Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czemu nie ma i nie można dokupić w DTH Orange z Canal+ wszystkie pakiety tv co są w CANAL+?


Poziom 19, Pasjonat
 • 291
 • 543
 • 1

Czemu nie ma i nie można dokupić w DTH Orange z Canal+ wszystkie pakiety tv co są w CANAL+?

Czemu nie ma i nie można dokupić w DTH Orange z Canal+ wszystkie pakiety tv co są w CANAL+?

Jak powyżej.

 I pytam, czy jest to w pełni oferta z Canal+ i czy na pewno z Canal+....A nie czasem niedopracowana niepełna oferta Orange, okrojona z połowy kanałów z Canal+ i z połowy kanałów z IPTV Orange i pakietu FUN?

 

W Canal+ jest pakiet MULTI MAN PACK + pakiet cały ELEVEN SPORTS z 4K, za 25 zł miesięcznie w promocji i tylko dla abonentów Canal+, czemu tu nie ma? I w DTH Orange z Canal+, dla tych abonentów i brakuje sporo kanały......i nie da dokupić! Bo nie ma w żadnym pakiecie.

 

Multi Man Pack + Eleven Sports !
MULTI MAN PACK to 12 kanałów i 2 kolekcje VOD, które rozpalą zmysły i rozbudzą emocje!

Motowizja HD - kanał nadaje 24 godziny na dobę, można w nim obejrzeć programy dotyczące legend motoryzacji, klasycznych samochodów, rajdów i wyścigów, a także tuningu i driftu.
Redlight HD - kanał erotyczny przeznaczony dla osób pełnoletnich.Kanał nadaje 24h na dobę.
HISTORY HD - wyjątkowy kanał rozrywkowo - dokumentalny, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach. To unikalne połączenie treści na najwyższym poziomie oraz wyróżniającej się jakości wizualnej.
HISTORY2 - kanał popularno - naukowy dla ludzi ciekawych świata. Z nami dowiesz się, jak przypadek zmienił losy ludzkości, jak działa mózg i jakie tajemnice kryje wszechświat.
Private TV - Kanał kierowany jest wyłącznie do widzów dorosłych. Program  nadawany jest wyłącznie w godzinach nocnych czyli od godziny 23:00 do 5:00
Dorcel TV - europejski kanał dla  dorosłych. Na Dorcel TV widzownie zobaczą najseksowniejsze programy oraz najlepsze na świecie filmy w wersji HD i po polsku
Playboy TV to jedyny kanał telewizji typu premium poświęcony erotycznej rozrywce dla dorosłych. Mężczyźni pokochali Playboy TV między innymi za programy typu reality show, ukazujące ekscytujące sceny, nieprzerwane imprezy, nieprawdopodobnie piękne kobiety z całego świata połączone z wysoką estetyką i zmysłowością.
Adventure HD - W ofercie kanału znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej, jak i zagranicznej. Niebanalna oferta programowa pozwala zobaczyć świat oczami odkrywcy. W ramówce kanału znajdują się programy przygodowe, przyrodnicze, docu-reality, a także coś dla pasjonatów wędkarstwa czy łowiectwa.
Fightbox HD - unikalny na polskim rynku kanał poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki. To także boks, karate, kickboxing, zapasy a nawet sumo w wydaniu najlepszych na świecie zawodników.
Sportklub HD - to kanał sportowy o europejskim zasięgu, obecny w Polsce od 29 lipca 2006 roku. W swojej ofercie programowej skupia się przed wszystkim na grach zespołowych.
Hustler HD - prezentuje głównie własne produkcje marki "Hustler". Dostępny jest całodobowo w doskonałej jakość obrazu HD. Filmy prezentowane na kanale Hustler HD pochodzą głównie ze studiów amerykańskich.
Blue Hustler - Kanał erotyczny typu softcore emitujący najbardziej prestiżową rozrywkę dla dorosłych. Program Blue Hustler nadawany jest wyłącznie w godzinach nocnych czyli od godziny 23:00 do 5:00.
Zest 18+ GO - Kolekcja tylko dla widzów dorosłych 18+. Aż 200 tytułów kina erotycznego w miesiącu. Piękne kobiety, gorące akcje!
Hustler SVOD - Kolekcja tylko dla widzów dorosłych 18+. Ekscytujące kino erotyczne. Co tydzień nowe starannie wyselekcjonowane tytuły. Kanały
VIVID RED HD  - ten kanał erotyczny przeznaczony dla osób pełnoletnich.Kanał nadaje 24h na dobę.
Znajduje w dodatkowym pakiecie jako pojedyńcza, opcja,  kanał za 9,99 zł. na miesiąc i można go sobie oddzielnie dokupić.
W skład opcji wchodzi kanał VIVID RED HD oraz kolekcja Adulttime, dostępna po podłączeniu dekodera do Internetu. VIVID RED HD jest ekskluzywnym kanałem, prezentującym materiały w świeżym i ciekawym stylu. Znajdują się na nim filmy z lokalnych studio z Polski i Francji, ale też i z dużych studio z Ameryki i całej Europy.
 

