Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament komórkowy a Orange TV GO

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Abonament komórkowy a Orange TV GO

Czy do abonamentu komórkowego jest dostępna usługa Orange TV GO, czy to tylko przywilej posiadaczy usług telewizyjnej Orange TV?

Fioletowy udostępnia swoja usługę Play Now dla abonamentu komórkowego, internetu na abonament i oferty telewizyjnej.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Abonament komórkowy a Orange TV GO

@ketrasaArtur w rozmowie na czacie pani mi zaproponowała takie połaczenie:

 

W ramach oferty Orange Love Standard 4G, otrzymujemy za jedyne 109,99 zł miesięcznie:

 

*Internet mobilny – 250 GB W Strefie Domowej (w tym, aż 100 GB do wykorzystania poza strefą oraz na telefonie) wraz z usługą szczęśliwe godziny, która uprawnia do korzystania z internetu bez limitów w godzinach 00:00 – 08:00.

 

*Plan na telefon komórkowy, gdzie są nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w 1 Strefie Unii Europejskiej. Nielimitowane smsy i mmsy w kraju i w pierwszej Strefie Unii Europejskiej. 7GB transferu danych (w tym 4,18 Gb do wykorzystania w 1 Strefie Unii Europejskiej).

 

*Orange TV – pakiet optymalny, który posiada około 96 kanałów, w tym 47 kanały w technologii HD. Do tego dekoder WHD 80 w dzierżawę.

 

Umowa jest na 24 miesiące, a opłata aktywacyjna wynosi 49.99zł.

 

Do tego -10 zł za zgody i e-fakturę co daje 99,99zl

 

Telewizje mozna dokupic i przejść na powyższy pakiet, jeśli ma się już internet mobilny.

 

Tyle info z czataEmotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Abonament komórkowy a Orange TV GO

@ketrasaArtur 

Z orange.pl

"Do korzystania z usługi (Orange TV GO) wystarczy mieć wykupioną telewizję od Orange i włączyć telewizję mobilną."

 

Wiec bez TV nie ma mozliwisci


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Abonament komórkowy a Orange TV GO

@byczyn_86 Czy można więc wykupić samą usługę Orange TV?

Nie mam linii telefonicznej do podłączenia internetu, a wiem, że kiedyś trzeba było wykupić usługę Internet, aby dołączyć ofertę telewizyjną Orange TV.

Jeżeli będę miał umowę na Internet Domowy LTE, to czy usługę Orange TV mogę dokupić?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Abonament komórkowy a Orange TV GO

O połączeniu oferty Internet Domowy LTE z Orange TV nie wiedziałem. Jak cenowo takie połączenie się przedstawia?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Abonament komórkowy a Orange TV GO

@ketrasaArtur w rozmowie na czacie pani mi zaproponowała takie połaczenie:

 

W ramach oferty Orange Love Standard 4G, otrzymujemy za jedyne 109,99 zł miesięcznie:

 

*Internet mobilny – 250 GB W Strefie Domowej (w tym, aż 100 GB do wykorzystania poza strefą oraz na telefonie) wraz z usługą szczęśliwe godziny, która uprawnia do korzystania z internetu bez limitów w godzinach 00:00 – 08:00.

 

*Plan na telefon komórkowy, gdzie są nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w 1 Strefie Unii Europejskiej. Nielimitowane smsy i mmsy w kraju i w pierwszej Strefie Unii Europejskiej. 7GB transferu danych (w tym 4,18 Gb do wykorzystania w 1 Strefie Unii Europejskiej).

 

*Orange TV – pakiet optymalny, który posiada około 96 kanałów, w tym 47 kanały w technologii HD. Do tego dekoder WHD 80 w dzierżawę.

 

Umowa jest na 24 miesiące, a opłata aktywacyjna wynosi 49.99zł.

 

Do tego -10 zł za zgody i e-fakturę co daje 99,99zl

 

Telewizje mozna dokupic i przejść na powyższy pakiet, jeśli ma się już internet mobilny.

