Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 214
  • 946
  • 0

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

Dzisiaj 1 kwietnia dekoder pobierał jakąś aktualizacje czy ktoś coś wie co miała wnieść albo gdzie można zobaczyć jakieś info w tej sprawie?

 

 

 

 

__________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12793
  • 52635
  • 604

Aktualizacja oprogramowania ICU 100

@Luki555  o poważnych osiągnięciach informacje się szybko rozchodzą. Tu widać techniczne poprawki wprowadzili, bo nie byli komunikatów o sukcesach i przełomowych pomysłach na polepszenie pracy, czy nowinek.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12793
  • 52635
  • 604

Aktualizacja oprogramowania ICU 100

@Luki555  oficjalnego komunikatu nigdzie nie znajdziesz. Może ktoś farbę puści jak spotka technika przy instalacji czy reklamacji i podpyta ..

To na pewno nie prima aprilis 😁


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 214
  • 946
  • 0

Aktualizacja oprogramowania ICU 100

Jak zobaczyłem plansze, że dekoder teraz pobierze aktualizacje na ekranie to nawet taka myśl mi przeszła przez głowę, że na żarty orange dało taki ekran w końcu mamy 1 kwietnia 😃. Ta aktualizacja nawet nie trwała długo pół minuty więc nie spodziewałbym się czegoś znacznego - zapewne to miało dać żeby dekoder stabilniej pracował i oprogramowanie też było w porządku.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12793
  • 52635
  • 604

Aktualizacja oprogramowania ICU 100

@Luki555  o poważnych osiągnięciach informacje się szybko rozchodzą. Tu widać techniczne poprawki wprowadzili, bo nie byli komunikatów o sukcesach i przełomowych pomysłach na polepszenie pracy, czy nowinek.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 214
  • 946
  • 0

Aktualizacja oprogramowania ICU 100

No nic mówi się trudno jestem klientem od pół roku oferty tv i myślałem, że jakieś info będzie tak jak np satkurier podaje na swojej stronie artykuły o aktualizacjach dekoderów w Polsacie czy C+ tak innych operatorów jak są wypuszczane, ale przynajmniej inni na forum będą wiedzieć, że się aktualizacja pojawiła jak ktoś ma ICU 100


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

@Luki555może Orange  jakiś  nowszy Soft  wgrał do dekodera ICU 100 np. poprawki techniczne. Soft da się sprawdzić po naciśnięciu  na pilota przycisków D-C-D i wchodzisz do sekcji dekoder i tam jest data ostatniej  aktualizacji Softa dekodera ICU 100 i numer wersji Softa. W moim dekoderze IWU 200 teraz też była  aktualizacja. Wydaje mi się że były to poprawki techniczne tak jak pisze @agat13

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 63
  • 227
  • 0

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

A u mnie przestał działać tryb eco dekodera, tzn. w ustawieniach jest i jest włączony ale nie działa i dekoder nie sygnalizuje włączenia diodą na przednim panelu. Sprawdziłem wersję oprogramowania i mam z kwietnia zeszłego roku. Może coś będą naprawiać?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12793
  • 52635
  • 604

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

@w4ld  może zmienili tryb pracy diody w uśpieniu? Sprawdźcie jak dziale teraz tryb eko


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 63
  • 227
  • 0

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

@agat13 Raczej nie. Dekoder się nie usypia, a soft jest z kwietnia 2022. Co ciekawe dwukrotnie resetowałem do ustawień fabrycznych, przy pierwszej konfiguracji pojawia się opcja włączenia trybu eco ale ten nie działa. Mam nadzieję, że to naprawią. @Luki555 a jak jest u Ciebie?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 214
  • 946
  • 0

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

@w4ld nic takiego nie zauważyłem u siebie przy włączonym Eco dłużej czekam na obraz a przy nie włączonym  szybciej się wybudza dekoder. Co do tej lampki z przodu dekodera to tutaj jest tak jak napisałeś lampka nie swieci tylko ta zielona teraz to sprawdzilem ale nie wiem czy tak miałem od poczatku bo szczerze nie zwracałam na to uwagi. Sam nie wiem u mnie dekoder podaje że ostatnia aktualizacja była 3 stycznia 2023 mimo że jej nie zauważyłem bo żadnej informacji nie było o aktualizacji jak dzisiaj. Pewnie to był żart orange bo by data się zmieniła na dzisiejszą. Nie wiem co o tym myśleć teraz.