+ ELEVEN SPORTS NETWORK uzupełniły ofertę CANAL+ o transmisje sportów i wydarzeń.
Eleven Sports 1 to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki.
Kanał sportowy Eleven Sports 2 ma w swojej ofercie transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych.
Eleven Sports 3 Trzeci kanał ze sportowej rodziny ELEVEN SPORTS NETWORK oferuje przede wszystkim czołowe europejskie rozgrywki piłki nożnej NA ŻYWO.
Eleven Sports 1 4K UHD.
Wszystkie kanały grupy ELEVEN SPORTS NETWORK , nadają 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD, jeden w 4K i z polskim komentarzem.

 

To tylko w OFERCIE CANAL+ te dwa pakiety za 25 zł. na miesiąc, ALE NIESTETY NIE DLA KLIENTÓW ORANGE!
29 ODPOW. 29

Poziom 25, Specjalista
 • 1038
 • 6248
 • 29

Czemu nie ma i nie można dokupić w DTH Orange z Canal+ wszystkie pakiety tv co są w CANAL+?

Tak jest po prostu ułożona oferta, tak się firmy między sobą dogadały. Na ten moment nie ma możliwości dobrania pakietów o których piszesz 


Poziom 19, Pasjonat
 • 291
 • 543
 • 1

Czemu nie ma i nie można dokupić w DTH Orange z Canal+ wszystkie pakiety tv co są w CANAL+?

W salon Canal+ i dla abonentów Canal+ jest możliwość tego dokupienia,

czy nawet samego pakietu MULTI MAN PACK, czy nawet pojedyńczych kanałów.

 

A tutaj jak jest umowa z Canal+ z salon Orange, oferta jak mówią też z Canal+, czemu nie nie ma możliwości tego dokupienia, brak tych pakietów i pojedyńczych kanałów nawet wszystkich co u nich i nie ma połowy?

I jak jest niby oferta z Canal+, dekodery, pakiety to powinno być też wszystko co u nich lub podobnie powinny pakiety poukładane i zawierać wszystkie chodź kanały.od nich, a to brakuje ileś powyżej wymienionych i brakuje tych pakietów.

Więc jak to było ustalane? Wynika nie do końca dobrze, duża część oferty została w ogóle pominięta, ktoś ostro zawalił tą sprawę to ustalając,

bo to było cały czas w ofercie Canal+ ten pakiet MULTI MAN PACK.

A teraz wychodzi brakuje w ofercie DTH Orange z Canal+ z tego kanałów i nie ma w żaden pakiet i nie dokupisz też, trzeba z tym oddzielnie chcąc to mieć, iść po drugą oddzielną ofertę abonentową TV sat. do salon Canal+.

I ktoś przy układaniu tej oferty ją ogołocił i okroił i teraz, że nie można tego dokupić, ani nie ma tam żadnych bloków promocyjnych jak w Canal+ i nic tam nie jest dodawane dodatkowo.

