Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.


@Henryk12napisał(-a)

...

W obu przypadkach tylko i wyłącznie Orange za to odpowiada i jest winne, że nie ma tego w oferta

...


No oczywiście, że Orange odpowiada za swoją ofertę. Jeśli ona komuś pasuje, to podpisuje umowę, jeśli nie pasuje to odchodzi. Normalne prawa rynku.

Jeśli masz nadzieję, że Twoje posty spowodują zmianę oferty Orange to gratuluję optymizmu i życzę powodzenia.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Ja się tylko zastanawiam czy  @Henryk12  nie ma możliwości technicznych na inny odbiór TV niż przez satelitę... 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.


@Misiek62napisał(-a)

Ja się tylko zastanawiam czy  @Henryk12  nie ma możliwości technicznych na inny odbiór TV niż przez satelitę... 


Pisał że nie ma.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Tak przy neostradzie 10 MB/s w porywach do 7 MB/s, światłowód pomarzyć można w mieście powiatowym w podlaskim na kresach wschodnich, Polska B, tylko Orange nie ma, kablówki inne dwie już dawno ten światłowód mają u mnie w mieście od dawna, a w Orange wszystko stoi w miejscu, polikwidowali wszystko, sprzedali i sprywatyzowali ze starej telekomunikacja, pozwalniali pracowników, kapitalizm jest przecież i wszystko sprzedane prywatne, najniższym kosztem lub za darmo szukają tylko, każdy kombinuje jak może.

I z takim podejściem do abonenta, u nich albo wszystko stoi, jest sprzedane, nie rozwija się,firmy najmują tylko do byle usług,  blokują usługi najniższym kosztem, SIMLOCK lub nie mają wcale w ofercie i jeszcze oszukujooo z ofertami ( co do czego, czegoś brak nie ma i upominaj potem, łaska, że dadzą coś od oferty) i płać im tylko rachunki, a naliczać też umieją.

Jednym dają drugim nic, niesprawiedliwie, czekam jak najszybsze zakończenie umowy i nie chce z tym do czynienia mieć więcej jak tak robią abonentom i nie słuchają ich głosu.

I kliku prezesów tylko sobie kieszenie upycha, a abonentom nic i tym co dla nich rachunki miesięcznie płacą.

A o coś upomnij, też nie masz prawa upominać i wypowiedzieć co sadzisz o tym i co byś zmienił, bo cie wyciszą i coś nie tak piszesz i nie po ich myśli. A poszerzenie oferty to też dla nich większe zyski, bo ktoś to może szybciej kupi jak będzie dopracowane, podobnie jak dodadzą do oferty, a nie chcą to nie. Tyle w temacie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.


@Henryk12napisał(-a)

...

nie masz prawa upominać i wypowiedzieć co sadzisz o tym i co byś zmienił, bo cie wyciszą i coś nie tak piszesz i nie po ich myśli.

...


Nie rozumiem. Twoje enuncjacje, samą swoją obecnością na tym forum, przeczą tej tezie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.


@j131napisał(-a)

@Misiek62napisał(-a)

Ja się tylko zastanawiam czy  @Henryk12  nie ma możliwości technicznych na inny odbiór TV niż przez satelitę... 


Pisał że nie ma.


Może moja pytanie było nie kompletne. Ale nie wierzę, że tylko od Orange można mieć satelitę... 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Przecież kolega może wziąć usługę sat od innego dostawcy, poza tym gdzieś na forum pisał że jest u niego dwóch dostawców usług kablowych więc dziwi dlaczego tkwi w usłudze która przysparza tylu problemów, osobiście pożegnałbym się z takimi usługami, przeszedł do którejś z kablówek i miał spokojną głowę. 

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

@Henryk12  pewnie i światłowód od Orange zawita u ciebie 😎

Został bym jednak z Orange, jedynie dekoder satelitarny od Canal+ z usługami, bezpośrednio u nich brał 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Nic nie zawita ten światłowód od Orange jak tyle lat nie zawitało,

chyba, że zrobią pośrednictwo kiedyś może na podobnych zasadach jak z Canal+ odnośnie tego światłowodu, bo oni tu na kresach wschodnich, w Polsce B nic nie będą rozbudowywać i robić dodatkowej centrali.

Nie będzie nadal wezmę ten światłowód z lokalnej kablówka KOBA Białystok lub DIPOL Telewizja Kablowa Białystok, tam jest dawno już,

a tutaj odnośnie telewizja z Orange DTH z Canal+ też nie będę przedłużał, jak nie dadzą pełnej oferty kanałowej z Canal+ z ten cały  Multi Man Pack z kanałami History HD I History 2 HD, Adventure, SportKlub, Fightbox, Dorcel, Private, Playboy i.t.p (których nie ma wcale w ich ta oferta DTH z Canal+ i nie można też dokupić) i nie zrobią tego Orange TV GO równo dla wszystkich.

Do wyboru odnośnie telewizja mam dwóch innych operatorów satelitarnych (bezpośrednio, bez pośredników Canal+, gdzie jest cała oferta i Polsat Box) i dwóch innych operatorów kablowych tv (KOBA Białystok lub DIPOL Telewizja Kablowa Białystok). W internecie też jest pełno innych operatorów tv: WP Pilot, GONET.TV, Canal+ Online, Polsat Box Go , Play Now, TVP Go, Viaplay, Player.pl, Netia, UPC, Vectra, Multimedia, HBO MAX,  i.t.p , a na światłowodzie będzie to dobrze działać, a nie stawać, zwieszać i zrywać jak do tej pora mam na neostrada 10 MB/s........w porywach do 7 MB/s, której nie raczą nawet zwiększyć jej prędkość w Orange, bo nie ma komu....i prostokąty oglądać i pikselozę muszę.

I zamiast wzrastać ta prędkość spada tego internetu w Orange, kiedyś miałem do 20 mb/s, w porywach do 15, teraz chyba podłączyli za dużo ludzi, nie wiem co zrobili i mam tylko do 10 mb/s w porywach do 7 jak pisałem.......

I zamiast do góry to jeszcze spada to w Orange do zera.....1,5 km od centrali. A druga centralka bliżej brak. W bloku mam w piwnica tylko skrzynki 2 lokalnych operatorów światłowodu i tv, Orange jakaś przerdzewiała skrzynka, pomalowana sprejem stoi koło bloku, w piwnica też chyba jest 3 skrzynka Orange..


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

@Henryk12 

Jeśli masz możliwość wzięcia światłowodu od konkurencji to zupełnie Cię nie rozumiem. Na co jeszcze czekasz? Czemu się (i nas) tak katujesz? Masochistą jakimś jesteś czy co?