Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Jak masochistą? Opisuje jak mam szczegółowo i co jest i w jakim celu miałbym kantować i oszukiwać dajmy kogoś, czy coś.

I jak mam umowy z Orange i na całe Orange LOVE to tak łatwo nie zerwę i muszę czekać do zakończenia tej umowa i dopiero wtedy mogę brać jak opisałem u innego operatora.  Po co mam podwójnie płacić dla Orange i komuś drugiemu? I z czego po pierwsze w obecne czasy drożyzny, inflacji, kryzysu, pandemia i  wojny na Ukraina. Jak ludzie pieniędzy nie mają, dochody spadają, wszystko podwójnie podrożało i drożeje cały czas!

 

Chyba, że będzie w Orange możliwość z jakich przyczyn zerwania szybciej tej umowy to wtedy zerwę natychmiast i jak nadal tego nie zmienią co opisałem i nie będzie postępów żadnych w tych kwestiach i pozytywnych zmian w Orange.

I na ten moment nie ma żadnej opcji, mowy o przedłużaniu z nimi żadnych umów, nawet gdyby ta umowa już kończyła. Do jej zakończenia może coś w końcu w te Orange zmieni, a jak nie pójdę od razu do innego operatora i odnośnie internetu i telewizji bez względu na ceny nawet jakby było trochę drożej. Sieci komórkowe też mam 3 inne do wyboru (T-Mobile, Play, Plus) jestem w ich wszystkich zasięgu, odnośnie telefonów komórkowych i przeniosę do nich. Orange ma z nich u mnie najsłabszy zasięg LTE, jedna kreska i znika, nie dochodzi to, 5G brak.....

A telefonu stacjonarnego na obecne czasy nie potrzebuję, zresztą też można brać to razem wszystko u innego operatora razem z telewizją, internetem (LTE), telefonami komórkowymi też.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

@Henryk12 tylko jak pójdziesz do innego operatora i weźmiesz pakiet telewizja, internet, telefon, to nadal nie będziesz miał dostępu do apki Orange TV GO, o którą tak zabiegasz.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Dobrze,ale  inni operatorzy mają obecnie inne bezpłatne aplikacje dodawane do swoje usługi tv satelitarne , usługi tv kablowe dajmy i bez ograniczeń jak w tym Orange TV GO, że tylko na smartfony i jedną przeglądarka w net, a oglądania na telewizorze i na Android TV i urządzeniach z tym już brak możliwości cały czas.

W Orange TV GO tego nie ma cały czas i ograniczenia, blokady, SIMLOCK nawet dla swoich abonentów DTH z Canal+.

I jest do całkowitej zmiany to Orange TV GO na całkiem inną i nową aplikacje na wzór dajmy Canal+Online, bo już jest to przestarzałe te Orange TV Go, zresztą do wycofania całkiem z czasem i stworzenia całkiem nowego serwisu to zastępującego i dla wszystkich abonentów Orange bez wyjątków, a nawet dając możliwość dokupienia tego oddzielnie innym nie będących abonentami Orange.

I świadczenie usługi telewizyjne również takim sposobem, czyli tylko przez internet i na tej aplikacji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Uwolnienie apki trwa w Orange bardzo długo, dlatego skorzystałem z konkurencji i jestem zadowolony. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.


@Henryk12napisał(-a)

...

 w jakim celu miałbym kantować i oszukiwać dajmy kogoś, czy coś.

...


Nie rozumiem dlaczego imputujesz mi, że sugerowałem Ci jakieś działania nielegalne?

Skoro masz umowę terminową i nie stać Cię na zapłacenie kary, to pozostaje Ci męczyć się do końca umowy. Warunki jakie trzeba spełnić aby rozwiązać umowę bez kary przed jej zakończeniem są indywidualnie opisane na każdej umowie. Zachęcam do przeczytania jej raz jeszcze, może znajdziesz jakiś kruczek który pozwoli Ci się uwolnić.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Cały ten wątek skwituję krótko... @Henryk12  jest wymagającym klientem i użytkownikiem forum 😉

wymagania ma przede wszystkim w stosunku do Orange... 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Wymagania, wymaganiami, ale jest ta cała oferta DTH Orange z Canal+, to powinna być ta oferta pełna z Canal+ ze wszystkimi kanałami, pakietami co tam są, z możliwością tego dokupienia w każdej chwili, włączenia, wyłączenia se danego pakietu, kiedy jest ochota, a nie okrojone i brak kanałów, pakietów np. brak cały pakiet MULTI MAN PACK i kanałów ogólnie z tego w tej ofercie.

Z tego wynika, że to nie jest z Canal+ tylko nowy twór okrojony oferty telewizji satelitarnej DTH z Orange, a nie z Canal+ jak tu wmawiają niektórzy.

Podobnie sprawa ma się z Orange TV GO, dają to do wszystkich pakietów ORANGE LOVE,

ktoś ma Orange LOVE z DTH Orange, ale niby jak pisałem z Canal+, a nie typowo z Orange,

to już tego nie dostaje i ma zblokowane i simlock i nie może korzystać, ani zalogować swoimi danymi ID w Orange i kodem poufnym, bo brak dostępu zrobili dla abonentów Orange i zblokowali im to, bo są niby abonentami Canal+ i jest to z Canal+ i  salonu Canal+.......a co do czego wszystko to jest w Orange.

Gdzie Canal+ wypiera tego wszystkiego na infolinia i ogólnie i to nie ich i kierują do Orange, bo brane w salon Orange , a nie ich salon Canal+, rachunki płaci do Orange i się nie jest abonentem żadnym Canal+, bo nie ma tam żadnego numeru abonenta Canal+, ani Canal+ nie ma żadne umowy z Orange ich abonentów i tego temu wcale nie obsługuje.

Więc pytam jakie to jest z Canal+ jak jest to wszystko w Orange?

A co do czego nikt nie chce obsługiwać, ani w Orange, ani w Canal+ i odsyłają tylko jedni do drugich na zmianę! I zwalają winę jedni na drugich.

I nie działa to jak należy, bo jest problem włączeniem, wyłączeniem kanałów, pakietów, ogólnie obsługą, nikt tego nie chce robić i trzeba czekać po 2 miesiące na coś i upominać o to po 100 razy!

I zrobią ci albo nie i łaska.........tak wygląda pośrednictwo usług pomiędzy dwoma operatorami i co do czego nikt tego nie chce obsługiwać i nie obsługuje, nie przyznaje do tego.........i jest spory problem.

W tych nierozwiązanych kwestiach toczy się ten cały spór i temat.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

2 miesiące czekałem na załączenie Canal+4K ULTRA HD, po podpisanie umowa i gdzie był w tej umowa od początku w pakiety na cały okres tej umowy ze zobowiązaniem, Orange LOVE z DTH Orange TV z......niby Canal+, a wcale nie w Canal+ jak wynika. A rachunki i faktury za to naliczali w Orange od początku tej umowa........

Podobnie to tyczy innych kwestii w tym temacie i dużych problemów z usługami w pośrednictwie pomiędzy tymi dwoma operatorami, jak opisałem powyżej i wcześniej.

Takie są te usługi telewizyjne satelitarne z Canal+ w Orange.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Coś zmieniło w tej kwestia, czy dalej to zblokowane, nie da zalogować  i brak  te Orange TV GO dla abonentów DTH Orange z Canal+?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Oszustwo jedno wielkie jednym dają drugim nie!