 

FightBox HD --- ten kanał można dokupić w Canal+ oddzielnie za 2 zł na miesiąc, w Orange był na początku w pakiecie Optimum+, a potem znikł w ogóle i teraz nie ma w żaden pakiet, nie dokupisz wcale!

 

AXN NOW, TIDAL ---- w Canal+ można to dokupić, w Orange na te dekodery z Canal+ tego nie ma wcale.

 

Redlight HD -- ten kanał można dokupić w Canal+ oddzielnie za 15 zł na miesiąc, w Orange nie ma w żaden pakiet, nie dokupisz wcale!

 

Dorcel TV  -- ten kanał można dokupić w Canal+ oddzielnie za 15 zł na miesiąc, w Orange nie ma w żaden pakiet, nie dokupisz wcale!

Vivid   -- ten kanał można dokupić w Canal+ oddzielnie za 9,99 zł na miesiąc, w Orange nie ma w żaden pakiet, nie dokupisz wcale!

 

Hustler HD ---ten kanał można dokupić w Canal+ oddzielnie za 15 zł na miesiąc, w Orange nie ma w żaden pakiet, nie dokupisz wcale!

Playboy TV - ten kanał można dokupić w Canal+ oddzielnie za 9,99 zł na miesiąc, w Orange nie ma w żaden pakiet, nie dokupisz wcale!

Multi Man Pack --ten pakiet cały 12 kanały można dokupić w Canal+ oddzielnie za 20 zł na miesiąc, w Orange nie ma w żaden pakiet, nie dokupisz wcale!

Action ----ten pakiet cały 3 kanały (Hustler, Private, Blue Hustler) można dokupić w Canal+ oddzielnie za 25 zł na miesiąc, w Orange nie ma w żaden pakiet, nie dokupisz wcale!

Multi Man Pack + Eleven Sports ---ten pakiet cały 16 kanały można dokupić w Canal+ oddzielnie za 25 zł na miesiąc, w Orange nie ma w żaden pakiet, nie dokupisz wcale! Jak pisałem wcześniej.

Hustler SVOD--ta kolekcja kanały można dokupić w Canal+ oddzielnie za 15 zł na miesiąc, w Orange nie ma w żaden pakiet, nie dokupisz wcale!

pakiet FUN w Orange IPTV ----ten pakiet cały 5 kanały ( Dorcel TV, Dorcel XXX,Hustler TV, Private TV, Motowizja HD) można dokupić w IPTV Orange  oddzielnie za 20 zł na miesiąc, w DTH Orange z Canal+nie ma w żaden pakiet, nie dokupisz wcale!


Poziom 25, Specjalista
 • 1038
 • 6248
 • 29

Czemu nie ma i nie można dokupić w DTH Orange z Canal+ wszystkie pakiety tv co są w CANAL+?

Zawierając umowę na pakiet Love z Orange podpisujesz umowę na numer komórkowy, internet i VoIP.  A w ramach oferty łączone z Canal+ na telewizję. Ale na taki pakiet kanałów jaki został wybrany w ramach promocji przygotowanej dla Orange. Wcale nie oznacza to, że będą w niej dostępne te wszystkie opcje które są dostępne w Canal +  I nie zakładam, że ktoś zawalił sprawę tylko na takie warunki ugadali. Jak umowa jest zawierana w salonie partnera w ramach konkretnej oferty łączonej trzeba się liczyć z takimi ograniczeniami oferty.


Poziom 19, Pasjonat
 • 291
 • 543
 • 1

Czemu nie ma i nie można dokupić w DTH Orange z Canal+ wszystkie pakiety tv co są w CANAL+?

W IPTV Orange też ORANGE LOVE i też jest podobna umowa i tam jest pakiet FUN...............

A w DTH Orange z niby Canal+ co jest?

To w IPTV Orange tych warunków nie ograniczali i jest dajmy podobny ten pakiet FUN, chodź nie jest to oferta z Canal+? A DTH Orange nic nie ma ! Ani z IPTV Orange tego pakiet FUN , ani z Canal+ te pakiety żadne co wymieniłem?  Więc jak to jest? Chodź z jeden by był, a to nic...........

