Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd podczas rejestracji w Canal+ Online

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 560
  • 1786
  • 2

CANAL+ online dla Klientów pakietów od CANAL+

@nWo 

 

Orange LoVe Premium 🙂 Polecam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 42
  • 79
  • 2

CANAL+ online dla Klientów pakietów od CANAL+

@ryba168 jak masz Orange Love premium i tak nie będziesz miał dostepu do C+ online ....jest to usługa dostepna tylko dla abo Canal+....w orange masz tylko c+vod.....mam znajomego w salonie orange w Bielsku Białej powiedział ze nie da sie tego ni jak obejść bo w orange nadal sa umowy na c+ ze starym nc+go którego już nie ma


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

CANAL+ online dla Klientów pakietów od CANAL+

@piszczol

Będziesz miał dostęp do CANAL+ONLINE jak podpiszesz nowa umowa satelitarna DTH Orange z Canal+ z ORANGE LOVE zwykłe,

Na dekoder 4K ULTRABOX+ nadal tej usługa nie ma wcale z tą ofertą Canal+Online, jest tylko na komputery, urządzenia z Android TV, oddzielnie i na oddzielne urządzenia z tą umową LOVE.

Przy umowy IPTV, kablowej telewizji ze światłowód nie będziesz miał tego dostępu do Canal+Online, bo tam jest inna oferta na kabel, jest to typowa oferta LOVE z Orange, a nie Canal+ i tam jest dostęp tylko do samego Orange GO.

Natomiast abonenci satelitarni DTH Orange z Canal+ z LOVE nie mają dostępu do Orange GO, kiedyś był ale wyłączyli nie da zalogować swoim ID usługa satelitarna i kodem poufnym, jest tam tylko sam dostęp do Canal+Online, bez kanałów TVP1, TVP2, TVP Sport, TVN, Polsat HD, Canal+4K ULTRA HD, BBC Earth, History HD i.t.p i jak pisałem wcześniej na dekoderze 4K ULTRABOX+ z tego nie skorzystasz, bo tam masz na nim tylko same usługi satelitarne LOVE z Canal+, nowy soft tego nie zmienił i nie dodali tego CANAL+ONLINE tam wcale. Canal+ Online masz razem z tym, ale na inne urządzenia w domu. Jest tylko sam CANAL+ VOD i NETFLIX w tym dekoder 4K ULTRABOX+.

I tak jest przy zwykłym Orange LOVE, a przy jakieś Premium nie wiem, podobnie pewnie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 42
  • 79
  • 2

CANAL+ online dla Klientów pakietów od CANAL+

@Henryk12 ...nigdy nie miałem orange tv przez satelite wiec nie wiem co tam jest, zawsze tylko iptv 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

CANAL+ online dla Klientów pakietów od CANAL+

@piszczol 

A ja nigdy nie miałem telewizja z Orange przez kablówka IPTV  z Orange, tylko cały czas DTH przez satelita z Orange, gdyż mam cały czas neostrada tylko 10 Mb/s i nic nie zwiększają u mnie w POLSKA B, kresy wschodnie i zostaje mi tylko satelita, nie wiem też co tam w ta kablówka jest z Orange.

I moim zdaniem, satelita jest lepsza od te IPTV, transmisje lecą  z satelita na żywo, w kablówka jest to przesunięte w czasie i idzie to z lekkie opóźnienie, jakość obrazu z satelita też jet lepsza jak z kablówka.

A oferta jest praktycznie podobna i i identyczna, występują tylko niewielkie różnice kanałowe.

I przy oferta DTH trzeba mieć antena satelitarna, a z anten sygnał i jakość obrazu jest zawsze lepsza jak jakiegokolwiek kabla.

W IPTV jest pakiet FUN, w DTH nie ma i nie można też dokupić MULTI MAN PACK z Canal+, chodź teraz jest to oferta DTH Orange z Canal+. Brakuje też kanały na satelita z IPTV i w ofercie DTH Orange : FILMAX, RED TOP TV, DIZI TV, i.t.p i cały pakiet ten FUN..............i nic nie ma w zamian.

Brakuje w DTH nadal: Festival 4K , Gametoon, wPolsce.pl, TV Regio, E-Sport, TVP Kobieta, kanały HIstory HD, History 2 HD, Adventure HD, Sportklub,  cała paczka Polsat z Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat DOKU, Polsat Rodzina..............

Nie ma w DTH i nie można dokupić co opisałem.

