Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak aktywnej usługi tv w Orange love

Anonim

Nie dotyczy

Brak aktywnej usługi tv w Orange love


@KlientOrange1napisał(-a)

Jeśli do 10 to na 100% jest to TV Satelitarna, w tej szybkości nie oferujemy IP TV


@KlientOrange1 , wydaje mi się, że mówisz nieprawdę. Zobacz także @BORAX  jak jest u mnie z dekoderem WHD80 (co prawda nie aktywowałem), chociaż płacę z kaprysu mojego Emotikon: Mrugający

IPTV.PNG2 IPTV.PNG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Brak aktywnej usługi tv w Orange love

@Anonim  kiedyś była TV do 10, ale w jakości SD. A pokażesz co jest napisane w ramce Usługa TV Pakiet optymalny/ bo tego akurat na zdjęciu nie widać 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Brak aktywnej usługi tv w Orange love


@bartek4194napisał(-a)

Do 10 Mb. Było do 20 ale z racji tv i telefonu zmniejszona do 10


To jakaś bzdura!? Niech kolega pokaże albo dokładnie przeczyta warunki umowy, bo z tego co do tej pory tu wyczytaliśmy, to trudno się połapać...

Anonim

Nie dotyczy

Brak aktywnej usługi tv w Orange love


@BORAXnapisał(-a)

@Anonim  kiedyś była TV do 10, ale w jakości SD. A pokażesz co jest napisane w ramce Usługa TV Pakiet optymalny/ bo tego akurat na zdjęciu nie widać 🙂


@BORAX /Technologia kablowa.

Coś ok.30 kanałów naliczyłem w jakości HD. Chyba na ulotce też coś podobnego było, co mam w umowie.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Brak aktywnej usługi tv w Orange love


@bartek4194 napisał:

(...) Od tego czasu wchodząc w ustawienia livebox 2.0 pisze "nieaktywna" przy usłudze TV. (...)


@bartek4194 

przy technologii satelitarnej to poprawny komunikat (na stronie konfiguracyjnej Liveboksa 2.0). Oznacza to, że na linii nie ma aktywnej usługi telewizyjnej w technologii IPTV Sfrustrowany mężczyzna.

Nie wiem jak wyglądała rozmowa ze sprzedawcą, ale wszystko wskazuje na to, że otrzymałeś TV w technologii satelitarnej.

 

 


@Anonim napisał:

@KlientOrange1 , wydaje mi się, że mówisz nieprawdę. Zobacz także @BORAX  jak jest u mnie z dekoderem WHD80 (co prawda nie aktywowałem), chociaż płacę z kaprysu mojego Emotikon: Mrugający


@Anonim 

Ty akurat - z tego co oczywiście kojarzę 🙂 - należysz do tego nielicznego grona użytkowników, którzy mieli wcześniej 20M (względnie 80M) z IPTV, ale później zmigrowali na niższą prędkość ze względu na brak możliwości technicznych. Co nie? 🙂

 

I obecnie masz TV w technologii IPTV w opcji 10M. (Tak sytuacja Kot pokazuje język).

Anonim

Nie dotyczy

Brak aktywnej usługi tv w Orange love

@Wiktor , tak to wyglądało. Musiałbym szukać na forum, kiedy mnie technik zmniejszał na 10Mb jak był u mnie. Ale jak teraz popatrzyłem na umowę z 2016r, to faktycznie było w opcji do 20Mb w technologii kablowej. Jeszcze wcześniej miałem w technologii sat z dekoderami z jakością HD, ale i tak nie korzystałem, tylko godziłem się na takie superpromocje, w których coś miałem, w zamian za coś tam. Nie wiem też, co miałem w FunPacku wcześniej.