 

Tyle info z czataEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Abonament komórkowy a Orange TV GO

Dzięki @byczyn_86 i @Bartłomiej za informacje. Najbardziej mi zależy a Orange TV GO, a nie wiedziałem, że można skorzystać z oferty bez internetu z linii telefonicznej. Dzięki jeszcze raz za info Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Abonament komórkowy a Orange TV GO

Ja mam to samo, ale nie internet mobilny a światłowód czyli niebo a ziemia bez limitów GB

i płace dychę mniej 😉

 

aaaa i tel domowy jakbym chciał to mam w umowie numer przypisany ale kto z tego dziś korzysta😂

 

@ketrasaArtur  linia telefoniczna to telefon stacjonarny. A Plan komórkowy to w telefonie ..... komórkowym. Ja mam Plan komórkowy jak to Orange sobie nazywa. A oprócz telefon VoIP bodajze to coś z telefonem stacjonarnym ale bazującym na stacjonarnym internecie na bazie którego tego łączy się dekoder tv. 
zas Plan komórkowy to po prostu pakiet danych na telefonie kom tak jak w abonamencie. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Abonament komórkowy a Orange TV GO

@Tob tu trochę się gubię z nazwami. Na tyle co się zorientowałem, to:

  • Internet Domowy LTE - internet mobilnym z przypisaną lokalizacją (strefą domową) gdzie dostaję 150 GB przypisane do lokalizacji i 100 GB internetu mobilnego z możliwością dzielenia na karty SIM, które będą na tym samym koncie.
  • Internet Domowy - tu chodzi internet z linii telefonicznej. Ta opcja mnie nie interesuje, bo maksymalna prędkość w mojej lokalizacji to 10 Mbps. Porażka, dlatego zrezygnowałem z umowy. Światłowodu od Orange brak.

Mi najbardziej chodzi o uzyskanie dostępu do aplikacji Orange TV GO. Wygląda, że najsensowniejszym rozwiązaniem będzie wykupienie usługi Internet Domowy LTE + dokupienie Orange TV. Raczej stawiam, że to będzie dekoder z sygnałem z satelity. No i w tedy mam dostęp do apki Orange TV GO.

Więcej zachodu i kręcenia niż w fiolecie. Tam biorę abonament komórkowy i mam już dostęp do Play Now Tą aplikację Play Now miałem możliwość użytkować. Prócz ilości dostępnych interesujących mnie kanałów ma dodatkowo Time Shift na 7 dni Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Czy apka Orange TV GO też ma Time Shift przynajmniej na dwie godziny?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Abonament komórkowy a Orange TV GO


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Tob tu trochę się gubię z nazwami. Na tyle co się zorientowałem, to:

  • Internet Domowy LTE - internet mobilnym z przypisaną lokalizacją (strefą domową) gdzie dostaję 150 GB przypisane do lokalizacji i 100 GB internetu mobilnego z możliwością dzielenia na karty SIM, które będą na tym samym koncie.
  • Internet Domowy - tu chodzi internet z linii telefonicznej. Ta opcja mnie nie interesuje, bo maksymalna prędkość w mojej lokalizacji to 10 Mbps. Porażka, dlatego zrezygnowałem z umowy. Światłowodu od Orange brak.

 

Czy apka Orange TV GO też ma Time Shift przynajmniej na dwie godziny?


 

ciekawe to, ze czesc kanałów które na dekoderze nie maja opcji time shift w Orange Go maja (np. Polsat News). Ale nie do dwóch godzin, do pół godziny max godzinę. 
niewiem jak u fioletowych ale w Orange go np kanałow TVP poza stefa domowa (w zasięgu ich internetu domowego, tj adres usługi) jak to pomarańczowi określają nie obejrzysz w Orange go. Nie ma tez podstawowego TVN, Polsat jeśli te stacje Cię interesują. 
Bardzo mala ilość kanałów ma

opcje nagrywania wśród nich są kanały dzieci muzyczne zagraniczne i kilka dosłownie „filmowych” z tej niższej jak dla mnie polki (brak nagrywania i przewijania na AleKino+, TVP Kultura, SundanceTV, jest na Stopklatce, Kino Polska, ComedyC., no i dodatkowo płatne Filmboxy,Hbo). 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Abonament komórkowy a Orange TV GO

@Tob tu musiałbym się zagłębić, jakie kanały są w ofercie. Dla mnie wystarczy: BBC Brit, National Geographic, Discovery, Fokus, Kino Polska, Fox, TNT Polska, Paramount Channel i praktycznie nie oglądam pozostałych kanałów. Często na nie nie mam czasu Emotikon: Mrugający Nie pamięta kiedy zaglądałem na kanały z rodziny TVP, Polsat, TVN, PULS. Mały epizodzik z kanałem Polsat - z Kevinem w święta, bo córka chciała zobaczyć co to za tradycja świąteczna Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Tu link fioletowy do kanałów w apce Emotikon: Bardzo szczęśliwy

https://playnow.pl/