Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

Ten internet z telewizją ma też telefon stacjonarny VoIP.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

Wybieram internet z telewizją, a widać że telefon stacjonarny VoIP musi być, nie ma opcji bez telefonu stacjonarnego VoIPBez tytułu6.jpg


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

Tak czarno na białym to nie ma, że to jest voip 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

Nie ma, ale w pakiecie to Orange nie dawał nigdy analogowego telefonu stacjonarnego tylko VoIP, a nielimitowane rozmowy w Polsce i UE to są tylko w VoIP


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

Zamawiając funpacka lub Love (w wariancie z TV) można wziąć numery losowy z puli wolnych numerów jako voip (i nie korzystać z nowego numeru). Dotychczasowy numer może pozostać na oddzielnej umowie na łączu analogowym.
Kwestia tylko czy to się finansowo opłaca.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

Można tylko teoretycznie, bo prawie każdy konsultant mówi że pod danym adresem może być tylko 1 telefon stacjonarny w technologii analogowej, albo w technologii voip.
Finansowo może i się nie opłaca, ale wtedy modem musiałby być podłączony do prądu cały czas, a ja zawsze odłączam modem od prądu kiedy nie korzystam z internetu ani z TV


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

Ale z tego co @Piotrekk85 napisał wynika, że można zostawić analogowy i ja tez pamiętam, że tak można było zrobić. Trzeba zweryfikować u poważnego konsultanta jak jest teraz.

A o opłacalności finansowej to było w kontekście, że oprócz tego że płaciłbyś za ten pakiet (internet+tv+voip) to płaciłbyś też dodatkowo za ten analogowy stacjonarny.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

Słowo "albo" nie jest poprawne. Owszem Orange ogranicza sprzedaż w takiej konfiguracji ale wg cały czas jest dostępna (trzeba ciut inaczej wprowadzić zamówienie).

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy


@bluesmanniaknapisał(-a)

A o opłacalności finansowej to było w kontekście, że oprócz tego że płaciłbyś za ten pakiet (internet+tv+voip) to płaciłbyś też dodatkowo za ten analogowy stacjonarny.


Ale telefon działałby mi cały czas, a tak to modem musiałby być ciągle podłączony do zasilania i telefon przestałby działać przy zaniku napięcia w gniazdku elektrycznym, albo przy zerwaniu synchronizacji ADSL (co się zdarza u mnie średnio raz na miesiąc)


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

Tak wiem, sam się długo zastanawiałem nad przejściem na voip a teraz np. walczę z pocztą głosową, gdy modem wyłączony:

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Abonament/page/1/thread-id/16364

No coś za coś, trudno o ideały...