Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktywacja/deaktywacja pakietów TV przy umowie bezterminowej

ROZWIĄZANE

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Aktywacja/deaktywacja pakietów TV przy umowie bezterminowej

Hej,

z uwagi na fakt, iż Orange dopiero dziś formalnie rozpoczęło świadczenie mi usługi IPTV  i jeszcze przez ok 3h 🙂 ma trwać włączanie darmowej usługi pn. "multinagrywarka", pobawiłem się trochę menu Samsunga ICU100 i zauważyłem m.in. iż dodatkowe pakiety TV mogę włączyć za 0 zł na 1 miesiąc.
W świetle powyższego poszukuję odpowiedzi na n/w pytania :
- czy można je włączyć na np 28 dni (w regulaminie jest zakreślenie do 48h na realizację zlecenia) i wyłączyć PRZED upływem pełnego miesiąca tak, aby nie ponosić dodatkowych kosztów z poziomu Samsunga ICU100?
- czy przedmiotowy pierwszy miesiąc to pełne 30 dni od daty aktywacji pakietu (czyli np 09 marca do 08 kwietnia) czy tylko "pozostały czas do końca bieżącego miesiąca" (czyli np do 31 marca)?
- pytanie z praktyki/Waszego doświadczenia - czy Orange traktuje datę złożenia zlecenia na wyłączenie pakietu jako de facto datę zakończenia świadczenia danej usługi czy datą tą jest data technicznego jej zakończenia (czyli te nieszczęsne 48h)?

Z góry dziękuję za wsparcie :).



 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Aktywacja/deaktywacja pakietów TV przy umowie bezterminowej

@Morciak  promocyjny darmowy 30 dniowy pakiet najlepiej włączyć na początku danego miesiąca tzn. 1 dnia, zlecenie wyłączenia danego pakietu możesz złożyć zaraz po aktywacji i nie później niż w ostatnim dniu miesiąca na który obowiązuje promocja (operator wyłączy ją z końcem miesiąca na który obowiązuje), promocja obowiązuje tylko na dany miesiąc i jest jednorazowa dla abonenta, możesz korzystać z kilku promocji jednocześnie. Chyba udzieliłem odpowiedzi na wszystkie nurtujące Ciebie pytania 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aktywacja/deaktywacja pakietów TV przy umowie bezterminowej

@Morciak Tak jak piszesz, możesz włączyć na 30 Dni i paradni wcześniej wyłączy, tylko to działa, jednorazowo drugi raz nie za działa już ta sama promocja. bez ponoszenia kosztów.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Aktywacja/deaktywacja pakietów TV przy umowie bezterminowej

@Morciak  promocyjny darmowy 30 dniowy pakiet najlepiej włączyć na początku danego miesiąca tzn. 1 dnia, zlecenie wyłączenia danego pakietu możesz złożyć zaraz po aktywacji i nie później niż w ostatnim dniu miesiąca na który obowiązuje promocja (operator wyłączy ją z końcem miesiąca na który obowiązuje), promocja obowiązuje tylko na dany miesiąc i jest jednorazowa dla abonenta, możesz korzystać z kilku promocji jednocześnie. Chyba udzieliłem odpowiedzi na wszystkie nurtujące Ciebie pytania 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Aktywacja/deaktywacja pakietów TV przy umowie bezterminowej

jezeli to byla nowa aktywacja tv to przez 30 dni z automatu dostajesz wszystkie kanały oprócz canal+.
po 30 dniach wracasz do opcji pierwotnej która zamówiłeś.
czyli nie musisz uruchamiać czy wyłączać nic!