Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak napisów w filmach TV Orange Love

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Brak napisów w filmach TV Orange Love

Szkoda by było zrywac świeżo podpisaną umowę, szczególnie, że podoba mi się interfejs tv z orange...
Jutro zadzwonię i zobaczę co powiedzą...oczywiście napiszę w poście jak sie sprawy potoczyły.

EDIT:
Włączyłem BBC HD w wersji oryginalnej i napisy tureckie. I prosze - wyświetlają się.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Brak napisów w filmach TV Orange Love

U mnie z kolei zmiana działa na HBO (oryginał bez lektora i polskie napisy), na BBC kuleje...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak napisów w filmach TV Orange Love

Mam pomysł, wywołać @Wtorek  - dawno się nie odzywał, a jakoś kojarzę go ze sprzętami/programami.... 

 

Może włączą do swoich planów modyfikację softu dla nowego dekodera.

Anonim

Nie dotyczy

Brak napisów w filmach TV Orange Love


Misiek62 napisał(-a):

Mam pomysł, wywołać @Wtorek  - dawno się nie odzywał, a jakoś kojarzę go ze sprzętami/programami.... 

 

Może włączą do swoich planów modyfikację softu dla nowego dekodera.


@Misiek62 On nie logował sie od 10/12/2016


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak napisów w filmach TV Orange Love

@Anonim, wiem, też potrafię sprawdzić... ale co szkodzi, spróbować wspomnieć, może jakieś powiadomienie Go przywoła na Nasze forum.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Brak napisów w filmach TV Orange Love


mabud73 napisał(-a):

@vdsl2@Hellmutos, niestety po weryfikacji na moim sprzęcie (UHD 86 IPTV) żadne z ustawień dotyczące tłumaczenia z literami nie działa, poza możliwością wyłaczenia lektora. Tak jak napisałeś @vdsl2, najpawdopodobniej wina software (oprogramowania) dekodera, lub problemy na centrali.

 

Zgadza się @Hellmutos...opcje napisów pozostają odznaczone, lecz nie działają...

 


Po prostu Orange nie nadaje napisów.

Mam UHD 88 IPTV, na którym odbieram też naziemną NTC (kanały powyżej 900).
Dla przykładu na TVN z naziemnej napisy są i wyświelają się,
a w tym samym czasie na TVN z Orange IPTV napisów brak.
Z tego wynika, że to nie wina dekodera, tylko "centrali" Orange
w IPTV nie wysyła "sygnału" z napisami.

 

Spróbuj zgłosic do BOK, może coś zadziałają.
Ja zgłosiłem kiedyś nieprawidłowe proporcje obrazu (4:3 zamiast 16:9)
na lokalnym kanale TVP3 Bydgoszcz w IPTV
i poprawili to 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Brak napisów w filmach TV Orange Love

OK. Zgłoszenie przyjęte.
Miła Pani próbowała mnie przekonac, że to nie jest wina Orange - nadawcy, ani dekodera tylko wina telewizji np. TVN. Oczywiście szybko naprostowałem temat i przyjęła zgłoszenie.
Moim zdaniem nic z tym nie zrobią....
Ja i tak jestem zmuszony zrezygnować z umowy, gdyż zostałem wprowadzony w błąd przez konsultanta, który to obiecał mi, ze aktualny numer telefonu kom. którym się posługuję i umowa z nim związana - wygaśnie z chwilą podpisania nowej...a tu sie okazuje, że teraz mam dwa numery telefonu. Także ku przestrodze...pozostawiam także takie info na forum


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10917
  • 150

Brak napisów w filmach TV Orange Love

@Hellmutos zachęcam Cię do oznaczenia wpisu (jako rozwiązania), który Twoim zdaniem wydaje się najbardziej przydatny (włącznie z Twoim własnym). Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć.