Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd podczas rejestracji w Canal+ Online

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 42
  • 79
  • 2

Błąd podczas rejestracji w Canal+ Online

Pokaż szczegóły

@ryba168napisał(-a)

oc7.png

 

Mi wyskakuje takie coś i nie mogę dokończyć założenia konta 😞

@ryba168 od 31.03 można sie zarejestrowac w canal+online...wchodzisz na ich strone wpisujesz nr uslugi orange tv ,emaila oraz ustalasz hasło i działa ...mam juz na 2 smart tv....działa😁👍

 

__________

* Poprawiono czytelność wpisu - Wiktor


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Błąd podczas rejestracji w Canal+ Online

Chyba tutaj będzie pasowało 🤔  CANAL+ online dla klientów Orange

Anonim

Nie dotyczy

Błąd podczas rejestracji w Canal+ Online

@slav72  teraz już wszyscy mają dostęp do Canal+ Online i nie powinno być problemów z logowaniem 😀

Czytałem o tym wcześniej, ale nie zamieściłem linka... nawał pracy i mało czasu na forum... 😐

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Błąd podczas rejestracji w Canal+ Online

A na odwrót czemu BŁĄD!

Nie można zalogować do Orange TV GO i oglądać co ma w swoja oferta satelitarna DTH Orange?

Abonenci oferty satelitarnej DTH Orange TV(z Canal+) nie mają dostępu wcale do Orange TV GO, i błąd nie można zalogować do tego Orange TV GO swoim loginem i kodem poufnym,

tym samym nie obejrzysz na komputerze nawet TVP1, TVP2, TVP SPORT, TV PULS, TVP HD i.t.p.

bo tych kanałów nie ma wcale w Canal+Online (oni nie mają na to koncesji w internecie),

a jest to w oferta na satelita w DTH Orange, są te kanały w tej oferta satelitarna Orange, jest w Orange TV GO i jak tak blokować?

Swoim abonentom nie dadzą to co mają w pierwszej kolejności ,czyli te Orange TV  GO blokują to,

a robią u innych w Canal+............i tam wysyłają do Canal+, a Canal+ odsyła z powrotem do Orange, bo nie jesteś ich abonentem i rachunki płacisz dla Orange, a nie im. A pełnej oferty kanałowej, pakietowej, też nie ma z satelita z Canal+ w DTH Orange( z Canal+)- brak cały czas MULTI MAN PACK, wszystkie kanały z tego i ne da dokupić nawet w Orange i jak nie było tak nie ma.

Co powinno być dane wszystkim po równo i w IPTV i w DTH już dawno wszystkim abonentom Orange TV, czyli te Orange TV GO!

Czemu pytam to jest całkowicie nadal zblokowane swoim abonentom DTH Orange (z Canal+)

TE Orange TV GO? I BŁĄD, nie poprawny login i kod poufny!

I nie da dokupić MULTI MAN PACK jak w Canal+?

Anonim

Nie dotyczy

Błąd podczas rejestracji w Canal+ Online

@Henryk12  to że masz problemy z usługami telewizyjnymi operatorów, nie uprawnienia ciebie do pisania w każdym temacie, tu akurat, nie na temat 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Błąd podczas rejestracji w Canal+ Online

Problem to jest w Orange, bo to zblokowali te Orange TV GO swoim abonentom w nowych ofertach DTH (z Canal+), tyle w temacie powiem.

A Canal+Online dali do IPTV, chodź to nie jest oferta z Canal+, tylko typowa z Orange.......a tam przecież Orange TV GO jest darmowe dodatkowo.

I czemu nie ma Orange TV GO również do nowe oferty DTH? I jest zblokowane nie da zalogować błąd?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 9
  • 0

Błąd podczas rejestracji w Canal+ Online

Odpowiem w tym wątku, bo to chyba jedyny odnośnie problemów z rejestracją do C+ online, a nie chce zakładać specjalnie nowego.

 

Po 3 tygodniach walki dostałem rozwiązanie problemu przy rejestracji.

Jak nie wchodzi poprzez nr usługi TV, spróbuj nr karty dekodera (bez kropek i bez 2 ostatnich cyfr)... 🙃

 

Od kwietnia C+ nie wysyła do klientów danych do tymczasowego zarejestrowania.