decydujesz na coś takiego to tylko bezpośrednio...