Kto tak robi ludziom? I w balona. I nie da dokupić nawet nic.

I nie dorzucili gratis  żadnego kanału z tego do jakiegoś innego pakietu, jeszcze zabrali wyłączyli ten FIGHTBOX HD!

Kanały HISTORY HD I HISTORY 2 HD nadal nie ma w żaden pakiet i nie dokupisz w DTH Orange z Canal+ też!


Poziom 25, Specjalista
 • 1038
 • 6248
 • 29

Czemu nie ma i nie można dokupić w DTH Orange z Canal+ wszystkie pakiety tv co są w CANAL+?

W IPTV telewizja nadal jest od Orange. Więc tu A dlaczego tak jest? Nawet jakbyś zadał to pytanie jakiejś wysoko postawionej osobie w Orange to i tak się nie dowiesz. Szczegóły ustaleń między Partnerami to tajemnica biznesowa i tyle. 


Poziom 19, Pasjonat
 • 291
 • 543
 • 1

Czemu nie ma i nie można dokupić w DTH Orange z Canal+ wszystkie pakiety tv co są w CANAL+?

W DTH telewizja  jest nie od Orange? To skąd? Jak jest z Canal+ to czemu brakuje te wszystkie pakiety wymienione powyżej co są w Canal+? Orange nie dało tego okroiło i tyle, nie oszukujmy się, nawet jeden pakiet, czy kanał nie dali z tej oferty ..........a do IPTV dali ten FUN!

I to ma być ok robione w tej firmie i w stosunku do klientów DTH Orange z Canal+?


Poziom 25, Specjalista
 • 1038
 • 6248
 • 29

Czemu nie ma i nie można dokupić w DTH Orange z Canal+ wszystkie pakiety tv co są w CANAL+?

Nie wiem skąd to zdziwienie. Napisałam wyżej jak to wygląda. W razie wątpliwości zachęcam do spojrzenia w dokumenty od umowy. 


Poziom 19, Pasjonat
 • 291
 • 543
 • 1

Czemu nie ma i nie można dokupić w DTH Orange z Canal+ wszystkie pakiety tv co są w CANAL+?

Co mi z tych dokumentów, mi oferty pół brakuje z Canal+.............w Orange.

Więc jak to było zawierane na kolanie?

I jest to wynika całe do poprawy!

Lub dodanie jak w Canal+ te brakujące części usługi, pakiety, kanały!

Jak to jest w ogóle oferta stamtąd i z Canal+!

A może to jest z Polsat BOX? Temu brakuje.........

Ale Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News HD, Polsat Sport Fight HD, Polsat Rodzina, Polsat DOKU HD nie ma w tej ofercie też te kanały i nie dokupisz to z Polsatu to też nie jest............

Da VINCI kanał w Polsacie jest jeszcze, a tu wyłączyli i wyłączają tylko, nic nie dają i nic w zamian i nie dokupisz pełnej jeszcze oferty, bo brakuje jeszcze połowy kanały i okrajają i zmniejszają tą oferta co jest dodatkowo.

FASHION 4K, INSIGHT UHD, jest w Polsat, tu brak............

 

Jedynie pakiet ELEVEN SPORTS jest tu i tu od 11,90 zł. na miesiąc, czyli w SALON Canal+ i DTH Orange z Canal+, ale w Orange nie wiadomo, czy z kanałem ELEVEN SPORTS 1 4K, a może bez tego i trzeba będzie czekać kilka miesięcy na tego załączenie dla klientów Orange przez Canal+?


Poziom 26, Specjalista
 • 893
 • 5659
 • 31

Czemu nie ma i nie można dokupić w DTH Orange z Canal+ wszystkie pakiety tv co są w CANAL+?

@Henryk12  tak sobie czytam, te kolejne tematy i posty, czego ty oczekujesz od nas, pomóc Ci nie możemy, kompetentne osoby tu raczej nie bywają, zresztą nikt o tym nie pisze, to widocznie reszcie to odpowiada co jest, więc zmian raczej nie będzie, tak moim zdaniem szkoda twoich nerwów 😎