Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

Ja zupełnie nie rozumiem z jakiego powodu Orange wycofał ofertę neostrady z TV bez telefonu stacjonarnego VoIP


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy


@bluesmanniaknapisał(-a)

Tak wiem, sam się długo zastanawiałem nad przejściem na voip a teraz np. walczę z pocztą głosową, gdy modem wyłączony:

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Abonament/page/1/thread-id/16364

No coś za coś, trudno o ideały...


Ale teraz jakbyś rezygnował z TV to stracisz ten numer telefonu, bo nie da się tego numeru z powrotem przenieść do analogowego, musiałbyś zrezygnować z całego pakietu i potem od początku podpisywać umowy.
Znajomy tak miał że chciał zrezygnować z TV i przywrócić telefon do analogowego, ale nie dało się z zachowaniem numeru, musiał najpierw rozwiązać umowę na funpack i potem podpisywać nowe umowy na neostradę i na telefon, ale wtedy dostał już nowy numer i nowy login do neostrady


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy


@fHe9z3pnapisał(-a)

Ja zupełnie nie rozumiem z jakiego powodu Orange wycofał ofertę neostrady z TV bez telefonu stacjonarnego VoIP


Powodów jest wiele:

- polepszenie statystyk - można sprzedać 3 usługi zamiast 2

- promowanie voipa zamiast POTS w kontekście rozważanej rezygnacji z usługi POTS w perspektywie ok 15 lat

- klienci neo z tv domagali się obniżki ceny względem oferty neo+tv+voip (w ostatnich latach istnienia kosztowała tyle samo)


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy


@Piotrekk85napisał(-a)

- promowanie voipa zamiast POTS w kontekście rozważanej rezygnacji z usługi POTS w perspektywie ok 15 lat


A jak już zrezygnują z telefonu analogowego, a ktoś chciałby tylko telefon stacjonarny, bez internetu, to co wtedy? ISDN?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

A widzisz reklamy ISDN w internecie?
Jeszcze przymusowych migracji nie ma, ale cenowo klienci są przekonywani na migrację neo (lub biznes pakiet)+ centralka voip.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

Nie ma reklam ISDN w internecie, ale wiem że Orange też ma ISDN, ale zrezygnuję z usług Orange i wezmę telefon stacjonarny i internet od Netii, bo z Netii da się na mojej linii puścić internet do 50 Mb/s podczas gdy z Orange da się tylko puścić do 10 Mb/s i w Netii za 33,69 zł miesięcznie (z opcją identyfikacji numeru) dostanę nielimitowane rozmowy z telefonu stacjonarnego POTS, podczas gdy w Orange mam tylko 60 minut darmowych za 38,70 zł miesięcznie.