Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

Orange usunął z listy TVN 24, TVN Turbo i TVN Style w SD i całkowicie teraz nie mam dostępu do tych kanałów, bo w pakiecie podstawowym były tylko w SD, czy te kanały będą udostępnione w HD w pakiecie podstawowym, czy składać wypowiedzenie z winy operatora?

25 ODPOW. 25

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

Musisz sprawdzić papiery czy kanały były gwarantowane czy nie.

Bo jeśli pamięć mnie nie myli, to w pakiecie podstawowym (wycofanym parę lat temu) to tych kanałów nie było gwarantowanych. Obecnie sprzedawany najmniejszy pakiet tv nazywa się optymalnym i tu zwykle TVN24 bywał gwarantowany.

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

Te kanały są w wersji HD również w pakiecie podstawowym, z tego co sprawdziłem. Znajdują się na kanałach:

TVN 24 HD - 22

TVN Style HD - 333

TVN Turbo HD - 334


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

W pakiecie podstawowym te kanały były tylko w SD, według starych pakietów te kanały w HD były od pakietu Start+, teraz jak SD są usunięte z listy to całkiem nie mam dostępu do tych kanałów, u mnie też są na tych pozycjach, ale wyświetla się komunikat żeby wykupić dostęp do tych kanałów, a konsultant mówi że trzeba wykupić pakiet Extra+, albo przejść na pakiet optymalny, tylko to będzie się wiązało z podpisaniem nowej umowy i zmianą technologii świadczenia telefonu stacjonarnego na VoIP


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

To jakaś stara wersja w takim razie. Nie kończy Ci się czasem umowa?  W obecnym najniższym planie Optymalnym są te kanały. Jeżeli nie masz, to możesz też przejść do Orange Love. W najtańszej wersji jest właśnie też pakiet Optymalny.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy


@fHe9z3pnapisał(-a)

W pakiecie podstawowym te kanały były tylko w SD, według starych pakietów te kanały w HD były od pakietu Start+, teraz jak SD są usunięte z listy to całkiem nie mam dostępu do tych kanałów, u mnie też są na tych pozycjach, ale wyświetla się komunikat żeby wykupić dostęp do tych kanałów, a konsultant mówi że trzeba wykupić pakiet Extra+, albo przejść na pakiet optymalny, tylko to będzie się wiązało z podpisaniem nowej umowy i zmianą technologii świadczenia telefonu stacjonarnego na VoIP


Taka polityka firmy, że sami ci nie zupgrade'ują do optymalnego w trakcie trwania umowy - musisz przedłużyć umowę albo podpisać nową.

Natomiast kompletnie nie rozumiem dlaczego konsultant twierdzi, że to wiąże się ze zmianą na VoIP?! To jakaś bzdura... chyba że przejdziesz zarazem do pakietu Love.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

Mogę przejść, ale nie chcę zmieniać technologii telefonu stacjonarnego


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

LOVE = VoIP, taka polityka firmy 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy


@bluesmanniaknapisał(-a)

Natomiast kompletnie nie rozumiem dlaczego konsultant twierdzi, że to wiąże się ze zmianą na VoIP?! To jakaś bzdura... chyba że przejdziesz zarazem do pakietu Love.


Dlatego się wiąże ze zmianą na voip bo teraz już nie ma oferty neostrady z TV, jest tylko neostrada z TV i telefonem stacjonarnym w technologii VoIP (Dawny Funpack) i Orange Love.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Brak TVN 24, TVN Turbo i TVN Style pakiet podstawowy

Musi być Love?! Na poniższym obrazku widać, że jest opcje "nie Love":

 

OrangeTV.jpg

ale pewnie masz rację i albo tylko dla światłowodu albo wymuszają te voip...