Porównaj se listy kanały (satelitarna z kablowa z Orange) zobaczysz czego brakuje w DTH i na satelita.........z oferta IPTV.

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 42
  • 79
  • 2

CANAL+ online dla Klientów pakietów od CANAL+

@Henryk12 no tak na 10mb/s tv nie pojdzie....ja mam to szczescie ze od 6lat prawie mam swiatłowód 1gb/s teraz ,wczesniej300mb/s.Żadnych awarii zaników tv czy tam szatkowania obrazu nawet przy złej pogodzie jak to ma miejsce czasami z satki....orange tv mam od 8lat i nawet na 80mb/s chodzilo tv od orange i to z multiromem a awarie zgłaszałem tylko dwa razy.....tak ze zostaje na swiatełku puki co.Jak już zrezygnuje z tv od orange to na rzecz dvbt ale narazie to jeszcze raczkuje wiec poczekam co bedzie hak to sie rozchula na całego😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

CANAL+ online dla Klientów pakietów od CANAL+

@piszczol 

 Quote: Żadnych awarii zaników tv czy tam szatkowania obrazu nawet przy złej pogodzie jak to ma miejsce czasami z satki...

 

 

W kabel w tym IPTV oni to też puszczają z anten satelitarnych i zanim oni do na serwery puszczą, internet, komputery przetworzą, dojdzie to do Ciebie, jest opóźnienie w sygnale i to spore od 1 minuta do 5 minuty nawet, zależy jaki kanał, jakość też będzie gorsza tego i pogarsza,

odnośnie szatkowania kwestia ustawienia twoja antena satelitarna i sprzętu do oglądania i sygnał z własnej anteny satelitarnej kilka metry kabel z anteny na dom, blok i jest w odbiorniku, a w IPTV pisałem jaką drogę musi pokonać, w IPTV mają dobre mocne zbiorcze anteny satelitarne, kilkanaście ich, dobre wzmacniacze temu nic nie szatkuje,

Jednak w IPTV przy brak internetu, jakaś awaria zbiorcza, spada transfer nic nie obejrzysz, wtedy dopiero szatkuje lub znika całkiem sygnał, nic nie obejrzysz, nawet jak masz swoje anteny ok ustawione i byś mógłbyś z nich oglądać w tym czasie. W IPTV też może szatkować na jakimś kanale, przy złych warunkach atmosferycznych, zależy z jakiej anteny u nich ten kanał dany leci w IPTV i jej ustawienia, serwery iptv też mogą źle to przetwarzać i może to szatkować.

Wszystko ma swoje plusy i minusy.

A w DTH wystarczy sama antena satelitarna internetu nie trzeba, wystarczy sam dekoder, podobnie jak w DVB-T2, HEVC i tu przesunięcie czasowe nie ma, transmisje idą LIVE wszystkie i jakość sygnału i obrazu jest o wiele lepsza, niż z samego kabla i z IPTV.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 42
  • 79
  • 2

CANAL+ online dla Klientów pakietów od CANAL+

@Henryk12 nie kwesionuje tego co Ty tam wiesz o iptv czy dth ale powiem to jeszcze raz....2 awarie neta na w sumie odkąd mam ich internet a pierwszą podpisałem jak jeszcze była tp sa to jak sie nie myle internet mom od nich około17 lat to chyba świadczy bardzo dobrze o firmie i odkąd mam swiatłowód nie miałem żadnych awari neta swiatełko posiadam od orange od grudnia 2017 wiec nie moge powiedzieć o tej firmie ani jednego złego słowa😃👍

 

aha a co do tych opużnien ....nie wiem skąd masz takie info....ja wiem jedno bramka strzelana u sąsiada co ma dvbt i u mnie co mam iptv byla w bramce w tym samym ułamku sekundy u obydwuch ...a ty mi tu piszesz o opużnieniach sięgajacych 5 minut.....żart

 

____________

* Scalono wpisy - Wiktor


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

CANAL+ online dla Klientów pakietów od CANAL+

@Henryk12  Polecam jednak zweryfikować wiedzę na temat różnic pomiędzy transmisją DTH, a IPTV w Orange, sposobu dostarczania ich do operatora, oraz problemów technicznych (jak to ładnie nazywasz "szatkowaniem"). 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 42
  • 79
  • 2

CANAL+ online dla Klientów pakietów od CANAL+

@agat13 @Dokładnie....tak jak piszesz� a tak juz poza tematem....po co mam zmieniać coś co działa u mnie bez zaŕzutu od prawie 2 dekad😃